-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4017.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4016.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4019.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4020.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4021.jpg[/IMG] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4010.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4009.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4012.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4013.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4015.jpg[/IMG] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4003.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4004.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4005.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4007.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4008.jpg[/IMG] -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Zdrówko nieźle, nie boli mnie już gardło właściwie(no troszkę rano), i głowa nie boili tylko wstrętny kaszel mi został i katar:shake::diabloti::placz: -
Ola fantastyczne!!!!!:multi::multi::multi: Zwłaszcza ta:loveu::loveu::loveu: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_2962.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
A jak byś dała linka to ja bym mogła je powklejać??:roll: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Na tej fotce mają bardzo podobne pycholki, tylko Delik jest futrzasty a Sky nie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, obaj są cudni, mudikim Rulez!:loveu::loveu::loveu::loveu::multi: -
Należy jej się(jak każdemu) urlop i odpoczynek. Z resztą im dłużej jest tym więcej fot:lol::lol::lol:
-
[quote name='pati1033']oczywiscie, ze po wypadkach "losowych" zaswiadczenie od weterynarza umozliwia normalne ocenianie- i uwazam, ze tak wlasnie byc powinno- cos, co nie jest wada wrodzona, genetyczna nie powinno przeszkadzac w karierze wystawowej. Rozne nieszczesliwe wypadki sie zdarzaja :([/quote] Mój pies robił championat mając kompletne uzębienie bo od nłodości do 5 lat miał wszystkie zęby. teraz w wyniku choroby dziąsła i próchnicy(nie zauważonej przez byłego veta) stracił dwa zęby, też ma zaświadczenie od veta ,który je usuwał. Myślę,ze nie będzie problemu na wystawie (klubówka w Łodzi) sorrki za OFF już spadam.
-
Ale możecie przecież wejsć "tajnym wejściem" ?:roll::roll::eviltong:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Jak tylko zacznie sie głosowanie( za kilka dni pewnie )w weekend moze, albo na początku przyszłego tygodnia, to dam tu link. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Jak się cieszę ktoś jednak się odezwał hurrraaaa:multi::multi::multi: Dla Ciebie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Właśnie a propos spacerków miałaś dać fotki dziś i jutro masz wolne więc:cool3::cool3::cool3: -
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
Mudik replied to Russellka's topic in Foto Blogi
Szczęśliwy psies:lol::lol::lol: [url]http://img136.imageshack.us/img136/1919/85116937oh0.jpg[/url] Koda jest piękna:loveu::loveu::loveu: -
to ja tez wspolwinna bo napisalam jak to zrobic:evil_lol::evil_lol:
-
To zdrówka, będzie dobrze:loveu::loveu::loveu::loveu:. Moje też chłopaki kulały przed seminarium, urok psa sportowege:shake::roll:
-
A tatuś przyszłych Czuszątek jak się zwie ???:cool3:
-
[B]nathaniel [/B]BRAWO !!!!!!!!
-
DZIEKI WIEEEEELKIE!!:multi::multi::multi::multi::multi:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Na zdjęciu braciszek Delika czyli Sky a filmowy Krecik:multi::multi: [URL]http://film.wp.pl/idGallery,3570,idPhoto,161510,galeria.html?ticaid=168b3[/URL] -
Agilitowe zmiany na sucho super:loveu::loveu::loveu::loveu:, a co do schodów to musze zrobić deliemu wysyłanie bo na razie umie a) zbiegać do mnie b) zatrzymywać się gdy ja z nim zbiegam, ale wysyłania nie, ale ogólnie filmiki super i bardzo mnie przynajmniej mobilizujące do pracy
-
Przepiękna fotka, ślicznie razem wygladacie i Marysia już głowkę takm wysoko trzyma , koffany brzdąc:loveu::loveu: [url]http://i38.tinypic.com/295a5wx.jpg[/url]
-
Pieknie , tylko mam to samo ale do tylnych łap. Ale mam pytanie czy z tułowia zdejmowałeś włos czy ten pies tak mało po prostu ma?
-
Superanckie foty, piękne:loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:, ale ona lśni:loveu::loveu: P.S A propos fotek, są już jakieś filmowe Sky-a?? Będziecie w Warszawie na skoku wzwyż?