Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Niom:p, bo Cest jest zarąbisty:multi::multi::multi::cool3::razz:
  2. [quote name='M&T'][URL]http://mudicalendar.extra.hu/szavazni_2009_files/Photos/029_edited2.jpg[/URL] czy na tej fotce jest Deliś? :)[/quote] Nie Deli ma pół głowy jasne, w tym roku znów nie miały moje fotki szczescia. Trzeba było mieć jakieś 23 głosy co najmniej, a moja najwyżej oceniona fotka(Delik) miała 15 cie.:roll::-(
  3. Paulina ja na razie nie dotarłam do Biedronki, ale widziałam w Leclercu takie frisbee, samo frisbee to 3.15 zeta, a takie wydaje sie porządniejsze9grubszy materiał) w komplecie z piłką i sznurkiem za 3.99 jakoś tak może to Ci kupic?
  4. Bo dziewczynki trenują pływanie synchroniczne:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. Będziesz na tych pokazach na Kępie Potockiej tak? jak tak to, moje dawne spacerowe tereny, jak mieszkałam na Klaudyny:lol:
  6. [quote name='ewka i haker']a gdzie jest ten kalendarz bo ja znalesc nie moge:([/quote] [url]http://mudicalendar.extra.hu/mudi_2009.htm[/url] Tutaj;)
  7. Wielkie Dzięki za cudne fotki Justyna są super!!!:multi::multi::multi::multi:
  8. [IMG]http://images39.fotosik.pl/12/634da09478c6139e.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/12/bc0101641ecd276c.jpg[/IMG]
  9. Jeszcze jedna fota z zawodów by FikuMiku:loveu::loveu::loveu::loveu: [img]http://images40.fotosik.pl/12/1cb8d4c39b45647f.jpg[/img]
  10. Wielkie dzieki za Vica fota jest boska:loveu::loveu::loveu: Przeklejam na mój FB:lol::lol::multi::multi::multi:
  11. :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  12. Ja mam kupny wbijany, z linką wyznaczającą odległości, bedziemy się na spacerkach na Polach Mokotowskich uczyć metodą tunelową;)
  13. Aaaach, Delik by tez tak chciał, moze kiedyś pojedzie:roll::eviltong:;) [url]http://images37.fotosik.pl/12/ffa14c58727da5f0.jpg[/url]
  14. [quote name='puchu']Farciara. Miałam tylko okazje wieczorami czasem oglądać...[/quote] Byłam tez z Ulą na tygodniowym obozie badać nietoperze:eviltong::eviltong:
  15. [quote name='Cerber']Jeśli o mnie chodzi to jeszcze neie wszystko wstawiłam. Może jak się wyrobię to co nie co dziś wstawię! ale fot mam jeszcze sporo.[/quote] SUPERRR!:multi:
  16. Buhahahahahha, pokaż ząbki ! [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_3652.jpg[/url]
  17. Mały słodki świrus:loveu::evil_lol:, a my mamy swój własny slalomik,w niedzielę go odbieram:multi::multi::multi::multi:
  18. Magda można prosić o poprawienie łącznych w zerówkach bo są podkreślone łamanie i się nie otwierają:roll:
  19. Ula no właśnie nie wiem w końcu,zapytam. Aniu no baaaa, taki jak Legeny nie?:cool3::cool3:
  20. Co jej tak zimno?;):razz:
  21. Dzięki za info ,a myślałam ,że ten drugi mudik to z Węgier bo wiem,ze się zakwalifikowała, dziwne:roll:
  22. Aniu powiem tak. Kati odpisała " What is this fako dog?;)" Ula OK , a co do kalendarza to jest kilka"moich" fot znaczy moich typów:multi: I na okładkę to co ja wybrałam;)
  23. To już koniec fotek????:-(:-(:-(
  24. Ja pdf-u nie otworze.Mogę prosic o podanie co to za dwa mudi w mediumach i jeden chorwacki owczarek w largach?
  25. Takie kólko ze sznurka a w środku materiał w kształcie klepsydry jakby? Ok jak bedzie wezmę,ale nie dam głowy,że dotrę w sobotę ,więc w razie czego w następną niedzielę(w tę mam wystawę;))
×
×
  • Create New...