[quote name='M&T'][URL]http://mudicalendar.extra.hu/szavazni_2009_files/Photos/029_edited2.jpg[/URL]
czy na tej fotce jest Deliś? :)[/quote]
Nie Deli ma pół głowy jasne, w tym roku znów nie miały moje fotki szczescia.
Trzeba było mieć jakieś 23 głosy co najmniej, a moja najwyżej oceniona fotka(Delik) miała 15 cie.:roll::-(
Paulina ja na razie nie dotarłam do Biedronki, ale widziałam w Leclercu takie frisbee, samo frisbee to 3.15 zeta, a takie wydaje sie porządniejsze9grubszy materiał) w komplecie z piłką i sznurkiem za 3.99 jakoś tak może to Ci kupic?
[quote name='puchu']Farciara. Miałam tylko okazje wieczorami czasem oglądać...[/quote]
Byłam tez z Ulą na tygodniowym obozie badać nietoperze:eviltong::eviltong:
[quote name='Cerber']Jeśli o mnie chodzi to jeszcze neie wszystko wstawiłam. Może jak się wyrobię to co nie co dziś wstawię! ale fot mam jeszcze sporo.[/quote]
SUPERRR!:multi:
Aniu powiem tak. Kati odpisała " What is this fako dog?;)"
Ula OK , a co do kalendarza to jest kilka"moich" fot znaczy moich typów:multi:
I na okładkę to co ja wybrałam;)
Takie kólko ze sznurka a w środku materiał w kształcie klepsydry jakby? Ok jak bedzie wezmę,ale nie dam głowy,że dotrę w sobotę ,więc w razie czego w następną niedzielę(w tę mam wystawę;))