Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Jeszcze tylko coś od FikuMiku czyli Justyny Damec [img]http://images25.fotosik.pl/287/aaf5f83b97a23f45.jpg[/img]
  2. Witamy KOFFANE :loveu: i mykamy lulu, tylko piesom dam papu i spać, przed 8 trza wstać bo 8.20 wychodzę na trening. Vic jeszcze nie trenuje to musze z nim wcześniej wyjśc na siku. Dogobranoc!
  3. Się nie ma z czego smiać, nie oglądam Tv to nie wiem. <foch>:cool1::diabloti:
  4. Jak będzie takie w Warszawie to ja bym strasznie chciała! Pozazdrościc, Marysiu super foty jak zwykle!:loveu::multi:
  5. Asiaczki czekaja na dwa mioty, ale niech się same chwala;). A bargest twoje to jedno szorstkie a drugie gładkie? Czy mi się tylko wydaje?
  6. Sikurkaaa! :loveu::loveu::loveu::loveu: Dzięki Justyna moge przekleić na mój FB?????
  7. ooo nie znałam tego, to gwara pomorska?
  8. [quote name='M&T'][URL]http://images46.fotosik.pl/23/c077c7df474bed95.jpg[/URL] ale zaciesza ma :evil_lol: i sorrki za zmianę Sikrze płci :oops: :eviltong:[/quote] ZACIESZA????? a co to takego?:roll::eviltong::-o;)
  9. Dzidtka Julka jest obłedna, a masz fotkę tatusia???? U mnie w pracy była jedna neva, tylko ma debila pana kazał ją ostrzyc, a nie miała kołtunów, nie zgodził się na wyczesanie i przetrymowanie, tak mi było szkoda tego kota, dawno z taka niechęcia nie strzygłam żadnego zwierzaka:angryy::angryy::angryy::placz::placz::placz:
  10. Dzieki, ale jego się nie dało inaczej, poprostu wszystko samo wychodziło, ale tak jest jak pies był poprzednio prawie 4 miesiace temu:shake::diabloti::placz:
  11. No niby ma być taki kształt jaja, ale trochu przesadzone moim zdaniem, a co do charakteru, to to są niezłe diabełki:diabloti::diabloti::evil_lol:
  12. Faktycznie nizezłe jaja i to chickenowe:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Brawo gratulacje, a mina Halszki język w trąbkę genialna. Major i Nufka też strzelają niezłe miny:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. bejrzę jutro. A co do podobieństwa, jak już napisałam wcześniej , są podobne, ale i bardzo różne, a ludzie nie takie pomysły miewaja, wystarczy poczytać wątek najdziwniejszych komentarzy . Dobranoc!
  14. Ty i różowa sukienka NIE WIERZę:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::cool1: A bedlington fajny psiak, czemu masz skojarzenie z grzybem nukleranym ich sie nie strzyże jak pudli z czapeczką na głowie, tylko na równo. Chciałabym kiedyś móc ostrzyc bedlingtona:roll::cool3::loveu: A i zapomniałabym:oops: dzieki!
  15. Jakie LOST???? :roll::roll::roll::-o A zimorodka zazdroszczę eria. U nas na praktykach w zoo był jeden w ptasim szpitalu. Bajeczny był, niesamowite miał kolory wygladał jak sztuczny, boskie są!:loveu::loveu:
  16. Obroże piękne:loveu::loveu:, a gdzie dokładnie mieszka Misia ??
  17. [quote name='wix']............. niieeee!! przeciez od kilku lat snieg trafia sie w Polsce sporadycznie i to dopiero w okolicach marca......... nie rob nam tego :lol:[/quote] Dokładnie, śnieg w góry, TYLKO tam! Gota wreszcie widać Twoje fotki, super, a masz zerówki large?
  18. Przeklejam z wątku Nowy miot mudików w Polsce. Jeszcze raz dziękuję kate.m:loveu::loveu: [img]http://lh4.ggpht.com/ajuga6/SQDyFtup5II/AAAAAAAAMR4/IP6Xa-aZneY/s800/tn_quendi_rivendell_delceg_krakow2008x.jpg[/img]
  19. y sie teraz przenieśliśmy na nasz FB, przekleje tam Ok? Dziękuje!:multi:
  20. i west po trymowaniu [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/387/b0d1ca16a574bb31.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/23/e49c7cd832a91afb.jpg[/IMG][/URL] Sikurka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/23/54ba3024d881685b.jpg[/IMG][/URL] Delik [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/387/5811c52be105a853.jpg[/IMG][/URL] Vico [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/287/7fdeef2aa8f36c4a.jpg[/IMG][/URL]
  21. i west po trymowaniu [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/387/b0d1ca16a574bb31.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/23/e49c7cd832a91afb.jpg[/IMG][/URL]
  22. Acha rozumiem, bo ja tnę pekińczyki 5 ką na jakiś centymetr i moje są ciemne to i podszerstek mają ciemniejszy. A to moja ulubienica pudelkowa z dzisiaj. Po rozczesaniu... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/387/5f61630e86f86f9f.jpg[/IMG][/URL] po myciu... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/287/ef1444f2a0b1717f.jpg[/IMG][/URL] po suszeniu... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/287/3097d68982c144e6.jpg[/IMG][/URL] i efekt końcowy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/23/d5f31c69ff90fcb6.jpg[/IMG][/URL]
  23. A to moja ulubienica pudelkowa z dzisiaj. Po rozczesaniu... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/387/5f61630e86f86f9f.jpg[/IMG][/URL] po myciu... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/287/ef1444f2a0b1717f.jpg[/IMG][/URL] po suszeniu... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/287/3097d68982c144e6.jpg[/IMG][/URL] i efekt końcowy [URL="http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/23/d5f31c69ff90fcb6.jpg[/IMG][/URL]
  24. Dzięki wielkie , trzeba przyznać,że super agilitowy psiak z niego będzie:p:loveu::multi:
  25. Ja tak krótko i to nawet uszy na goło a na ogonie może sam czubek z futrem został, ciełam jedną sunię(znajdkę) bo była wtragicznym stanie, resztę pekińczyków strzygę podobnie jak ten chow jest zrobiony. Nie lubię tak krótko w ogóle ciąć.
×
×
  • Create New...