Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Ja bym wybrała takie(po lekkiej modyfikacji;);)) Million isn`t Enough Malmsey in Red(podoba mi się bardzo,ale nie wim co znaczy malmsley:oops:) Many More Most Miracle in Reality A na N podobają mi się oba:lol::lol:
  2. Musi nabrać sił, może w nocy zje jak odpocznie, dużo przeszła:roll:, Spokojnej Nocki:loveu: P.S A ja wklejam fotki:cool3:;)
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/27/ad103cc99e46567e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/27/177a8faa7fbe71b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/27/f0cec7608165f090.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/27/f2d45ae3649d178c.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/393/e823692f2faa5b07.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/393/d24f66279f04c0de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/27/cc5d682e21f98b48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/292/459639a91e5d9d0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/27/a8a72dfabf2562d3.jpg[/IMG][/URL]
  5. Zdjęcia się fotosikują;);):lol:
  6. Nadal nie rozumiem, jak szczenię moze byc zaplątane w łożysko?, szczenię okrywają błony płodowe, wiem ,że ich może być kilka warst i rozumiem ich rozrywanie i oczyszczanie dróg oddechowych z resztek wód,ale co do tego ma łożysko, które powinno sie pojawiać po szczeniaku?
  7. Mała powinna być Lucky Girl albo tak jak mój Victor to jest WIKTORIA!:loveu: P.S zaraz zgrywam zdjęcia, ale on był cięty krócej niż typowy CTr, taka modyfikacja pod możliwości jego państwa;), mam też sznupkę i westa;)
  8. Witaj Russellka:multi::multi:, Od-Nowa gratulacje należą się autorce tj. Musiałkowej;):loveu:
  9. Może jeszcze się w inną niedzielę wybiorę:p:p, ale nie 16 tego(wystawa Kielce), nie 23 bo chyba spotkanie z hodowcą-wizyta u basków:cool1::shake:
  10. A po co rozwalasz łożysko?????:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  11. To super ,że ma maleńka dwie mamusie, na pewno jak tylko dziewuszka zacznie ją podsysać to i Felka dostanie mleka;);):loveu: BTW Zrobiłam fotke dzisiejszemu czernyszowi, dal Ciebie jak tylko ja zgram i obrobię to wstawię u Ciebie -mogę??
  12. Witamy pasterską brać! :multi::multi::multi:A Billa to fluffy tak?
  13. Aaaaach wszystkie czekoladki na wspólnych fotkach:loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. Oooo tak, tak trzymać,namawiaj , namawiaj.:lol::lol: BTW A ja się z Ulą od aussie wybieram(planuję) na spacer na forty w tę niedzielę:multi:
  15. [quote name='crazydaisy']Dzięki wszystkim a odwiedzinki i komentarze, od razu chce się wrzucac foty :) Mudik charakterek chyba odziedziczyła po jednym z rodziców, a jaka skoczna z niej bestia, ona dpiero do sportów się nadaje :)[/quote] A rodziców znacie??? To czemu nie ćwiczy? Hę:mad::cool3:;)
  16. [SIZE=1][COLOR=Silver]Sorki ,że się do OFF dołączam, muszę Ci pokazać jak rzucać Kinga, niemożliwe,żeby nowe krzywo latały, jakie masz?:cool1:[/COLOR][/SIZE]
  17. Przestanę do Ciebie wchodziś, za każdym razem jak coś akurat jem i zajrzę to tu o kupach, dosyć mam:angryy::angryy::angryy::angryy: <FOCH>
  18. Wreszcie są Jupiiiii:multi::multi::multi: agilitowe fotki:loveu::loveu::loveu:
  19. Mudik

    bzik

    Biel aż bije od niego:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, a dysk jaki zrypany:crazyeye::crazyeye: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/311_29.jpg[/url]
  20. Siem nie mogę doczekać maluszków:multi::multi::multi::multi::loveu::loveu:
  21. Ale piękna:loveu::loveu::loveu: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/172960/00000028.JPG[/url] Charakter też ma bordero podobny?
  22. Deer_1987 dzięki, w wolnej chwili podeślę, powodzenia w przeglądaniu, trochę się tego uzbierało, niedługo 400 stronka stuknie;-)
  23. Eeee tam zaraz okropni, odpowiedzialni:lol::p. Kolejka po smakole super , tak samo jak ta fotka [url]http://images47.fotosik.pl/27/fe13d9f55ca38a5e.jpg[/url] A dla mojej ulubiency, jedynej takiej wspaniałej w całym dogo HIP HIP HUUUURA STO LAT!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::B-fly::B-fly::new-bday::new-bday::BIG::BIG::laola::cunao::cunao:
  24. Super,czy mogłabym Ci podesłać kilka oryginałów do takiej poprawki?? Te zdjęcia były robione pod katem przyszlorocznoego głosowania zdjęc do mudikowego kalendarza(na 2010), one muszą być ostre, a te moje tzn robione przez Iwonę nie do końca, Sikra się ciagle przesuwał i łapało ostrośc na nia dlatego Delik jest nie doostrzony. Dziekuję bardzo!:loveu::loveu::loveu::loveu: i Witam w naszej galerii!:multi::multi::multi:
  25. Ariola w mrówkach i jedwabiach, aaach:loveu::loveu:
×
×
  • Create New...