-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Ja bym wybrała takie(po lekkiej modyfikacji;);)) Million isn`t Enough Malmsey in Red(podoba mi się bardzo,ale nie wim co znaczy malmsley:oops:) Many More Most Miracle in Reality A na N podobają mi się oba:lol::lol:
-
Musi nabrać sił, może w nocy zje jak odpocznie, dużo przeszła:roll:, Spokojnej Nocki:loveu: P.S A ja wklejam fotki:cool3:;)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/27/ad103cc99e46567e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/27/177a8faa7fbe71b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/27/f0cec7608165f090.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/27/f2d45ae3649d178c.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/393/e823692f2faa5b07.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/393/d24f66279f04c0de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/27/cc5d682e21f98b48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/292/459639a91e5d9d0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/27/a8a72dfabf2562d3.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Zdjęcia się fotosikują;);):lol: -
Nadal nie rozumiem, jak szczenię moze byc zaplątane w łożysko?, szczenię okrywają błony płodowe, wiem ,że ich może być kilka warst i rozumiem ich rozrywanie i oczyszczanie dróg oddechowych z resztek wód,ale co do tego ma łożysko, które powinno sie pojawiać po szczeniaku?
-
Mała powinna być Lucky Girl albo tak jak mój Victor to jest WIKTORIA!:loveu: P.S zaraz zgrywam zdjęcia, ale on był cięty krócej niż typowy CTr, taka modyfikacja pod możliwości jego państwa;), mam też sznupkę i westa;)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Witaj Russellka:multi::multi:, Od-Nowa gratulacje należą się autorce tj. Musiałkowej;):loveu: -
Może jeszcze się w inną niedzielę wybiorę:p:p, ale nie 16 tego(wystawa Kielce), nie 23 bo chyba spotkanie z hodowcą-wizyta u basków:cool1::shake:
-
A po co rozwalasz łożysko?????:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
To super ,że ma maleńka dwie mamusie, na pewno jak tylko dziewuszka zacznie ją podsysać to i Felka dostanie mleka;);):loveu: BTW Zrobiłam fotke dzisiejszemu czernyszowi, dal Ciebie jak tylko ja zgram i obrobię to wstawię u Ciebie -mogę??
-
Witamy pasterską brać! :multi::multi::multi:A Billa to fluffy tak?
-
Aaaaach wszystkie czekoladki na wspólnych fotkach:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Oooo tak, tak trzymać,namawiaj , namawiaj.:lol::lol: BTW A ja się z Ulą od aussie wybieram(planuję) na spacer na forty w tę niedzielę:multi:
-
[quote name='crazydaisy']Dzięki wszystkim a odwiedzinki i komentarze, od razu chce się wrzucac foty :) Mudik charakterek chyba odziedziczyła po jednym z rodziców, a jaka skoczna z niej bestia, ona dpiero do sportów się nadaje :)[/quote] A rodziców znacie??? To czemu nie ćwiczy? Hę:mad::cool3:;)
-
[SIZE=1][COLOR=Silver]Sorki ,że się do OFF dołączam, muszę Ci pokazać jak rzucać Kinga, niemożliwe,żeby nowe krzywo latały, jakie masz?:cool1:[/COLOR][/SIZE]
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Przestanę do Ciebie wchodziś, za każdym razem jak coś akurat jem i zajrzę to tu o kupach, dosyć mam:angryy::angryy::angryy::angryy: <FOCH> -
Wreszcie są Jupiiiii:multi::multi::multi: agilitowe fotki:loveu::loveu::loveu:
-
Biel aż bije od niego:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, a dysk jaki zrypany:crazyeye::crazyeye: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/311_29.jpg[/url]
-
Siem nie mogę doczekać maluszków:multi::multi::multi::multi::loveu::loveu:
-
Ale piękna:loveu::loveu::loveu: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/172960/00000028.JPG[/url] Charakter też ma bordero podobny?
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Deer_1987 dzięki, w wolnej chwili podeślę, powodzenia w przeglądaniu, trochę się tego uzbierało, niedługo 400 stronka stuknie;-) -
Eeee tam zaraz okropni, odpowiedzialni:lol::p. Kolejka po smakole super , tak samo jak ta fotka [url]http://images47.fotosik.pl/27/fe13d9f55ca38a5e.jpg[/url] A dla mojej ulubiency, jedynej takiej wspaniałej w całym dogo HIP HIP HUUUURA STO LAT!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::B-fly::B-fly::new-bday::new-bday::BIG::BIG::laola::cunao::cunao:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Super,czy mogłabym Ci podesłać kilka oryginałów do takiej poprawki?? Te zdjęcia były robione pod katem przyszlorocznoego głosowania zdjęc do mudikowego kalendarza(na 2010), one muszą być ostre, a te moje tzn robione przez Iwonę nie do końca, Sikra się ciagle przesuwał i łapało ostrośc na nia dlatego Delik jest nie doostrzony. Dziekuję bardzo!:loveu::loveu::loveu::loveu: i Witam w naszej galerii!:multi::multi::multi: -
Ariola w mrówkach i jedwabiach, aaach:loveu::loveu: