Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19184
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Galina też już za TM
  2. Dziękuję bardzo w imieniu Franula za ciepły kącik. Franiowe wpłaty od kochanych ciotek : 01.03.22 – 50,00 – limonka80 – marzec 02.03.22 – 10,00 – Niesiowata – marzec 04.03.22 – 10,00 – mari23 – marzec 08.03.22 – 20,00 – Aldrumka – marzec 09.03.22 – 20,00 – gabim – marzec 09.03.22 – 10,00 – jankamałpa – marzec 14.03.22 – 20,00 – Dulska- marzec 14.03.22 – 30,00 – KrystynaS – marzec 15.03.22 – 20,00 – Agnieszka znajoma elik – marzec 15.03.22 – 20,00 – konfirm31 – marzec 24.03.22 – 40,00 – b-b – marzec, kwiecień 28.03.22 – 100,00 – wiolhelm170 – marzec, kwiecień Dziękujemy kwiatkiem ; )
  3. Też mi się rzucił w oczy ten "nienaturalny odbłysk", który jest widoczny nawet w dzień. Dziwniejszy niż przy zaćmie.
  4. Ostrożnie jednak wyrażę obawę czy dla dużej, starej Shili dom samotnej osoby bez samochodu jest odpowiedni
  5. Też tak myślałam
  6. Na pierwszym pies, na drugim suczka.
  7. Łaciata, duża suczka, mały, czarny pies.
  8. Florek się uśmiechał, a to bardzo ważne.
×
×
  • Create New...