Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19186
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Ma czy nie ma, jego życie to nie kwestia pieniędzy. I ja nie wiem co zrobić. Trzeba psa widzieć. Nie jestem wujek dobra rada i nie będę się wymądrzać, ale jakąś decyzję podjąć trzeba.
  2. Bardzo dziękuję za deklaracje, ale Drugi ma kasę i to nie jest kwestia pieniędzy.
  3. Gajulcowi, Blabla, Asi i Radkowi życzę wesołych jajek : )
  4. Miałam zapytać jak tam hiper lux torpeda ?
  5. One wszystkie tam w Zamościu są cudne i kochane. Tylko trzeba dać im to pokazać.
  6. Zerwane więzadło krzyżowe w lewej tylnej łapie. Ależ miej sumienie , ja uwielbiam jeździć do Zamościa Będzie dobrze, chociaż sunia 40kg, więc "naprawienie" łapy potrwa dłużej.
  7. Decyzja o eutanazji zawsze powinna być 66 razy przemyślana, bo jest nieodwracalna. Niestety. To Jagna musi obserwując go określić czy to ma sens. No brutalnie. Ciotka mojego TZ-ta była w ZOLU przez 5 lat. Dla mnie to horror. Ktoś kto nie pamięta, nie planuje, nie czyta, nie ma marzeń, nic go nie cieszy, bo nie wie co, tylko je i wydala to tragedia, ale MUSI żyć. To nie jest życie ani dla człowieka ani dla zwierzęcia.
  8. Ja mogę ją zawieźć gdziekolwiek, ale dopiero po 1 maja, bo zaraz będę na Bałkanach przez 2 tygodnie.
  9. Dokupić mu puszek intestinala ? To szczęście w nieszczęściu, że jest u Ciebie. Na szczękościsku myślę o tym, co czekałoby go w schronie
×
×
  • Create New...