Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19186
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Myślałyśmy z Asią Alaskan o jakimś psiaku do p. Anety. Jeśli jest wakat, to zawiozę i Szymuś się załapie.
  2. W sobotę zabieram od Murki Shilę i Sambę. Samba jedzie w okolice Wieliczki, więc gdyby było miejsce dla jakiegoś niedużego psiaka w tych okolicach i ktoś podjąby się opieki, to mogę zabrać. Warunek jest taki, że trzeba dowieźć go do Murki w piątek po południu.
  3. Bardzo dziękuję za wpłaty i przepraszam, że ma taką obsuwę z aktualizacją, ale ostatnio nie wiem w co ręce włożyć. Nie bijcie .... 04.04.22 – 10,00 - mari23 - kwiecień 04.04.22 – 50,00 – limonka80 - kwiecień 04.04.22 – 10,00 - Niesiowata - kwiecień 08.04.22 – 20,00 – Aldrumka - kwiecień 11.04.22 – 10,00 – jankamałpa- kwiecień 12.04.22 – 30,00 – KrystynaS - kwiecień 12.04.22 – 20,00 - Dulska- kwiecień 13.04.22 – 20,00 – Agnieszka znajoma elik- kwiecień 14.04.22 – 20,00 – konfirm31- kwiecień 19.04.22 – 60,00 - koja- kwiecień, maj 02.05.22 – 50,00 – limonka80 – maj 02.05.22 – 10,00 - Nesiowata – maj 02.05.22 – 40,00 – gabim – kwiecień, naj 04.05.22 – 10,00 – mari23 – maj 09.05.22 – 20,00 – Aldrumka – maj 12.05.22 – 20,00 - Agnieszka znajoma elik – maj 12.05.22 – 20,00 – Dulska – maj 12.05.22 – 20,00 – konfirm31 – maj 12.05.22 – 40,00 –b-b – maj, czerwiec Bardzo, bardzo dziękuję
  4. Spokojnie pojadę tego 21.
  5. Koleżanka miała całkiem sporą sunię, która jeśli coś zostało po zjedzeniu to się jeszcze wytarzała. Tylko w ludzkim, więc na szczęście rzadko
  6. Uuu, mocno zasmarkane : (
  7. Ta drzemka to miała być 10.30 czy 22.30 ?
  8. Pozwoliłam sobie bez pytania darczyńców przelać spadek po Suvi na konto Drugiego. Mam nadzieję, że nikt nie będzie protestował, bo piesunio biedny, a na horyzoncie operacja się kroi.
  9. Bardzo dziękuję Justysiu, że wystawiasz Frania, choć szczerze mówiąc jestem pogodzona z jego "dożywociem" u Kasi
  10. https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,182251,28390776,dlug-u-weterynarzy-rosnie-a-psow-i-kotow-ciagle-przybywa-to.html#s=BoxLoCpImg5
  11. Michu w samochodzie reagował agresywnie. Nie wiem dlaczego. Przed zapakowaniem i po wszystko ok., natomiast siedząc w środku gulgotał i charczał na każde zbliżenie się do niego.
×
×
  • Create New...