Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19182
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Nieee. Już byłam 2 razy u Szafirków : )
  2. Wyjazd 4 marca do Jagny, Nowej Soli. Powrót przez Poznań. Gdyby ktoś coś.
  3. [']
  4. Zbierzcie to towarzystwo do kupy, bo jeszcze jest Artur z Tomaszowa, który ma jechać do Jagny i może jeszcze ktoś, to za te 10-14 dni pojadę.
  5. Jak Kalmar i Kefir prawie.
×
×
  • Create New...