-
Posts
19183 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aska7
-
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Aska7 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Jednak nie dotrwałam, ale skończyło się dobrze -
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Aska7 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Jeszcze 36 min i spać -
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Aska7 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
To ja podrzucę -
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Aska7 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
10 na Gabi. -
Coś w tym stylu ? No niestety, ale starość się Panu Bogu nie udała. I starość ludzka i starość psia. Tylko psy nie mają NFZ. Dylan - piękny, mądry, pro- ludzki, ciepły starszy pan potrzebuje wsparcia finansowego. Jest sporym psem i stawy i łapki odmawiają posłuszeństwa. Bardzo, bardzo prosimy o wsparcie na diagnostykę i ewentualne leczenie.
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Aska7 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Feniś wiele zmienił w moim życiu... -
Dzięki. Ja mogę napisać, tylko potrzebuję wskazówek, bo nie wiem co się czyta i klika. Z wyboru nie mam fejsa i innych mediów. Pierwsze primo czy piszę jako Dylan. Jestem stary - Ty też kiedyś będziesz ... Czy sucho - Starszy pies po przejściach ... Czy mokro - Wyrwany śmierci, ale jednak bardzo chory ... No i już wiem, że max 6-7 zdań, bo więcej ciężko przeczytać
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Aska7 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
['] -
Już ponad rok minął