Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19183
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Dzięki. Mam na początku wolny post, to będę zapisywać wpłaty na ZEA podane przez Tolę.
  2. Coś w tym stylu ? No niestety, ale starość się Panu Bogu nie udała. I starość ludzka i starość psia. Tylko psy nie mają NFZ. Dylan - piękny, mądry, pro- ludzki, ciepły starszy pan potrzebuje wsparcia finansowego. Jest sporym psem i stawy i łapki odmawiają posłuszeństwa. Bardzo, bardzo prosimy o wsparcie na diagnostykę i ewentualne leczenie.
  3. Dzięki. Ja mogę napisać, tylko potrzebuję wskazówek, bo nie wiem co się czyta i klika. Z wyboru nie mam fejsa i innych mediów. Pierwsze primo czy piszę jako Dylan. Jestem stary - Ty też kiedyś będziesz ... Czy sucho - Starszy pies po przejściach ... Czy mokro - Wyrwany śmierci, ale jednak bardzo chory ... No i już wiem, że max 6-7 zdań, bo więcej ciężko przeczytać
×
×
  • Create New...