Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19186
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. No faktycznie, teraz kojarzę, jest bardzo podobny.
  2. No niestety mam "powtórkę z rozrywki" :shake:. W tym samym miejscu, gdzie kiedyś koczował Lord pojawił się wczoraj nowy psiak i jest tam do dziś. Zaniosłam mu michę, ale jest taki sam jak Lord - panika i strach. Nie pozwala do siebie podejść bliżej niż na jakieś 30m. Będzie ciężko. Zdjęcia niewyraźne, bo był daleko. [IMG]http://www.imagic.pl/files//22176/./Rudy1.JPG[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files//22176/./Rudy2.JPG[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files//22176/./Rudy3.JPG[/IMG] Nie wiem co to może być za rasa, dla mnie coś pomiędzy bokserem i dogiem, może mi ktoś podpowie. Jeśli zostanie tu na dłużej, założę mu osobny wątek :shake:
  3. Na dzień dzisiejszy to one mają ok. 13-14 tygodni, dobrze liczę ? Czy można byłoby zrobić Nuce zdjęcie jak stoi (tylko proszę nie z góry) i określić jej wagę ?
  4. [CENTER] [IMG]http://1.1.1.2/bmi/www.schronisko.doskomp.lodz.pl/images/wybrany.png[/IMG][B]PEPSI[/B][B], nr 00[/B] [IMG]http://www.schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/98735708.jpg[/IMG] [/CENTER] numer: 00 numer chip: 953000000907067 imię: Pepsi płeć: pies wiek: ok. 2 lat wielkość: duza rasa: mix kaukaza data przyjęcia: 2011-01-13 przebywa w boksie: pawiln 4, boks 37 opis: Pepsi to przemiła, bardzo przyjacielska i przesympatyczna sunia w typie kaukaza. Wkrótce więcej informacji. liczba odslon: 576 Czy ta sunia jest jeszcze w schronie ?
  5. Podmienili psa :)
  6. No i jak wizyta ?
  7. Ciekawe czy Cię pozna (i też się ucieszy) ? ;)
  8. Jaki jest fotogeniczny :)
  9. Masz rację, a masz pomysł na jaki ?
  10. A nie mówiłam, że będą z niego ludzie :p
  11. [quote name='Aska7']Przydałoby się bieżące rozliczenie :roll:[/QUOTE] Przypominam się.
  12. [quote name='Ajula']nowinki od Lorda: - Lord początkowo mruczał, jak Michał zbliżał ręke do miski - wobec tego Michał zaczął mu wkładać do miski karmę małymi porcjami, jak zjadł to następna mała porcja - tak, żeby Lord zauważył, że Michał nie chce mu tej karmy zabrać, tylko dać - mruczenie się skończyło - pozwala sie pogłaskać, ale nie ma z tego jeszcze przyjemności - na spacer wychodzi na razie na długiej smyczy i spaceruje sobie, dopóki smycz się nie napnie - wtedy panikuje i wierzga - załatwiał się w kojcu, dopiero wczoraj po raz pierwszy załatwił się na zewnątrz to tyle na dziś :)[/QUOTE] Już niedługo będą z niego ludzie :)
  13. [quote name='Fundacja Medor']asiu czy na twój nr telefonu dawać ogłoszenia .......... bo zmieniamy foterczki na stronach i robie aukcje alegro chociaz wiecie co taniej by was wyniosło wypożyczyć klatkę dla psa i iswajać go w domu[/QUOTE] Z ogłoszeniami, to jednak musimy trochę poczekać, a oswajanie w domu to dobry pomysł :) (tylko u kogo) :cool3:
  14. Zaktualizowałam 1 post :) Wszystko opisane, krystak nas przywitał, Pani Elżbieta pożegnała, reszta poklepała (prawie) i życzyła miłej podróży. Chłopaki pojechali. Wieści z hotelu fajne, myślę, że już niedługo można będzie ogłaszać chłopaka. Wsparcie $ mile widziane :)
  15. Przydałoby się bieżące rozliczenie :roll:
  16. To kmk i Ajula wiedzą.
  17. Nowy bazar dla Lorda [url]http://www.dogomania.pl/threads/201554-Masa-nowego-taniego-srebra-dla-Lorda-do-17.02[/url].
  18. To może niech ta pani zgłosi Straży Miejskiej. Psy z Aleksandrowa jadą do Medora, a tam mają dobrze.
×
×
  • Create New...