Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19187
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Jaki jest koszt kojca u Biafry ?
  2. [quote name='mmmonika']Tak, widziałam. Poza tym dziewczyny wyraźnie napisały, że Leo nie wychodzi z klatki - mi to wystarczy. Tak, jeśli zdeklaruję kilkadziesiąt/kilkaset złotych na utrzymanie psa u kogokolwiek sprawdzę tam warunki - jestem krótko na dogo, ale na parę kwiatków z DT trafiłam. i nie wierzę, że Polska jest tak rozległym krajem, żeby nie można było sprawdzić warunków u psa na którego się łoży z własnej kieszeni...[/QUOTE] OK. Jeśli sprawdzisz, to chętnie z Tobą podjadę i zweryfikuję :) A kaukazy to miśki. Z brzuszkiem do drapania. Chyba, że moje przypadkowo takie wszystkie były.
  3. [quote name='mmmonika']ja się nie wypowiem, bo ogólnie moje poglądy na "trzymanie" psów raz użytkowych są dość radykalne i nie chcę wywoływać wojny :p[/QUOTE] Pewnie słusznie :). A co to jest rasa użytkowa ? Moje kaukazy nie są użytkowe. Śpią ... przeważnie. Tam gdzie chcą... dom, garaż, wiatrołap, mega dziura w barwinku .... Ale nigdy nie w budzie czy kojcu, i listonosza też nie obszczekują ...
  4. [quote name='mmmonika']Na zdjęciach ten hotel nie wygląda dobrze - klatka za kilkaset złotych miesięcznie. Nie byłam tam - opieram się tylko na zdjęciach. i w kosztach takiego życia dla Leo ja nie będę partycypować. jeśli znajdzie się miejsce u biafry, czy gdziekolwiek indziej, gdzie będzie miał lepiej - ja podtrzymuję propozycję finansowania karmy dla Leo[/QUOTE] Warunki u Pani Grażyny widziałaś tylko na zdjęciach ? Tak ? A byłaś i widziałaś warunki u Biafry ? Czy sprawdzisz inne warunki przed swoją deklaracją ? U kogokolwiek ?
  5. To szkoda, że kaukaz nie może powiedzieć co woli. Ludzki punkt widzenia bywa ..... zbyt ludzki.
  6. [quote name='gosia2313']i co u Kai? Dała się może złapać? :>[/QUOTE] Pal diabli Kaja. Ważniejsze czy Lenka dała się złapać. Dała ?
  7. Tymczasowych rozwiązań dla kaukazów nie ma. Moje są zwożone z różnych schronisk dla mnie, bo je kocham, ale więcej niż czterech mieć nie mogę ( a tyle mam), ale gotowa jestem partycypować w kosztach. Pod warunkiem, że koszty utrzymania psa będą rozliczane w trybie miesięcznym z przesłaniem skanu kosztów, informacją o stanie psa oraz zapewnieniem, że pies nie jest ograniczony kojcem lub łańcuchem mogę zadeklarować (tu publicznie) kwotę utrzymania w wysokości 200,00 zł. miesięcznie.
  8. Nie oczywiście, że nie eutanazja. Najlepsze wyjście jakie widzę to trzymanie ich w innych kojcach, za inne pieniądze u innych osób. Każdy psi behawiorysta zapewni Cię, że to da im szczęście.
  9. Czytałam i płaciłam. I przestałam.
  10. A czym różniłby się kojec u Pani Grażyny od kojca u Biafry ? Klatka jakakolwiek by była to dla kaukaza rozpacz. Sama mam kaukazy i wiem, że tego psa się nie ogranicza. Ani łańcuchem, ani kojcem. Moje biegają luzem, w 3,5 tys. metrów. Chyba, że o takim kojcu mowa.
  11. [quote name='_gos_']Pies pogryzł dwie osoby[/QUOTE] W przypadku sceptiques , to chyba "poznał się na ludziach " :roll:
  12. Ode mnie poszło 376 zł. Nie wierzę w ani jedno słowo tej osoby. Gdyby nie wizyta morisowej wpłaty do tej pory przekazywane byłyby na jej konto. Kilka takich przypadków już na dogo było, może zapytać jak zostały rozwiązane tamte sprawy. Jestem za zdecydowanym i radykalnym zakończeniem tego wyłudzenia przez złożenie doniesienia na policję.
  13. Dzisiaj mijają cztery lata odkąd odeszłaś :placz:
  14. [quote name='Aska7']Przelew zrobiony (ten sam bank, więc pieniądze już są). Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym :) http://www.dogomania.pl/threads/223892-Nowe-pendrive-y-8GB-dla-D%C5%BCina-D%C5%BCeka-do-07.03.2012/page4 Przypominam się
  15. Przelew zrobiony (ten sam bank, więc pieniądze już są). Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym :) http://www.dogomania.pl/threads/223892-Nowe-pendrive-y-8GB-dla-D%C5%BCina-D%C5%BCeka-do-07.03.2012/page4
  16. Na czyje konto przelać pieniądze z bazarku ?
×
×
  • Create New...