-
Posts
19188 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aska7
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Aska7 replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Dostałam dzisiaj pakę z rzeczami, które wystawiała Canaveral-staff. Nie pytajcie dlaczego wysłała do mnie, nie wiem. Oprócz rzeczy, które mam wysłać Fioneczce, aby wystawiła je na bazarek są tu rzeczy dla (sprawdziłam pobieżnie, więc mogę się mylić) : holly101 - kardigan, aparat mmd - szal zuzka - koszule nocne, sukienka, spódnica gameta - spodnie Bianka0 - sukienki Monia&Magda - sweter EwaGonzales - golf Rodzice Maciusia - sandałki Proszę o kontakt na PW. Linki do bazarków, które znalazłam, nie wiem czy jeszcze jakieś były. [url]http://www.dogomania.pl/threads/200222-Super-ksi%C4%85zki-buty-markowa-torebka-ciuchy-rowerek-tr.balkonik-getry....do-10.02.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/200755-Ciuszki-dla-kr%C4%85g%C5%82ych-babeczek-dla-szczupak%C3%B3w-te%C5%BC-co%C5%9B-si%C4%99-znajdzie-do-10.02.11[/url] -
Bazarek dla Lorda [url]http://www.dogomania.pl/threads/205356-MEGA-DOGO-PISANKI-wyj%C4%85tkowe-dla-Lorda-do-13.04[/url].
-
No faktycznie, teraz kojarzę, jest bardzo podobny.
-
No niestety mam "powtórkę z rozrywki" :shake:. W tym samym miejscu, gdzie kiedyś koczował Lord pojawił się wczoraj nowy psiak i jest tam do dziś. Zaniosłam mu michę, ale jest taki sam jak Lord - panika i strach. Nie pozwala do siebie podejść bliżej niż na jakieś 30m. Będzie ciężko. Zdjęcia niewyraźne, bo był daleko. [IMG]http://www.imagic.pl/files//22176/./Rudy1.JPG[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files//22176/./Rudy2.JPG[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files//22176/./Rudy3.JPG[/IMG] Nie wiem co to może być za rasa, dla mnie coś pomiędzy bokserem i dogiem, może mi ktoś podpowie. Jeśli zostanie tu na dłużej, założę mu osobny wątek :shake:
-
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Aska7 replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Która jest większa ? -
[CENTER] [IMG]http://1.1.1.2/bmi/www.schronisko.doskomp.lodz.pl/images/wybrany.png[/IMG][B]PEPSI[/B][B], nr 00[/B] [IMG]http://www.schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/98735708.jpg[/IMG] [/CENTER] numer: 00 numer chip: 953000000907067 imię: Pepsi płeć: pies wiek: ok. 2 lat wielkość: duza rasa: mix kaukaza data przyjęcia: 2011-01-13 przebywa w boksie: pawiln 4, boks 37 opis: Pepsi to przemiła, bardzo przyjacielska i przesympatyczna sunia w typie kaukaza. Wkrótce więcej informacji. liczba odslon: 576 Czy ta sunia jest jeszcze w schronie ?
-
Podmienili psa :)
-
No i jak wizyta ?
-
Ciekawe czy Cię pozna (i też się ucieszy) ? ;)
-
Jaki jest fotogeniczny :)
-
Masz rację, a masz pomysł na jaki ?
-
A nie mówiłam, że będą z niego ludzie :p
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Aska7 replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aska7']Przydałoby się bieżące rozliczenie :roll:[/QUOTE] Przypominam się. -
[quote name='Ajula']nowinki od Lorda: - Lord początkowo mruczał, jak Michał zbliżał ręke do miski - wobec tego Michał zaczął mu wkładać do miski karmę małymi porcjami, jak zjadł to następna mała porcja - tak, żeby Lord zauważył, że Michał nie chce mu tej karmy zabrać, tylko dać - mruczenie się skończyło - pozwala sie pogłaskać, ale nie ma z tego jeszcze przyjemności - na spacer wychodzi na razie na długiej smyczy i spaceruje sobie, dopóki smycz się nie napnie - wtedy panikuje i wierzga - załatwiał się w kojcu, dopiero wczoraj po raz pierwszy załatwił się na zewnątrz to tyle na dziś :)[/QUOTE] Już niedługo będą z niego ludzie :)
-
[quote name='Fundacja Medor']asiu czy na twój nr telefonu dawać ogłoszenia .......... bo zmieniamy foterczki na stronach i robie aukcje alegro chociaz wiecie co taniej by was wyniosło wypożyczyć klatkę dla psa i iswajać go w domu[/QUOTE] Z ogłoszeniami, to jednak musimy trochę poczekać, a oswajanie w domu to dobry pomysł :) (tylko u kogo) :cool3:
-
Zaktualizowałam 1 post :) Wszystko opisane, krystak nas przywitał, Pani Elżbieta pożegnała, reszta poklepała (prawie) i życzyła miłej podróży. Chłopaki pojechali. Wieści z hotelu fajne, myślę, że już niedługo można będzie ogłaszać chłopaka. Wsparcie $ mile widziane :)
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Aska7 replied to red's topic in Już w nowym domu
Przydałoby się bieżące rozliczenie :roll: -
To kmk i Ajula wiedzą.