Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Kurcze, dopiero co byłaś w ciąży. Czas strasznie zapiernicza. Julek to wielki chłop już jest.
  2. Mój wet zapytał mnie dzisiaj czy nie chcę niufka. Jego pan wyprzedał wszystko i wyjeżdża do Indii i ma nowofundlanda do oddania. Tedi ma 2 lata i 8 miesięcy i rodowód. Lubi inne psy i koty. Oaza spokoju. Jest w Łodzi.
  3. Pieszczoch wydaje się za bardzo rozpieszczony. Pies musi znać granice. Państwo zdaje się za bardzo mu popuścili.
  4. Ja przestałam wspierać takie DT, w których płaci się za kojec w zamian za kojec w schronie, ale jeśli to domowy DT z łóżeczkiem, głaskaniem, spacerami i zaopiekowaniem to jestem jak najbardziej za.
  5. Proszę o potwierdzenie na bazarkach. Łącznie przelałam 166,40 zł. http://www.dogomania.com/forum/topic/145316-zwierz%C4%99ce-kolczykowisko-na-karm%C4%99-do-0502/ http://www.dogomania.com/forum/topic/145302-owcza-we%C5%82na-konsola-rogz-pendrive-kalendarze-ksi%C4%85%C5%BCkowe-do-0402-na-karm%C4%99/
  6. I jeszcze jeden http://www.dogomania.com/forum/topic/145316-zwierz%C4%99ce-kolczykowisko-na-karm%C4%99-do-0502/
  7. Bazarek na karmę http://www.dogomania.com/forum/topic/145302-owcza-we%C5%82na-konsola-rogz-pendrive-kalendarze-ksi%C4%85%C5%BCkowe-do-0402-na-karm%C4%99/
  8. Cudo, przepiękny
  9. Poszła moja deklaracja
  10. A wiadomo co słychać u Pepsi i Czoko ?
  11. Ostatnio zrobiłam sobie wspomnieniowy wieczór i zryczałam się i usmarkałam i to ciągle boli, kurde :(
  12. Ja też zaraz coś puszczę :)
  13. Dziękuję za propozycje, Pan wybrał suczkę j.w.. We wtorek jadę do Rybnika i zabieram małą do domu.
  14. Pokazuje mi się error
  15. Poproszę o dane do wpłaty, bo dogo mi zeżarło.
  16. Myślałam, że dogo zasypie mnie propozycjami ...
  17. Poszukuję dla mocno starszych państwa (78 -80 lat) małego starszego pieska (7-9 lat), najlepiej z domu tymczasowego. Państwo musieli niedawno uśpić swojego psa, a ponieważ całe życie mieli psy to teraz im pusto. Z racji swojego wieku nie chcą młodego, ale nie chcą też zupełnego staruszka. Piesek ma być starszy, ale radosny. Nieduży i gładkowłosy. Państwo mają psiolubnego syna, który na okoliczność śmierci lub ciężkiej choroby Państwa przejmie opiekę nad pieskiem (piszę brutalnie, ale należy być pragmatycznym). Państwo mieszkają w domu z ogrodem, ale piesek będzie miał nieograniczony dostęp do domu. Dom jest w Łodzi. Robię tylko za pośrednika, więc wszelkie propozycje będę kierowała do syna Państwa, a on będzie pokazywał zdjęcia rodzicom. Wszystko jedno piesek czy suczka, ale po sterylce lub kastracji.
×
×
  • Create New...