Przyznam szczerze, że jak widzę nowy wpis na wątku, to się boję tu wchodzić :shake:
Pewna mądra pani doktor powiedziała, że leczy się pacjenta, a nie wyniki badań, jeśli pacjent czuje się dobrze, choć wyniki ma fatalne, to jest dobrze :)
Może powinna jadać osobno. Jak ma dobry humor i nie czuje się źle, to jej wygląd nie powinien być żadnym wyznacznikiem eutanazji.
Nie wiem jak jest z Lolką w realu, ale wiem tyle, że pies nie powinien cierpieć, a Lolka pomimo wszystko z waszych opisów nie zachowuje się jak cierpiący pies. Trudne to :(
Anie, proszę niech mi któraś mająca dostęp do konta potwierdzi wpłatę na bazarku
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252378-Dużo-markowych-i-lnianych-na-chorą-Lolkę-do-23-04-do-21-00[/URL]
Na moim bazarku ciuchowym zebrało się 351,50 zł. Zaokrągliłam i przelałam na konto fundacyjne 360,00 zł. Jak dotrą proszę o potwierdzenie na wątku
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252378-Du%C5%BCo-markowych-i-lnianych-na-chor%C4%85-Lolk%C4%99-do-23-04-do-21-00[/url]
Jak ktoś wynajdzie sposób na oduczenie psa kopania dziur to dostanie Nobla. Moje kopią takie jak lej po bombie :) . A poważnie - kupiłam taką plastikową kratkę ogrodową, którą zakopuje się na ok. 5-10cm. Na tym normalnie rośnie trawa, można ją umieścić wokół drzew, ale dziury nie da się już w tym wykopać. Ja zużyłam już jakieś 100m2 :)
Jeśli ktoś miałby moce przerobowe i zrobiłby bazarek, to mam trochę gadżetów po zlikwidowanym komisie GSM i ręcznie zrobione kolczyki (ok. 200 szt.). Chętnie wyślę. Proszę o info na PW.