Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19187
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. [quote name='bela51']Misiek zamieszkał obok naszego Nikusia:lol: Ciekawe, czy sie zaprzyjaźnia :???:[/QUOTE] A Nikuś też odjajczony ?
  2. [quote name='Radek']Dyszka na konto fundacyjne już w drodze.[/QUOTE] I moja czerwcowa deklaracja też :)
  3. Przyznam szczerze, że jak widzę nowy wpis na wątku, to się boję tu wchodzić :shake: Pewna mądra pani doktor powiedziała, że leczy się pacjenta, a nie wyniki badań, jeśli pacjent czuje się dobrze, choć wyniki ma fatalne, to jest dobrze :)
  4. Dzisiaj mija sześć lat odkąd odeszłaś Kochana :-(
  5. Trzustkowym ( mam taką sunię z niewydolnością) szkodzą białka i tłuszcze, cukier nie. Nie wiem co ma z trzustką Lolka, ale chyba można zapytać weta.
  6. Może dawać jej w ciągu dnia jakieś słodycze. W jej stanie nadmiar cukru jest bez znaczenia, a nie będzie tak bardzo głodna.
  7. Może powinna jadać osobno. Jak ma dobry humor i nie czuje się źle, to jej wygląd nie powinien być żadnym wyznacznikiem eutanazji. Nie wiem jak jest z Lolką w realu, ale wiem tyle, że pies nie powinien cierpieć, a Lolka pomimo wszystko z waszych opisów nie zachowuje się jak cierpiący pies. Trudne to :(
  8. Anie, proszę niech mi któraś mająca dostęp do konta potwierdzi wpłatę na bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252378-Dużo-markowych-i-lnianych-na-chorą-Lolkę-do-23-04-do-21-00[/URL]
  9. Na moim bazarku ciuchowym zebrało się 351,50 zł. Zaokrągliłam i przelałam na konto fundacyjne 360,00 zł. Jak dotrą proszę o potwierdzenie na wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252378-Du%C5%BCo-markowych-i-lnianych-na-chor%C4%85-Lolk%C4%99-do-23-04-do-21-00[/url]
  10. Jak ktoś wynajdzie sposób na oduczenie psa kopania dziur to dostanie Nobla. Moje kopią takie jak lej po bombie :) . A poważnie - kupiłam taką plastikową kratkę ogrodową, którą zakopuje się na ok. 5-10cm. Na tym normalnie rośnie trawa, można ją umieścić wokół drzew, ale dziury nie da się już w tym wykopać. Ja zużyłam już jakieś 100m2 :)
  11. Jasne, że na inne też. Przecież na wszystkie i tak idzie z jednej kieszeni. Podaj mi adres do wysyłki na PW.
  12. Jeśli ktoś miałby moce przerobowe i zrobiłby bazarek, to mam trochę gadżetów po zlikwidowanym komisie GSM i ręcznie zrobione kolczyki (ok. 200 szt.). Chętnie wyślę. Proszę o info na PW.
  13. Bazarek dla Lolki [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252378-Du%C5%BCo-markowych-i-lnianych-na-chor%C4%85-Lolk%C4%99-do-23-04-do-21-00[/url]
  14. Aniu czy moja deklaracja marcowa dotarła, bo przelew zrobiłam prawie dwa tygodnie temu, a nie widzę tego w rozliczeniu. No i napisz co u Lolki.
×
×
  • Create New...