Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Na fundacyjne poszła moja deklaracja wrześniowa
  2. Nachuchane i naplute na szczescie na oba zacisniete kciuki :)
  3. Ja miałam trzy sunie z Wielunia. Wszystkie już za TM. Kora - współczuję.
  4. Może napisać w 1 poście, że już można, a nawet trzeba wpłacać. Lupusowi zegar tyka.
  5. To co, Lupus już w DT ? Wpłacać ?
  6. [quote name='Anja2201'] Mnie może kilka dni nie być [/QUOTE] Rozdwajasz się :) :multi:
  7. To wpłacać czy nie wpłacać ?
  8. Jednorazowo 150,00 zł.
  9. Na konto fundacji poszła moja deklaracja sierpniowa.
  10. [quote name='Anja2201'] A jutro może będę miała niespodziankę .[/QUOTE] Jaka niespodzianke ?
  11. Na konto idzie moja deklaracja lipcowa + 100,00 zł.
  12. A nie ma linka bez logowania ?
  13. Ja mam sunie z niewydolnoscia trzustki. Intestinala je od poltora roku. Kupy robi bardzo ok, bakow nie puszcza, a karme je chetnie.
  14. Z bazarku perfumeryjnego zostało 25,00 zł., z roślinnego 36,00. Rzem z bazarków 61,00 + moja deklaracja za czerwiec 50,00 = 111,00 zł. Po zaokrągleniu na konto fundacji poszło przed chwilą 120,00 zł.
  15. Nooo, odpasiona, futro piękne, ogon jak pióropusz, pychol uśmiechnięty :)
  16. Pusto tu. Co u chlopaka ?
×
×
  • Create New...