Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Pięknie się prezentuje : )
  2. Na zaginoldom.pl jest 1447.00 zł. Jaką oni biorą prowizję ?
  3. Dobra wiadomość z rana : )
  4. Nie całkiem, tylko to bardzo śliczne pyszczydło : )
  5. No to nie jest jakimś pokurczem. Całkiem, całkiem : )
  6. Słodka, ale tyłek jak szafa trzydrzwiowa i fałdy na karku. Ja, żeby moje nie tyły dodaję warzywa gotowane. W misce dużo, w brzuszku dużo, kalorii mało.
  7. No pięknie, brawo. Zwłaszcza, że odrastające futerko też ciut waży : ) I proszę nie zwalać winy na Lepszą Połowę, bo internet po 22.00 też działa : )
  8. Bo atawistycznie to na zimę otłuścić się trzeba
  9. Na linię dobrze jej zajęcia też robią : )
  10. Każdy facet pozbawiony klejnotów byłby obrażony : ) : ) ; )
  11. Dobrze, że futerko odrasta, bo ziąb się robi
  12. Jak Dysia ? Wszystko poszło ok ?
  13. Chyba jednak trochę mniej ciałka : )
  14. No psy tak mają, że szczekają : )
  15. Oj tam, trzeba słyszeć chór moich wyjców jak usłyszą gdzieś karetkę : )
×
×
  • Create New...