Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19190
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Jak się widziałam ostatnio z mężem Toli, to doszliśmy do wniosku, że powinniśmy być kierowcami tirów : )
  2. Nie ma problemu. Mogę jechać piątek, sobota, wtorek i środa (18, 18, 21, 22.12.)
  3. Dziwne, że jeszcze w Polsce się ich nie jada. Tanie i szybkie mięso.
  4. Jak nie znajdzie się jakiś darmowy transport przez fb na dniach, to jadę
  5. Bardzo jest mi przykro, że nie da się pomóc nie tylko wszystkim, ale nawet kilku, bo kwestią są pieniądze. Ale skoro można u kikou (Kasi) utrzymac psa za ok. 300 zł. bez karmy i u Jaagi za 450 z karmą, to dlaczego trzeba zapłacić 770.00 za "tę samą usługę" ? To się robi chore.
  6. Jak ktoś się chce przejechać, czy to Krak czy Wawa czy coś tam i wybrać najpotrzebującego z Zamościa to służę transportem.
  7. Kuźwa, ale ja dzisiaj wysłuchałam audycji o żywieniu cateringowym dzieci w prywatnych przedszkolach w Wawie. Śniadanie, drugie śniadanie, zupa, drugie danie, podwieczorek, czasami drugi podwieczorek. Wymagania - wegetariańskie, wegańskie, bez glutenu, bez fruktozy, bez jajek, bez orzeszków, bez marchewki, bez selera i długo można wymieniać. Max 16.00 zł. dziennie. I nie, on nie jest najgorzej wyglądającym tam psem. Jak ktoś nie wierzy, to niech pojedzie : (
  8. Sorry, ale mogę zostać bezdomna, za 3 dychy z wyżywieniem.
  9. 25-30 zł. dziennie za mieszkanie w bloku ? Z wyżywieniem ?
  10. Przecież nie musi siedzieć w tym hotelu do końca świata. Chodzi o to, żeby zabrać go na cito (zdążyć) i szukać czegoś tańszego.
  11. Ja nie pozwalam wetowi dotknąć psa bez badań.
  12. Ja mogę przenocować w Łodzi, bo do Wawy rzut
×
×
  • Create New...