[quote name='malawaszka']hehe a u nas soli ani widu ani słychu - za to spacery po kolana w śniegu :lol:[/QUOTE]
W poprzednim miejscu zamieszkania sypali piaskiem, co uważam za mądrzejsze. Tu nie dość że sypia ulice, to jeszcze pod blokiem, ze szczególną pasją schody, na których musimy swoje odstać zanim otworzę drzwi (które oczywiście całe lato były popsute...). Co spacer, to płacz :angryy: