Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']jezu czyli dalej to robi? to w czym poprawa była? nie nabrudziła? rozwiń nosz siętrochę bo to ważne[/QUOTE] U Ulki to prawie jak u Ciebie, same wyjusy :lol:
  2. [quote name='ma-ja']Szczerze mówiąc wolałabym postać rzeczową ;) mają jeszcze parę kg eukanuby dla szczeniat, która została po naszym Bertiem ['] ale z podkładami to jest katastrofa :) Ewentualnie można wpłacać na konto fundacji [url]www.szara-przystan.pl[/url] :)[/QUOTE] Rzeczowo, to nie mam. A co trzeba pisać w przelewie, żeby dla szczonków było? [quote name='palmall']Witam :) To my się odezwaliśmy z Krakowa po Borówkę :) Na pewno znajdzie fajny domek, czekamy tylko aż będzie można ją odebrać no i na jakieś informacje czy wszystko ok z maluchami :) Może na weekendzie udało by się dostarczyć jakieś podkłady albo co tam potrzeba, ewentualnie wpłacimy coś na konto :) Pozdrawiam...[/QUOTE] Witam na forum :)
  3. [quote name='zozolina']Dzieki za odp,skoro dziewczynka nie zna miasta to nie ma szans,nie chce robic zamieszania,szukamy miastowej suczynki MIKRO,[/QUOTE] Ja mam niemiastową sukę, szybko się otrzaskała z miastem, bo to zrównoważony pies. Z tymi psami, to trzeba by sprawdzić, chociaż ja bym z Platą zaryzykowała ;) Ale jeśli ludzie chcą 100% pewności, to musicie szukać psów z tymczasów w mieście.
  4. Same ciachanka u Twoich psów :p
  5. [quote name='zozolina']Mam chetny fajny domek ale musze wiedziec wszystko o niej,przedwszystkim czy nadaje sie do dzieci szkolnych i przedszkolnych i do mieszkania w bloku,takie wszystkie informacje jaka jest,czy strachliwa czy nie,czy boji sie miasta czy woli np domek z ogrodem,jak z innymi zwierzakami i ludziami...podstawy wszystkie. Aha no i przedewszystkim gdzie przebywa teraz[/QUOTE] Sunia przebywa w Bukownie. Na pewno trzyma dystans do obcych, życia w bloku nie zna. Ciężko stwierdzić jak pies na miasto zareaguje, jak siedzi całe życie na wsi. To zależy jaki domek jest, czy chce psa "gotowego-bezproblemowego", czy poświeci jej trochę czasu. Może zadzwonisz do opiekunki i o wszystko wypytasz? Żadna z nas nie ma kontaktu z psem na co dzień, a tak przez 5 pośredników też bez sensu ;) Natomiast podobna z wyglądu, ale ciut większa i inna z charakteru jest ta sunia [URL]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=554[/URL] Bardzo przylepna, tuliś taki słodki i podobno lubi dzieci.
  6. Chcesz do ogłoszeń czy ktoś się nią zainteresował? Ja ją widziałam teraz w weekend chwilę,m to niewiele mogę powiedzieć.
  7. Zbierasz kasę na maluszkowe potrzeby?
  8. Ale nam się trafiło :D Mieliśmy możliwość potrenowania na hali i suczysko śmiga, nic się nie boi :loveu: To Lizka gotowa, a ja tak średnio :eviltong: Ufarbowana na różowo :diabloti: Lizka ;) Chciałabym druga taką, albo pięć nawet :D Koty szaleją, zaraz będę miała kolejną kotkę, a raczej kocicę starą, uszczęśliwiona przez rodzinę. Jakaś plaga :shake: Zajrzyjcie do szczeniorków, plissss [url]http://www.dogomania.pl/threads/219014-Trzy-malutkie-sunie-Je%C5%BCynka-Bor%C3%B3wka-i-Mikrusia-GLIWICE-Szara-Przysta%C5%84[/url]
  9. Wszystkiego dobrego :)
  10. No ale ona może tak ze stresu i się zaraz ogranie? Taka zawsze mam nadzieję :lol:
  11. [quote name='malawaszka']a ja podła baba wykorzystałam i wyczesałam wszystkie kołtuny :D[/QUOTE] O Ty, to już zboczenie :lol:
  12. [quote name='Kajusza']a ja się z tym nie zgodze, bo słowne uciszanie psa, to dla niego to znak, że dobrze robi, że ludzie też "szczekają" ..... chyba, że ma wyuczone dana komenda np NIE =kara, jeżeli słyszą że pies szczeka i moga zareagować, to np. niech popryskają go wodą ze spryskiwacza, albo podejdą i psa odprowadzą ze źródła hałasu.[/QUOTE] Jest zasadnicza różnica pomiędzy uciszeniem psa, a darciem mordy razem z nim ;) Poza tym, WZ nie napisała, żeby go uciszać słownie :diabloti:
  13. [quote name='malawaszka']wyników jeszcze nie mam, aleeeee aleeeeeeee GOOWNIANY RAPORT: jest lepiej :D poranna qpa była bardzo bliska ideałowi! oby tak dalej :kciuki: zrobię później fotki Dżordża w garniturze :lol:[/QUOTE] Już się bałam, że fotka bliskiej ideałowi :lol:
  14. [quote name='WATACHA']On mnie normalnie rozbraja.Mój mąż zazwyczaj wraca z pracy około 19, ale wczoraj pojechał obejrzeć mecz do teściów.W związku z tym Leos postanowił go ukarać 15 minutowym "gryzieniem" w rękę.Poprzednim razem gdy mąż wrócił później też się na nim tak "wyżywał".Czyli to nie był przypadek.Każde spóźnienie jest karane hi,hi,hi.[/QUOTE] Psy są głupie, ale czas nie jest im obcy :lol: Lubią rytuały i "każda" zmiana im się nie podoba, jednym mniej innym bardzo ;)
  15. Melduję się na wątku i uciekam na spacer :)
  16. Missieek, to Ty masz zadanie napisać cokolwiek o tych co są u Ciebie :D Żeby ogłaszać Oregona, to trzeba tekstu. Brazylia, Bonanza, Negro itd. :P
  17. [FONT=Arial Black]Foto: [/FONT] [FONT=Arial Black]Imię: Plata Plec:[/FONT][FONT=Arial Black]suczka Wiek: [/FONT] [FONT=Arial Black]1 rok [/FONT] [FONT=Arial Black]Waga: max 6 kg [/FONT] [FONT=Arial Black]Miejsce: Bukowno [/FONT] [FONT=Arial Black]Sterylizacja: tak [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: - [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: dobrze dogaduje się z innymi psami [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: toleruje [/FONT] [FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje:[/FONT][FONT=Arial Black] poszukuje DT [/FONT] [FONT=Arial Black]Charakter: Plata jest energiczna, uległa i delikatna. Obawia się obcych ludzi. Lubi bawić się z psami. [/FONT] [FONT=Arial Black]Kontakt: 504 060 219, [email protected] [/FONT] [FONT=Arial Black]Wątek:[/FONT] http://www.dogomania.pl/threads/214477-psy-DO-ADOPCJI-potrzeba-KARMY-ponad-20kg-dziennie!-prawie-ZERO-pomocy... [FONT=Arial Black]Foto: [/FONT] [FONT=Arial Black]Imię: Maderia Plec:[/FONT][FONT=Arial Black]suczka Wiek: [/FONT] [FONT=Arial Black]1 rok [/FONT] [FONT=Arial Black]Waga: 6 kg [/FONT] [FONT=Arial Black]Miejsce: Bukowno [/FONT] [FONT=Arial Black]Sterylizacja: tak [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: - [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: dobrze dogaduje się z innymi psami [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: toleruje [/FONT] [FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje:[/FONT][FONT=Arial Black] poszukuje DT [/FONT] [FONT=Arial Black]Charakter: Maderia jest energiczna, troszkę zdystansowana. Obawia się obcych ludzi. Lubi bawić się z psami. [/FONT] [FONT=Arial Black]Kontakt: 504 060 219, [email protected] [/FONT] [FONT=Arial Black]Wątek:[/FONT] http://www.dogomania.pl/threads/214477-psy-DO-ADOPCJI-potrzeba-KARMY-ponad-20kg-dziennie!-prawie-ZERO-pomocy... [FONT=Arial Black]Foto: [/FONT][FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Imię: Negro Plec:[/FONT][FONT=Arial Black]suczka Wiek: [/FONT] [FONT=Arial Black]1 rok [/FONT] [FONT=Arial Black]Waga: 4 kg [/FONT] [FONT=Arial Black]Miejsce: Kamienica [/FONT] [FONT=Arial Black]Sterylizacja: tak [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: - [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: dobrze dogaduje się z innymi psami [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: toleruje [/FONT] [FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje:[/FONT][FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Charakter: [/FONT]Spokojny psiak, na początku nieufny do obcych. Uwielbia zabawy, spacery[FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Kontakt: 504 060 219, [email protected] [/FONT] [FONT=Arial Black]Wątek:[/FONT] http://www.dogomania.pl/threads/214477-psy-DO-ADOPCJI-potrzeba-KARMY-ponad-20kg-dziennie!-prawie-ZERO-pomocy... [FONT=Arial Black]Foto: [/FONT][FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Imię: Fabia Plec:[/FONT][FONT=Arial Black]suczka Wiek: [/FONT][FONT=Arial Black]2 lata [/FONT] [FONT=Arial Black]Waga: 6 kg [/FONT] [FONT=Arial Black]Miejsce: Bukowno [/FONT] [FONT=Arial Black]Sterylizacja: nie [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: - [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: bywa dominująca, choć potrafi się też bawić ze swoją córką [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: - [/FONT] [FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje:[/FONT][FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Charakter: Radosna suczka, lgnie do ludzi. Spokojna, otwarta i zrównoważona. [/FONT] [FONT=Arial Black]Kontakt: 504 060 219, [email protected] [/FONT] [FONT=Arial Black]Wątek:[/FONT] http://www.dogomania.pl/threads/214477-psy-DO-ADOPCJI-potrzeba-KARMY-ponad-20kg-dziennie!-prawie-ZERO-pomocy...
  18. Śliczna jest :) Ile ten cielaczek wazy?
  19. Salsa jest cuuudowna :lol: ale i tak hitem jest Farik, aż ściska w dołku :D
  20. No za tydzień :) A co do kciuków, to nie kazałam Wam trzymać i by mi się adopcja Yoko posypała :lol: Chociaż śmiech tu nie na miejscu, bo ludzie mieli wypadek jak po kotkę jechali. Widać ja muszę mówić i chwalić się zawczasu :p Ale już ma dom. Odzwierzęcam się na wyjazd ;) A wczoraj byłam po szczeniaczki, zawoziłam do dt, jakby ktoś chciał obejrzeć jakie ładne pieski są na brzydkich fotach :lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214477-psy-DO-ADOPCJI-potrzeba-KARMY-ponad-20kg-dziennie%21-prawie-ZERO-pomocy...?p=18131743&viewfull=1#post18131743"]http://www.dogomania.pl/threads/214477-psy-DO-ADOPCJI-potrzeba-KARMY-ponad-20kg-dziennie!-prawie-ZERO-pomocy...?p=18131743&viewfull=1#post18131743[/URL]
×
×
  • Create New...