Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Chłopaki się nie tną chyba tak zaciekle jak suki... na zawsze :D Oby to była prawda! Liz na szczęście jest ustępliwa, ale ja nie.... i tak mu wczoraj wytłumaczyłam, ze się dam tak nie traktuje, że aż Damian mnie opierniczył :diabloti: Timi też miał taki odchył pojedynczy ;)
  2. A tak się ciszyłam, bo dwa dni temu się na nią dwa razy rzucił, a tu masz kolejny plus dla niego. Mogłam wziąć innego psa.
  3. Hexa ma bardzo inteligentny wyraz pyska :lol:
  4. Porównania nie ma, ale się nie udało. Może on ma tą zaciekłość w wyciu po sznupim przodku sprzed 100 pokoleń? :lol: Mnie to zastanawia skąd ta skłonność, bo on nawet jak się bawi z Lizką, to nie warczy nawet :crazyeye: Jest cichy kurde. Jedynie szczeka stróżująco. Ale podług mnie, to jak coś siedzi w psie, to się wołami nie wyciągnie :shake: Mam końskie zaloty w domu. Lizka mu się nadstawia :stupid: Ryjek jej zniósł 5 resztek kości, po mordach się liżą. Normalnie kino :roflt: A Damian by się zgodził go zostawić :siara:
  5. To zaciskam kciuki! A ta trzecia sunia, co ma już ds jest jeszcze u Ciebie?
  6. [quote name='malawaszka']TOBIE się NIE UDA???!!!! :shake:[/QUOTE] Oj nie kpij już, nie kpij :D Z gadem mi poszło, że hoho :p
  7. Tez nie lubię gimpa. Jak coś bardzo chce uratować, to picasa mi starcza. Do PS jestem za głupia ;)
  8. Tylko, że takie zachowanie to kwestia skłonności psa. Nigdy nie wiadomo kiedy wróci, np. podczas choroby czy na starość. I czy uda mi się go nauczyć żeby te 8h siedział cicho? Yyyeeee, a do czego Ty - TY mnie namawiasz? ;)
  9. Nie mam Ps właśnie :/
  10. [quote name='Agnes']Ok czyli powinnas dac rade. Podaje jak to u mnie jest (nikon d50) : menu - image quality - nef (raw)[/QUOTE] Znalazłam, dzięki. Teraz tylko jakiś program do obróbki odpowiedni muszę mieć.... Monia, sory za offa.
  11. [quote name='malawaszka']no jak nie widzicie??!!! Lizka patrzy wytrzeszczem w lewo - jej lewo :D nasze prawo[/QUOTE] Jedna z dobrym wzrokiem ;) Zdjęcia są kiepskie, bo światła brak :( Ale coś widać. Zdradzę Wam, że kombinowałabym jak zostawić Ryjka, gdyby nie wył. Wie chłopak co robi ;)
  12. [quote name='malawaszka']skakał czyli awanturował się? odganiał intruza?[/QUOTE] Nie jestem pewna, chyba chciał mu pokazać kto tu jest samcem alfa :lol: i chciał być wyższy. Jest kogut, ale tak poprężyć się, popopyhać. [quote name='wilczy zew']Ryjek ładnie wyszedł na fotkach. Jak Lizka go traktuje?[/QUOTE] Jak matka syna :lol: Jak poleciał za tym psem, to miała tak zbolała minę, jakby to Sadie nas opuściła. Bawią się razem, czy to w ganianego, w zapasy czy szarpią sznurkiem. Bardzo się lubią.
  13. Ale gdzie to się zmienia w tych ustawieniach :lol: Mam nikona chyba 3000... :P
  14. [quote name='Pianka']ta fota z tym drugim psem to ci sie udała :D[/QUOTE] Gdybym fociła dalej, to by dopiero były, bo skakał jak pchła :lol: Ale wolałam się przygotować na ratowanie Ryjka, bo ten samiec mógłby taką pchłę przydusić ;)
  15. [quote name='malawaszka']kombi :lol: zaczynaliśmy szukać od kombi, potem stwierdziłam, ze hatchback ładniejszy a kombi to mi potrzebne mniej niż bardziej, ale potem Jarek wynalazł ten samochód i mi wytłumaczył, ze łatwiej mi będzie duże psy ze schroniska wozić :D[/QUOTE] Czy on wie o czyni? ;)
  16. [quote name='Agnes']zacznij robic rawy:razz: wtedy mozesz zrobic ciemniejsze zdjecie zeby sniegu nie przepalilo i dopracowac zdjecie na kompie:lol:[/QUOTE] A gdzie to się ustawia?
  17. Nie widzę Dżordża...? Tylko ja? Auto świetne! to combi czy jak? Ja to debil samochodowy jestem ;)
  18. [quote name='Tekla64']to szybko ci powiem .... mamam zarosniete moje i mam powyzej uszu blota wody i wisego doma wiec w przelocie pomyslalam o lysym[/QUOTE] A ja nie mam ani błota, ani wody :p
  19. [quote name='Tekla64']wzroku to janiesttey nie widze hihihi chyba platki sniegu zaslonily lub obejrze jeszcze raz jak se okulary zniose hihihi[/QUOTE] No fakt: śnieg biały i białka białe, to się mogą pomylić ;) [quote name='malawaszka']haha kurde myślałam, że piłkoświr to Ryjek :D a tu potem zonk - to Lizka :evil_lol:[/QUOTE] Ryjka zdjęcia są u Ryjka w temacie ;-) Ale rozumiem Cię, na jednym zdjęciu mam poważne obawy.
  20. Ryjka zdjęcia są u Ryjka w temacie ;) Ale rozumiem Cię, na jednym zdjęciu mam poważne obawy.
  21. Nie pogonił. Miał Ryjek szczęście, że on był zalatany <chyba za cieczką> i go olał ;) Ale! mieliśmy dziś do czynienia z mała niesubordynacją, bo gamoń poleciał za nim! Wrócił szybko, ale potem miał ostrą szkołę kogo należy się trzymać na spacerze. Spodobała mu się kawalerska wyprawa :mad:
  22. Nie lubię czarnych psów, bo im się zdjęć nie da robić :P Zmniejszaj szybko ;)
  23. Dobrze to brzmi :) Domek z ogłoszenia czy wyczarowałaś? :lol:
  24. [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Spacer047.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Spacer043.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Spacer037.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Spacer049.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...