Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']ooo napisz chociaż słówko czego nowego spróbowała Lizka!!! freesbie? czy jak to się tam pisze :D[/QUOTE] Nie :D Frisbee już próbowała, ale pod moim nieudolnym okiem ;) Tym razem coś u nas egzotycznego - podobno coursing, oczywiscie ze sztucznym zajcem. Szok, jak poszła :D Ale, ale... jak zobaczyła pozoratna w akcji z psem, to się tez nakręciła ostro. Jakiegoś szatana mam nie Lizuszka delikatnego :eek2: Szkodas, że Kluski nie mogłam zabrać, jakbym je tak dwie puściła na tor, to dopiero byłoby widowisko :) [quote name='malawaszka']1000 lat!!!!! :drinking:[/QUOTE] Nie przesadzaj aż tak mi źle życzysz? ;) A w ogóle, to nie mam roamingu i nie mogłam odpisać... ale czasem nocą mi siec PL łapała i doszedł Twój.
  2. [quote name='Margi']Dołączam się do życzeń [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/torte.gif[/IMG][/QUOTE] Dzieki :) Foty to jak wstanę, bo uaktualnianie leżę i nie zanosi się na zmianę :lol: Było fajnie :D napisze Wam pokrótce jutro, bo było bardzo ciekawie, ale tez spróbowałyśmy czegoś nowego i Liz wypadła na 6+ :) Wariot :lol:
  3. Dzięki kobitki :) Wróciłyśmy dziś, padamy ze zmęczenia :)
  4. Nie robimy, trzeci raz tam jedziemy ;)
  5. Do Czech jedziemy, tam są ludzkie ceny. Aparat biorę, a jak :P I kamerę ;)
  6. Jutro jadę z Lichą na wakacje, agilitowe. Usmazymy się? :lol:
  7. No ja myślę, że będzie dobrze tylko czemu tak długo? :/
  8. [quote name='WATACHA']Owszem :)....jak najbardziej, jeszcze z Twoich ust :)[/QUOTE] Ale że jako z moich? :lol: Dołki się każdemu zdarzają i dobrze się wygadać, więc pisz jak potrzebujesz :)
  9. Serio pisze :) Miło fakt, mi tam zawsze pomagały Wasze wpisy :) Podnosiły - a Ciebie nie?
  10. Nie cholera... ile nie wyszło z tego czy innego syfu? Dałas mu to co najlepsze i żadna cholera.
  11. Teraz to wiemy :( Ale jakbyś w to wówczas uwierzyła.... :( Żeby ich/go los napotkał :angryy:
  12. Zaglądam w oczekiwaniu na to najważniejsze info. buuu :(
  13. [quote name='Bolsbokser']Zerduszk, a Ty czym focisz?[/QUOTE] Nikonem i nie pytaj o więcej :lol: Ale muszę się zebrać i ogarnąć temat ;) Urocza bardzo [url]http://img6.imageshack.us/img6/6245/dsc00872vm.jpg[/url][B] :) [/B]Na spacery pewnie nie chodzicie?
  14. Oj, a pamiętam jak były pierwsze te rozważania czy brać go, bo niby jest tam pupilkiem... Masa psów się przewija, ale niektóre bardziej zapadają w pamięć :( I Birman na zawsze w mojej zostanie. Ech :(
  15. A ja myslałam, że są nowe zdjęcia :placz::placz: Przykro strasznie, wszyscy z tu z Birmankiem byliśmy cały czas i zżyli się z nim mimo braku kontaktu. Ech :-(
  16. Oj tam, marudzicie. Swiss już znalazł dom, a nadałby się idealnie :lol:
  17. Może to proroczy tytuł? :D
  18. [quote name='Bolsbokser']NIKON D80 + TAMRON 28-75mm/2,8 + 2 x lampa błyskowa.[/QUOTE] Jaka lampa? ;> Foty bomba :)
  19. Boskie zdjęcia :) Gdzie takie tła można nabyć i dlaczego tak drogo? :lol:
  20. Nie wchodź do niej jak szczeka, bo to się może zemścić. Za dużo byś chciała wiedzieć ;) ona pewnie próbuje jakoś się odnaleźć, daj jej czas na aklimatyzację. Trzy wdechy i wrzuć na luz ;)
  21. Nie 16 tylko 15 :) Jambi - dwie fety z tego samego powodu być nie mogą :D I teraz info będzie miała Waszka, o :P
×
×
  • Create New...