Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Hmmmmm... nie ma 145 chyba? ;)n Wiem, wiem... leń. Dopiero wczoraj je wgrałam, a ich jest pińcset :/
  2. Pisze, że zawartość niedostępna :( W lasku czy u Ciebie będą? :P
  3. Proszę :P [URL="http://s805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Oboz%202012/"]http://s805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Oboz%202012/[/URL]
  4. Mam więcej fot :P Liz wazy z 8,5 kg, a mierzy 39 cm według oficjalnego mierzenia :lol: Powiem Wam, że te psy to są takie różne :D Sadie była zachwycona z roli wsiowego burka, Lizka nie. Jak je zamknęłam na ogrodzie, to Liz siedziała jak kretyn pod furtką, a Sadie bardzo szybko znalazła wyjście i dawaj na wieś :/ Ale i tak była grzeczna, bo nie musieliśmy co rusz zamykać bramy, a pierwszych kroków nie kierowała w jej stronę w celu sprawdzenia czy otwarta ;) Niestety byłą zasmucona, bo wsiowe burki się nie chciały awanturować przy płocie - same napalone chłopaki się jej trafiały ;)
  5. Przykro :( Trzymajcie się!
  6. Łał :D Świetna fota i jaki przystojniak :)
  7. Milusia super wczasy miała :) Ale zdjęć z fb obejrzeć nie mogę :/
  8. Wiesz co.... z kotem to psa najlepiej zapoznać swoim - jak już go masz w domu. A tak z tymi <często świrami> na ulicy, to ciężko Ci będzie ;)
  9. U mnie na osiedlu jest sporo kotów - myślę, że na teraz pewnie ok 30 dorosłych. Liczba ta jest zmienna. Rozmawiałam z lekarzem i zaproponował cenę 120 zł za kotkę, 70 zł za kocura - jednak cena jest do negocjacji, szczególnie jeśli będzie więcej zabiegów. Jedna karmicielka wykastrowała dwie kotki z funduszy miejskich, 3 dostają tabletki - z tego stadka chcielibyśmy 2 kotki wysterylizować (nie zawsze przychodzą na tabletki) , jedna podobno nie do złapania i starsza. Do tego 3 kocury. W innymi miejscu jest jeszcze jedna kotka, podobno tez dzikus straszny, ale po niej są chore maluchy, więc tez bym chciała ją złapać. W rożnych miejscach sporo chłopaków. Inna karmicielka nie daje tabletek, żadna kotka nie jest wysterylizowana. Tam są co najmniej 4 kotki i sporo chłopaków. Oczywiście ciągle pojawiają się koty oswojone: kotki w ciąży, maluchy - te staramy się zabezpieczać w pierwszej kolejności. Możemy liczyć na jakąś pomoc?
  10. I moja wielka miłość, bardzo chciałam go przywieźć! :lol: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Oboz%202012/Obz185.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Oboz%202012/Obz140.jpg[/IMG]
  11. Agilitowo [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Oboz%202012/Obz283.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Oboz%202012/Obz284.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Oboz%202012/Obz123.jpg[/IMG] Nie każcie mi już biegać!! [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Oboz%202012/Obz127.jpg[/IMG] Mi też :lol: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Oboz%202012/Obz117.jpg[/IMG]
  12. Cwana bestia ;) Wprawdzie na ostatni weekend nie wzięłam aparatu :( ale mam foty z obozu. Lizki :lol: W oczekiwaniu na rzut [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Oboz%202012/Obz204.jpg[/IMG] I po... jak trzyma :evil: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Oboz%202012/Obz207.jpg[/IMG] Koziołki [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Oboz%202012/Obz196.jpg[/IMG] I udaje, że się bawi ze szczeniakami :D [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Oboz%202012/Obz212.jpg[/IMG] I wilkiem ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Oboz%202012/Obz169.jpg[/IMG]
  13. Jak mi przykro z powodu maluszka :(
  14. Konusy i pies :lol: [url]http://img836.imageshack.us/img836/1949/dscf7678q.jpg[/url]
  15. Umarłam... [url]http://sznaucery.eadopcje.org/galeria/223/2.jpg[/url]
  16. Jak znajdziesz idealnego - daj mi... :P A co Hexa zrobiła?
  17. Nie ma to jak pojechać na weekend i nie zabrać aparatu :/ Kota zakochana w Damianie, włazi mu na kolana, łasi się non stop. Do tego żebrze bardziej niż wszystkie psy jakie miałam razem wzięte i dobija się do drzwi łazienki jak chce do kuwety :lol:
  18. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Masajka :)
  19. Mam tak samo jak Monia - zaklinam rzeczywistość ;) Ale kurde, jak się znajdzie chętny to oddam...
  20. [quote name='malawaszka']daj adres tych krzaków :D załatwimy :diabloti:[/QUOTE] Hahaha :) Nie wiem czy umiem oddać kota, jak mu takie coś zrobiłam... taka głupia jestem. Z Liz to samo było :( Hihihi ;)
  21. Oby państwo mieli czas na zajmowanie się dzidziusiem i psiakiem :) Kciukam!
  22. Może lubi, ale minę na jakby nie ;)
  23. [quote name='krakowianka.fr']ale ktora sunia ze zdjecia po prawej stojaca? bo sa dwie stojace, tzn po 1 na kazdym zdj, chyba ze to ta sama psinka jest...?[/QUOTE] Moim zdaniem jedna i ta sama :D Nie wchodzę tu więcej, bo mi się tak chce czarnego, małego psiaczka, że ppęknę :(
×
×
  • Create New...