Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']już mi przeszło... właśnie te ciut większe potłukły kolejny słoik :angryy:[/QUOTE] No to nie wiesz, ze jak podrosną, to się do lasu wywozi? Maluszkami się nacieszyć można, a potem sioo :P
  2. Wiem co czujesz :lol: Ale maluszki kociuszki są takie słodziutkie :)
  3. Nie ma mleka na razie, ale dziś ich przyłapałam na ciamkaniu :lol: i się własnie zastanawiam czy izolować, czy niech mają coś z życia ;) Matka Polka od siedmiu boleści, broni maluchów i klatki przed moimi dziewuchami jak niepodległości. Jak one słodko dokazują, ach :D
  4. Ej! Czy kotka po sterylce może dostać mleka? Mam im na takie ekscesy pozwalać? :lol:
  5. Boska jest! Widziałam te szelki na fb i pierwsza myśl "co to za psina". Zupełnie nie poznałam laleczki :D
  6. To zaczynam oszczędzać :)
  7. Mi tam lato odpowiada i w mieście i na wsi. Mogą być robale i co jeszcze chce, byleby nie było zimno i ciemno! Nie funkcjonuje wówczas...
  8. To są czworaczki w sumie, bo te dwa które nie są u mnie są tez take same :lol:
  9. Fajny taki mały! 3 sypialnie to w sam raz, a przynajmniej tańszy w ogrzewaniu itd. Może kiedyś wybudujesz coś na Śląsku :lol:
  10. A to jest stan deweloperski? Nigdy mnie nie będzie stać nawet na taki domek... :/
  11. [quote name='WATACHA']Zerduszko, a co kociak jedzie do Ciebie ;)?[/QUOTE] Jeszcze tego by brakowało, ja mam dość swoich ;) U nas pogoda super, ciepło było ale nie gorąco :)
  12. To czekamy na zdjęcia koniecznie :) Domek fajny :) Jak duzy?
  13. Kocurek [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocieta%204/Kocitadwa013.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocieta%204/Kocitadwa010.jpg[/IMG] I pieszczotki :D [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocieta%204/Kocitadwa018.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocieta%204/Kocitadwa017.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocieta%204/Kocitadwa015.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Adolfina/Kocitadwa045.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Adolfina/Kocitadwa049.jpg[/IMG] I maluszki :loveu: Chce ktoś zostać mamą chrzestną? Kotka [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocieta 4/Kocitadwa036.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocieta 4/Kocitadwa042.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocieta 4/Kocitadwa021.jpg[/IMG]
  15. Suki moje. Komuś tu się zarosło, ale za 2 tygodnie będzie cięcie :) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocitadwa051.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocitadwa055.jpg[/IMG] Liz jest miszczem min :lol: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocitadwa056.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocitadwa057.jpg[/IMG] Adi [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Adolfina/Kocitadwa047.jpg[/IMG]
  16. A ile mycia :P Nie lubię soków z tego powodu :P Ale mogłaś zaprosić na sok, ha ;)
  17. Ło masakra jaki szkrabik :lol: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-zApzELLZVfc/UDAo0lVQ0tI/AAAAAAAAMPw/FVmAThP4spE/s640/DSC_1035.JPG[/url]
  18. Chcesz przyjechać do mnie obejrzeć koki - zapraszam :D hihihi ) Hektora znam tylko zdjęć, więc chętnie poznam osobiście :)
  19. Sadie to Kluska - psica moja&mamy. Ona więcej mieszka u mamy, ale u mnie też. Ja się wyprowadziłam od rodziców, a psa się nie da rozpołowić ;)
×
×
  • Create New...