Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Hej, jutro wypuszczamy ostatnią kotkę, niestety zdjęcia w kubraku nie mam, bo się rozebrał akrobatka raz dwa :( [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Koty%20chabrowa/y090.jpg[/IMG] Dzięki za wsparcie :)
  2. Ona szuka jeszcze jednego kcoiaka, wczas zaskoczyła.
  3. No umiejętność komunikacji warczeniem jest bezcenna :D
  4. Fata super ogólnie... ale to oko psiakowe :loveu::loveu::loveu: [url]http://farm9.staticflickr.com/8303/7999407105_da036ec197_z.jpg[/url] Kocham takie lalunie, ech :(
  5. Też myślałam o maluchu, ale nie na zabawę, bo jak puszczę, to dwa będą nie do złapania ;)
  6. Ale wieści :( Wracajcie do zdrowia szybko!
  7. Przy cycu wszystkie takie grzeczne ;) Jadźka to jest leń! Adi chodzi koło dzieci aż miło, a toto na 5 minut. Po pańci :lol: Nie umiemy złapać tego malucha ostatniego :( Nawet adi dziś była na wabika :(
  8. I rzekłam "kochajcie się" :diabloti: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/Rodzinka003.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/Rodzinka004.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Fides79']nie chcem się wymądrzać, ale tak zapytam nieśmiało czy Tobie się brytyjski z rosyjskim nie pomylił?? :roll:[/QUOTE] Hahaha, oczywiście tak!
  10. Wie, wie. Już się zastanawiał co z Lizka zrobić i dalej pozwala na kociaki. Może sie łudzi, że znajda domy :lol:
  11. Nie wiem, ale korzystam :D Ale to jest nic, bo od 1 nadchodzącego miesiąca Damian będzie musiał się zająć wszystkimi przez kilka dni :lol:
  12. Wieści najlepsze z najlepszych :multi:
  13. [quote name='Fides79']kurde, sodomia i gomoria u Ciebie z tymi kotami :crazyeye::evil_lol:[/QUOTE] To oczywista oczywistość jeszcza nie koniec zabawy :P To, że Adi jest zwarta i gotowa do fajterki da się wytłumaczyć. Ostatnio jej zginęły dzieci, dwójka, tu nowy, dziś kolejne "płaczące". No nic tylko ratować trzeba i życie narażać. Jadzia też - chce się z nowym bawić, jak z Felkiem, a mamuśka bęcki za to chce jej spuszczać. No obie głupieją i mają prawo. Ale, ale... najcięższe i najbardziej niezrozumiałe są relacje miedzy tym przyniesionym w czwartek, a tymi dziś. Otóż on je leje! Niecałe 3 dni się nie widziały. Adi nie chce przyjąć kolejnych, jak jej obecny synalek je przegania. Zachłanny, jak to chłop. A jeszcze jeden ma dojść... to już chyba go w szafie zamknę :D
  14. Skąd mam wiedzieć jak ich nie czytam :lol: Ale wiem co piszą o psach i jakie to PIERDOŁY :D
  15. Negra jest taka śliczna :( Fajnie, że są nowe foty i wątek żyje.
  16. Nie wiem jak to jest, ale te je... kochane koty się mnie bardziej słuchają niż psy. Pewnie dlatemu, ze mam umysł nieskażony głupotami z nowomodnych książeczek o kotach :eviltong:
  17. Ja tam się jej nie boję, ona się boi mnie :diabloti: Jedno moje słowo i już się oddala naprędce tam gdzie jej nie mogę dosięgnąć :diabloti: Jak widzę, że się sadzi na Jadźkę, to starczy "spróbuj" i już jej przechodzi :eviltong:
  18. To jest Su i jej dwa "potwory" :)
  19. Znaczy ona broni kociaków atakując nas. Uwiesiła mi się na nodze :D
  20. Tazz jest miszczem :D A co do kota, to ja mam jedno niezmienne zdanie na ten temat, sesese :P A co tak naprawdę chcesz osiągnąć, żeby tam nie srała :lol: czy żeby coś neutralizowało zapachy ;) Edit - no to chyba nic nie zrobisz jak lubi pod oknem :lol:
  21. O masakra, ale cudne oba :cę [url]http://img585.imageshack.us/img585/7995/dsc0143zn.jpg[/url] :lol:
  22. [quote name='Fides79']a co Ty chcesz od rosyjskich??[/QUOTE] Za "grubaśne" Wolę smukłe zwierzaki. Ale boski widok! [url]http://i48.tinypic.com/qqzxa0.jpg[/url]
  23. Mamy matkę i dwa małe. Kotka jest w miarę, ale kocurek, to gryzie, drapie, prycha i wydziera się wniebogłosy. Został tam jeszcze jeden, nie wiedziałam czy mu wypuszczać któreś, czy nie bo się już nie da złapać. Adi jak go usłyszała, to zaczęła bronić i atakować wszystkich łącznie ze mną. Jadźka się z tego wszystkiego najpierw porzygała, potem zlała w posłanie i mam B A L :D Lizka Adi ustawia ostro, bo już serio przegina! [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Koty%20chabrowa/Kotyikociaki013.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Koty%20chabrowa/Kotyikociaki006.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...