Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='barb']Może skopiuj mail i adres mailowy i prześlij do missii albo misiek:lol:[/QUOTE] A po co im roboty dokładać? Odpisałam, jeśli spodoba się inny psiak na pewno się odezwą. Choć wątpię, bo pewnie szukają mocno w typie onka.
  2. [quote name='beta ata']"Na Jowisza!" I to dom tymczasowy??! Co to za dom tymczasowy? Przecież to szczeniak kompletnie nieprzewidywalny, zreszta dorosłego też nie puszcza sie luzem w takim miejscu, nawet wlasnego a co dopiero tymczasa! Nie mówiąc juz o tym, że nie powinna byc w samej obroży, tylko w szelkach i obroży z adresówką! Obroża to bardzo kiepskie zabezpieczenie, pies w kazdej chwili z niej może wyjśc, szelki daja więcej pewności.[/QUOTE] To miejsce jest bardzo popularne wśród psiarzy, taka miejska psiałączka. A co do szelek, to nie ma reguły, bo znam psy, które wyjdą z każdych, a z obroży nie.
  3. Udostępniłam :) Wydaje mi się, że pod zdjęciem powinien być podany nr telefonu.
  4. [quote name='feliksik']dziwne, bo nie dałam ograniczeń (nie umiem haha).[/QUOTE] Pewnie masz takie ustawienia dla wszystkich zdjęć/informacji?
  5. Link jest dla mnie niedostępny, pewnie zdjęcie tylko dla znajomych.
  6. Chyba nie mam Cię w znajomych. Daj linka do zdjęcia tu lub na pw, to udostępnię.
  7. Dam znać znajomym w Żorach. Może najlepiej na FB wrzucić?
  8. Przez ten cały zcas Ajax miał u mnie kilak ogłoszeń, m.in. tablice i teraz! ktoś napisał do mnie o niego... Podesłałam link do strony.
  9. Mnie tez bolą, choć nie czuję już... poczułam różnicę jak po zabiegu dostałam p.bólowe. Masakra. Też sie za to zabiorę.
  10. Plecy nie, gdzie tam do pleców :P
  11. Zadowolona nie jestem, ale cóż pozostaje jak zaakceptować. Z czego mi może być źle, jak wróciłam ze szpitala dziś po zabiegu? ;)
  12. [quote name='WATACHA']Ty to taka wieeeeeecznie niezadowolona:eviltong:[/QUOTE] A z czego tu jestem niezadowolona? :lol:
  13. Widać, że bity :P
  14. No i niestety to ja muszę szuka domów tym cholerom... :/ Żyję i mam się źle :P
  15. Kotka już nie wymiotuje, kupy normalne, tylko chyba martwi się, że za dużo przytyje, bo apetyt ma mizerny :eviltong: Byle do przodu :p Farcia dostała 60 zł od Koja:Rose: Baaardzo dziękujemy :Rose: Wróciłam i mam nadzieję, ze info bedzie na bierząco, a nowe foty jak się poczuję lepiej ;)
  16. Ładnie mu w żółtym [url]http://images10.fotosik.pl/2455/373b9edd26ecf80a.jpg[/url] Kocham czarne mordy!
  17. Nie trafił do kuwety? :lol: Przepraszam mojego kota Jagodostwora - to nie ona! To mały gamoń :P Złapałam na gorącym uczynku. Najlepsze, ze Lizka nie zjadła tych kup... starzej się dziewczyna ;) Zostały mi tylko 3 koty, jaki spokój [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] Jutro wybywam, a w pon. możecie za mnie trzyma kciuki. Jak się nie wybudzę, to macie moim tymczasom i Lizce znaleźć dom :P
×
×
  • Create New...