-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Ale fajowe te sunie. Trzymam za nie kciuki.
-
Pimpuś miał wypadek, juz jest lepiej ale pomoc nadal potrzebna.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='elik']Aga, czy masz już fakturę ? Jeśli jeszcze nie to bardzo Cie poproś weta żeby wystawił już z datą z lutego. I nie płać, to powinna być faktura na przelew.[/QUOTE] Wlasnie wyslalam dane do faktury wetowi. -
Pimpuś miał wypadek, juz jest lepiej ale pomoc nadal potrzebna.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
U malego ok, a fundacja Kastor zgodzila sie pomoc pokryc dotychczasowe koszty dotyczace leczenia po wypadku. Wielkie dzieki. -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agmarek'] Ja Ci dam brzydszy od Heli :mad: Rudy jest po prostu inny :evil_lol: [B]Faceci w ogole sa jacys inni....[/B] -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Bardzo cieszy ze podjeliscie takie trafne decyzje co do Rudego i Heli. -
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
Agata69 replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Ja tez pokibicuje w milym towarzystwie. Sunia cud , miod i orzeszki. -
Pieskie życie Saby...czyli pies ,,gospodarza" story...
Agata69 replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Piekny poczatek nowego zycia. A ja bylam dzisia u moich wiesniakow z jedzeniem. Przejechalam 30 km zeby zawiezc gotowane serca z ryzem i warzywami i worek drozdzowek (!). Psy glodne, chude, zal patrzec. A gospodarz wzial jedzenie z laski. Szkoda gadac... saba jestes szczesciara. -
Pimpuś miał wypadek, juz jest lepiej ale pomoc nadal potrzebna.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agmarek']A ci jego właściciele? Wypowiadają się na ten temat?[/QUOTE] Powiem szczerze ze nie bardzo, nawet sie ze mna specjalnie nie kontaktuja, zeby poinformowac o stanie psa. Ale jak pies dowlokl sie poprwawiany po wypadku to wiedzieli gdzie zadzwonic. Eh, ludzie... -
Pimpuś miał wypadek, juz jest lepiej ale pomoc nadal potrzebna.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agmarek']Czy on zostaje u tych ludzi, czy będziemy mu szukać domu?[/QUOTE] Na razie musi dojść do siebie. Co będzie potem nie wiem. -
Pimpuś miał wypadek, juz jest lepiej ale pomoc nadal potrzebna.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Pimpus lepiej, ulzylo mu chyba po amputacj ogonka, lapa sie goi, zdjecie szwow za jakies 10 dni. Przy kazji leczymy jeszcze skore. Wstawiam skany wizyt u weta. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/33/pimpeklecz260112001.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/9691/pimpeklecz260112001.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/pimpeklecz270112.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8216/pimpeklecz270112.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/pimpeklecz300112001.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6066/pimpeklecz300112001.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Pieskie życie Saby...czyli pies ,,gospodarza" story...
Agata69 replied to Randa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Randa']Agata poczytaj o Bachar, warto, a po rozmowie z nią uważam, że jest bardzo konkretną i wiedzącą czego chce osobą, nie jest anonimowa. Uważam, że to szczęśliwy los na loterii dla Saby. Oczywiście w każdym przypadku- czy chodzi o DT czy DS jest tez kwestia zaufania i ja je mam:lol:i jestem przekonana, że Saba jedzie w dobre ręce:lol: Naprawdę wczoraj się zastanawiałam:pale teraz bardzo się cieszę:multi:[/QUOTE] No to super, o to mi tylko chodzilo. -
Pieskie życie Saby...czyli pies ,,gospodarza" story...
Agata69 replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Bardzo prezpraszam za taki glos, ale czy ktos zna bachar? Byl ktos u niej, widzial gdzie sunia ma mieszkac? Zna jej stosunek do psow, ktos juz mial u niej psa na dt? Moze warto to ustalic, a nie wpadac w zachwyt zaocznie. Bachar, przepraszam, nie odczytaj tego osobiscie, ale kto jest na dogo jakis czas naczytal sie nie jednego.... Ze przypomne pieklo u Arktyki. -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
A nie za wczesnie te ogloszenia Rudego? Kto wezmie takiego dzikulca? Ludzie sa nieodpowiedzialni niestety, jeszczeim ucieknie... -
Pimpuś miał wypadek, juz jest lepiej ale pomoc nadal potrzebna.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dzwonil moj wet. pimpus ma amputowana te koncowke ogonka. Paluszka nie ruszano poniewaz doktor stwierdzil ze nie ma takiej koniecznosci. Tkanki miekkie goja sie, nie cieknie ropa. Lapa jest mocno pokiereszowana, ale nie ma zadnej martwicy, wiec powinno byc dobrze. Pimpek mial wiecej szczescie niz rozumu. jutro dostane wydruk co dokladnie zostalo zrobione od poczatku leczenia po wypadkku. -
Pimpuś miał wypadek, juz jest lepiej ale pomoc nadal potrzebna.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wlascicielka Pimpka czyli jak sie okazalo mloda dziewczyna w ciazy idzie z nim na amputacje ogonka i ew. jednego paluszka. Pimpek zachowuje sie normalnie tylko widac ze bardzo go boli. Wet ma mi na jutro zrobic zestawienie dotychczasowych kosztow. Chorobe skory jakos ogarnialam, teraz rzeczywiscie potrezbne bedzie wsparcie Pimpka, [B]wiec bazaarek jak najbardziej jest swietnym pomyslem[/B]. ja tez cos wystawie, jak sie troche ogarne, czyli pewnie w przyszlym tygodniu. Chcialabym obciazyc chociaz niewielka suma ludzi Pimpka, zeby poczuli ze pies kosztuje i ze to nie zabawka. Jednak to ja czuje sie odpowiedzialna za te koszty , bo to ja podejmowalam wszystkie decyzje o leczeniu psa. Inaczej nie moglam zrobic. martwia mnie niestety psy wiejskie, caly czas o tym mysle, ze one tam glodne na takim mrozie... -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
[quote name='fona']O, fajnie, że doszło :) Jak się miewają futrzaki?[/QUOTE] Dobrze, bez zmian. Wybieramy sie do nich w piatek. zawieziemy im nowej slomy bo poprzednia juz brudna, poza tym jest mroz, nowa sloma im sie przyda. Mam nadzieje, ze nie przymrozi jeszcze bardziej. Martwie sie tylko ze nie maja co pic. Teraz wszystko zamarza w mig, a przeciez kto by o nie dbal i nosil im cieplej wody... -
Pieskie życie Saby...czyli pies ,,gospodarza" story...
Agata69 replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Dobrze znam te klimaty , sama mam takich podopiecznych na wsi. Uwazaj Randa, bo moga sie wkurzyc i cie w koncu pogonic, wiesniacy nie lubia jak im sie wytyka, ze cos robia zle. Mnie nawet grozili... Poniewaz nie chcieli oddac psa (chcieli za to zabic), to postawilam mu nowa bude (dzieki fundacji Kastor) i dokarmiam. Przynajmniej jest psu cieplo. Nie wiem jak u was z dt, ale ja nie moge znalezc takowego dla malucha... -
Pimpuś miał wypadek, juz jest lepiej ale pomoc nadal potrzebna.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Po 2 tygodniach jakims cudem uruchomilam internet. Zadziwia mnie moj komputer... U Pimpka lepiej, zalatwia sie normalnie, je, bedzie dobrze. Pimpek jest pod opieka moich wetow. Ci ludzie Pimpka nie sa zli, moze tylko brakuje troche wyobrazni i pieniedzy... Poprosilam o jakies zdjecie obrazen i wstawiam to co dostalam na mejla. Lapa jest pokiereszowana glownie w okolicach palcow i pomiedzy nimi, koniec ogona jak widac prawie oderwany. Na zdjeciu wyglada to zdumiewajaco dobrze. Jutro jade do weta spytac co dalej. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/p2701120905.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/404/p2701120905.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Otzrymałam 60 zł dla Szopena od Małgorzaty R. Dziękuję w imieniu duzego. Zaszczepie jedno i drugie.. -
Pimpuś miał wypadek, juz jest lepiej ale pomoc nadal potrzebna.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Pimpuś przezył noc, własnie dostałam informacje. Niestety nie pije, nie je, nie oddał moczu. Zaraz jedzie znów do lecznicy. Strasznie mi go żal. Tak juz ładnie porósł, tylko łupiez wskazuje na to że coś ze skóra nie tak. Łapa jest w strasznym stanie, nie wiadomo było jak to szyc, ogon w strzepach. Eh, nie ma ten psiak szczęścia. Zobaczymy co powie wet dzisiaj, napewno dostanie kroplówkę, zeby go wspomóc. balismy się wczoraj, ze wpadnie we wstrząs... W trakcie szycia zemdlała moja córka. Wyrodna matka jestem... -
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Agata69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Witajcie. Odezwał się do mnie domek jednego ze zsczeniaków -krzykosiaków, z Pelplina. Rasti ma się dobrze i chyba jest ulubieńcem państwa. Dostałam ładne fotki, ale ze brak u mnie netu wstawie w lepszych czasach. Cześć pracy.- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Pimpuś miał wypadek, juz jest lepiej ale pomoc nadal potrzebna.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wpływy z bazarku w kwocie [B]165[/B] zł przeznaczam na leczenie Pimpka. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218918-Ubierz-sie-na-święta-Sylwestra-na-zimę.-Modna-Szafa-podopiecznych-do-18.12.-Start!?p=18458956#post18458956[/url] Do tej pory wydałam na samego weta [B]142[/B] zł. Zostaje 23 zł, dołożę do kolejnej wizyty. -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Ale dobre wieści, super. Ja uważam, ze trzeba ja wysterylizować natychmiast. U doświadczonego weta nie widzę żadnego zagrozenia. Wysterylizowałam juz kilkadziesiąt suk i nigdy nic sie nie wydarzyło. A cena jest super niska, ma nadzieję, ze jest to pełna sterylizacja, łącznie z macicą i jajnikami. Dziewczyny brawo!! W lutym dołożę grosik. -
Pimpuś miał wypadek, juz jest lepiej ale pomoc nadal potrzebna.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agmarek']Dobre że chociaż to :roll:[/QUOTE] Ale omi go nie chcą, moze nie wyrzucą, ale chcieliby sie pozbyć... -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Ja wysłałam 20 zł, doszła wpłata?