-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Pusia, która tak pieknie otworzyła sie na człowieka, po odejsciu LUsi znowu zamknęła sie w sobie. NIe podchodzi, nie interesuje ja człowiek, boi się bardzo nawet mnie. NA spacerze nie cieszy sie jak kiedyś, idzie jak na ścięcie. Spuszczona ucieka. Dom który na nia czeka jest naprawdę dobry, ale mam wrażenie, że nie dla niej. Tam jest buda przy domu, państwa nie ma od 7 do 16 przynajmniej. NIe ma kojca,a znając jej zdolności bedzie próbowała uciekać. NA wiązanie jej nie dam zgody. Mimo dobrych chęci domku, boję się że Pusia będzie tam bardzo samotna, z małą szansa na otwarcie się na świat. Państwo też nie będą mieli z niej dużego pozytku, bo ona, jeśli nie ucieknie natychmiast, wejdzie do budy i nie będzie reagować na nic. Z nia trzeba pracować, być po prostu , dawać jej boźce, stymulować ją. Mam dla niej od poniedziałku DT u pani która ma 11 psów w duzym domu i jeszcze więcej kotów. Bodźców będzie miała aż za dużo. Sama nie wiem co mam robić. POmóżcie mi coś zdecydować. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wczoraj byłam na wizycie poadopcyjnej. NO nie jest to dom moich marzeń , że powtórze własne słowa. NApiszę o tym wiecej jak się ogarnę. PUsia ma depresję. TRZeba podjąć jakieś decyzje. I jeszcze zginął mi mój prywatny, autystyczny pies. MAm dość. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/9301/b013re3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/8295/b012mw3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=258&i=b012mw3.jpg][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/8295/b012mw3.976be9ad8d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/5316/b010to9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=137&i=b010to9.jpg"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/5316/b010to9.95df008b9e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7772/b014ya2.jpg[/IMG][/URL] -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Pusia wczoraj uciekła osobie kt.óra była z nią na spacerze. Pościg za nią tylko ją wystraszył. Na szczęście wróciła. Ona jest bardzo bojaźliwa i delikatna. Martwię się o nią. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Pusia czuje sie już lepiej. Dzisiaj pod kojcem zastałam amanta ala jamnik. Puśka chyba zaczyna wysyłać feromony. Rozmawiałam dziś z panią z Bełhatowa, Pucha prawdopodobnie pojedzie do domku w przyszłą środę lub w tą sobotę (wszystko zależy od postępów w remoncie). -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Pani dzisiaj dzwoniła. Dogadalysmy się. Dobrze sie sklada bo na początku czerwca mój Tz i moja córka będą na śląsku , powiozą Liska a ktos z mojej rodziny mieszkajacej tam przeprowadzi wizyte przeadopcyjna. :multi:[/quote] Basieńko, gratuluję. Wczoraj wyadoptowałam Lusię, siostrę Elzy. Poszła do domu, leży po kanapach, ma 2 letniego kolegę. Pusia jeszcze czeka ale jest na nia chętna pani. Czas mrozić szampana. PS. wygladasz na nie więcej niz 30 lat. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz']No Agata..., nic tylko pogratulować pracy. :) Wysterylizowałaś Lusię ?[/quote] Lusia jest jeszcze przed pierwszą cieczką. Moi weci twierdzą że trzeba poczekać. Umówiłam się z domkiem że zaraz po cieczce pójdzie pod nóż (ja to zrobię osobiście). ZA gratulacje dziękuję, napracowałam się rzeczywiście. Pusia odkąd została sama wróciła do stanu poprzedniego. STrach, wycofanie, brak reakcji na człowieka. Mam nadzieję że to przejściowe. Teraz chodzimy do niej 3 razy dziennie, do towarzystwa. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Lusia-Saba w nowym domu, dzień pierwszy. Noc przeżyła spokojnie, nie zesikała się, wytrzymała do rana. Nie tęskni, spała z najstarszym synem państwa, nie wiem czy to znaczy że w pokoju czy na łóżku, bo to mozliwe. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/6189/b004re2.jpg[/IMG][/URL] Dino wita Lusię -Sabę. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img372.imageshack.us/img372/8/b005yz2.jpg[/IMG][/URL] Są bardzo ruchliwe, trudno je utrzymać. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9462/b006lp6.jpg[/IMG][/URL] Z Esterką, najmłodszą córką. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Lusia jest już w nowym domu. Własnie dzwoniłam, sunia nie tęskni, czuje sie dobrze. Zaprzyjaźniła się z Dino. Jest dobrze. Pusia leży na palecie w kojcu i sie nie rusza. Tęskni. Najgorsze jest to że została zupełnie sama. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Jedziemy z Lusią za godzinę. Trzymajcie kciuki, żeby się udało. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Jutro, o ile pani zadzwoni wieczorem, jadę z Lusią do ew. nowego domu. Nie cjest to dom moich marzeń, ale zdecydowałam że zaryzukujemy. Lusia będzie miała kolegę . O ile wszystko dojdzie do skutku. -
Bobi z krzyczek -wyssali z niego życie !!! Zostaje u nas !
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Dzisiaj byłysmy z psami w lesie. Malinka z Orzechowców, skatowany Lisek i Bobiś. Bobis to przewodnik stada, lecial przodem, czekal na nas, wytyczal szlak. Nie poznaję tego psa. On chyba wie, że u nas zostaje, podchodzi do mnie , podaje łapkę, czeka na glaskanie. Uwielbia łóżko i bylam świadkiem ,że ono jest stworzone dla niego. Kokosi się w nim jak kura w gnieżdzie. Przewraca na plecy, wywija koziołki, gdyby nie bał sie aparatu i telefonu nagralabym z nim film. Pękałysmy ze śmiechu z tej sceny. Kasia umieści zdjęcia z dzisiejszego dnia.[/quote] Basia, no pewnie że Bobiś wie że u was zostaje na zawsze. Mój BEj jak zobaczył że mu kupiłam łóżeczko to cieszył się jakby wygrał w toto lotka. Ucieszył sie jak człowiek , przysięgam. On wtedy zrozumiał że to już na zawsze. Teraz mi menda ucieka, nażre się byle czego i szczeka pod oknem żeby go do domu wpuścić. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj sunie obie spacerowały bez smyczy. Wybiegały sie po polach i lesie. Traciłam je z oczu nawet na parę minut, duszę miałam na ramieniu przyznam się . aAle pani celinka z którą byłam na spacerze, która bardzo mi przy suniach pomaga, uspokajała mie cały czas że sunie wrócą. I tak się działo. To fantastyczne, kochane pieski. CZekamy na dobre domy dla nich. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Biedne, łyse psisko.... -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Może ni ema co się denerwować; remont/budowa ma swoje prawa... Pzdr.[/quote] MAsz rację, ale czekamy już miesiąc i już bym chciała przerwać ten marazm. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
I jeszcze przyszły dom Pusi przedłuża, tym razem do końca maja. Niby wszystko czeka ale remont się przeddłuża... -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Cosza, nic się nie dzieje zupełnie...... -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Podnoszę pusię i Lusię. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wysłałam, a co to za dom? I gdzie? -
Malinka - mix ratlerka z Orzechowców. Ma domek !!!
Agata69 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Malinka słodka. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Jak pech to pech. Co sie stało z moim podpisem? -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Sunie coraz fajniejsze. Lusia nawet juz nie ciągnie na smyczy. -
Lucek vel Misiek zostaje u mamy na stałe. Łódź
Agata69 replied to Szyszka's topic in Już w nowym domu
Lucek, co u ciebie chłopie? -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, że jeszcze nie byłam u Szopena ale u mnie młyn, ciągle nowe bidy potrzebują pomocy, nie mam juz siły.