-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz'][B]Berni[/B] jest wykastrowany.[B] Pusia[/B] to złoto.[/quote] Tak, Pusia jest kochana i śliczna. Ona musi iść do kogoś wyjątkowego. Tęsknie za nią. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
No jestem. Dojechaliśmy szczęśliwie (9 godzin w podróży). W domu tragedia normalnie: psy głodne, dzieci głodne, dramat... Wyjeżdżałam z gęsią skórką, Pusia podbiegła do furtki, postawiła uszy, jednak na mnie reagowała, coś czuła. To biedny, skrzywdzony pies. Ze strachu przed nieznanym, kiedy pan Krzysio podnosił ja do samochodu , zrobiła kupę. Zero agresji, tylko strach. U elzy, wśród psów , jakby odżyła, ogonek podwinięty, ale biegała po kojcu, węszyła. U nmnie w kojcu buda, albo wciśnięcie w kąt. Wiem, że Pusi będzie u Elzy lepiej, ale i tak mi ciężko. Widzę ją cały czas jak stoi przy furtce i patrzy na mnie. śniła mi się . Pusia jest piękna. I teraz mam pewność że powinna trafić do domu z innymi psami. Całe swoje życie mieszkała w pełnej budzie z matką i siostrami. Ona rzeczywiście nie zna i nie rozumie ludzi, tylko świat zwierząt jej nie przeraża i daje poczucie bezpieczeństwa. Elza, uważaj żeby Berni czegoś nie zmajstrował;). -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
WSZyscy którzy chca pomóc PUsi proszeni są o wpłacanie pieniędzy na konto ElzyMIlicz (do wiadomości na priw), ponieważ już w MILiczu PUSia będzie sterylizowana itd. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Pusia jedzie do Elzy naprawdę w ostatnim momencie. ja dla tego psa nie mogę już nic zrobić. Dla Pusi miska jedzenia i codzienny spacer to za mało. Od 2 dni nie je albo bardzo mało. Zatrzymała się na pewnym etapie i ani rusz. Ona czuje że nikt jej nie chce. Teraz wszysko się zmieni. Pusia musi przejść jeszcze sterylkę, być może jakieś badania. Transport też będzie kosztował sporo. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć finansowo Pusię podam konto na priv. Bardzo dziękuję w imieniu Puśki. -
Młody podhalan Baca z Buku - zginął tragicznie. Już za TM
Agata69 replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Baca, szczęścia i zdrowia.... -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Pojedziemy prawdopodobnie w środę. Jak wyzdrowieję, bo dzisiaj ze mna kiepsko. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Pusia i Lusia miały jechać do Elzy na samym początku, ale zrezygnowałam bo sunie ładnie się resocjalizowały. No to mamy powtórkę z rozrywki. Nie oddałabym tej cudnej suni, gdybym wiedziała , że u mnie ma jakąś szansę. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Już zaczęłam organizować transport. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
U Pusi bez zmian. Nawet nie chciała mielonki turystycznej. Moje psy by się zabiły. Ona odwróciła głowę, a nie jadła przynajmniej cały dzień. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Zgadzam się z tobą Edi, ale to musi być ktoś kto umie z takim psem postępować. Mimo moich trzymiesięcznych starań, Pusia nie reaguje za bardzo na mnie i boi sie jak pierwszego dnia. NIE UMIĘ TEMU PSU POMÓC! -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Pusia wczoraj uciekła. Źle zamknęłam kojec i po prostu wyszła z niego. SZukałyśmy wczoraj kilka godzin, po lesie, tam gdzie spacerujemy, w okolicy. Dzisiaj ok. 17 koleżanka zobaczyła jak siedzi wbita w kąt nie daleko boksu. Prawdopodobnie siedziała tam cały czas. Ona nie reaguje na wołanie, patrzy tylko i ucieka jak się do niej zbliżać. DZiewczyny ganiały za nią godzinę, w końcu jakimś cudem dała się zapiąć na smycz. Biedna ta Pusia. Takie małe, dzikie zwierzątko. NIKT jej nie chce. Strasznie się gryzę żeby wziąć ją do siebie. Ale boję się że sobie nie poradzę. Po pierwsze TRZEBA z nią PRACOWAĆ. A ja nie wiem jak. Po drugie w wakacje jestem sama cały dzień: ja plus małe dziecko plus 3 psy do wyprowadzenia na spacer 3 razy dziennie. Marnie to widzę. Nie wspomnę już o awanturze która mnie czeka. Jest jeszcze jedno: Mysza rzuca się z żebami na 2 razy większego od siebie Beja przy byle okazji, nawewno nie zrobi wyjąrku dla Pusi. Boję się jatki. Nie wiem co mam robić. Pusi TRZEBA POMÓC. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Rudasek dużo dla Szopena zrobił.... Może nie mógł inaczej z tą kasą.... -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Puśka dzisiaj trochę lepsza. NA spacerze szła z opuszczonym ogonem, ale żwawiej, dużo wąchała, interesowała się otoczeniem. Kupę zrobiła dwa razy w dużych ilościach. Patrzy na mnie oczekująco. NIe trzęsła się nawet. MOże jej sie poprawia powoli? -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
NIe byłam wczoraj u PUsi, wyręczyła mnie siostrzenica. Właśnie sie do niej wybieram. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
BYłam u SZopena, wszystko jest OK. Piękna buda stoi na terenie firmy. Buda duża ocieplona, podwójne ściany i podłoga. Naprawdę OK. Niestety zepsuł mi się aparat fot., więc z fotek nici. Nie martwcie się. SZopen jest szczęśliwy. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Bej zerwał mi się ze spaceru porannego i wrócił mokry (rzeka w parku). A Mysza, ta kretynka, najpirew zaalarmowała mnie szczekaniem, że Bej czeka pod klatka, a potem rzuciła się na niego jak wściekły kojot. Wygląda to bardzo groźnie. Bej niby się bronił ale chyba jej nie ugryzł nawet jednym zębem, bo w końcu podkulił ogon i uciekł pod kaloryfer. Niby powoli i z godnością ale jednak. A Mysza... poszła do miski Beja, pojadła napiła się , warcząc groźnie przy każdym jego ruchu. Mam nienormalne psy. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
I nie mogę jechać do Lusi. Nie wiem co tam się dzieje, czy wszystko w porządku po sterylce. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Selenga, żeby dorobić klucz trzeba mieć od czego. Ja zgubiłam dwa! I nie pytaj mnie jakim cudem. A samochód stoi pod blokiem otwarty, mam nadzieję że nie ukradną. Mam już zamówione klucze w TOYOcie ale to trwa przynajmniej tydzień. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz']Jak wszędzie... Coś wykombinowałaś ? Hmm... ?[/quote] Gryzę się. Do tego wszystkiego pani z Bełchatowa wcale się nie odzywa. Ja tez nie chcę jej dręczyć telefonami. Pusia w takim stanie nie da radości właścicielom. Boże, nawet nie wiecie jak bardzo chciałabym mieć dom i miejsce dla Pusi. To jest chodzące nieszczęście. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Jedziesz niedlugo do Pusi Agato?[/quote] Pracuję do 18.30, muszę jechać do domu, przebrać się, jechać na drugi koniec miasta. To nie łatwe, i tylko pod warunkiem że opiekunka zostanie dłużej z Marysią. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Absolutna cisza. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Zgubiłam w niedzielę kolejny, tym razem ostatni, klucz do samochodu. auto stoi pod blokiem, a ja zaiwaniam na pieszo. Na obcasach w dodatku, bo jak jestem na płask to mam wrażenie że ludzie mnie lekceważą. Dzisiaj pojadę do Pusi autobusem, ale późno wieczorem, bo pracuję (właśnie mam lekcję;)). -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dałam dziś kolejne ogłoszenia. Jak zgłosi się kolejny menel to idę się utopić.