-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
40 zł od Emilii - dzięki. dziewczyny mam cudnego psa dla dzieci, super łagodny, super kochany. Kto chce? Wątek założę wkrótce. Psa oddałabym najlepszemu przyjacielowi. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
EMilka, pieniążki jeszcze nie doszły, ale w sumie mamy dopiero 70 zł. STErylka to jakieś 200 zł. KOSs się także zaoferował, to byłoby już 120. JA tez dołożę na wypłatę. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[ [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9398/p6180127kt2.jpg[/IMG][/quote] Czy nie jest słodka? Tęsknię za nią. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Przepraszam; 30 zł od Asiaczka. Dziękujemy. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Moja śliczna. Ona ma takie piękne oczy, chciałabym dla niej domu najlepszego z najlepszych. Elza, na razie nie ma żadnych wpłat, jeszcze czekamy. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Ćoś tam napisz od czasu do czasu... -
Piękny jest, naprawdę piękny...
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz']Na spacery czas się zawsze znajdzie, na pisaninę nie. :p Ona fantastycznie chodzi na smyczy.[/quote] MOja zasługa.:lol: -
Mam propozycję: skupmy się na pomocy DZiadziusiowi. Kto chce niech pomaga, kto nie chce... Nie kłóćcie na Boga...
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz'][B]Agata[/B], a nie wiesz kiedy ? :lol: [B]Pusia[/B] jest cudna, nie dziwię się, że [B]Agata [/B]jest w niej zakochana. ;) Na widok smyczy ożywia się i, prawie bez lęku, podchodzi. Smycz dla [B]Pusi [/B]jest jak wybawienie, mam wrażenie, że wg niej wszystko, co dobre, pochodzi właśnie od tego przedmiotu. Jakie to smutne ! Psy rozpieszczane raczej unikają smyczy... Dziś po raz pierwszy sama podeszła, na tyle blisko, by można było ją pogłaskać i nie uciekła na widok podnoszonej dłoni. Jeszcze wczoraj, aby zmusić sunię do obserwacji wszystkiego wokół i uniemożliwić zamykanie się w swoim świecie za altanką, musiałam przywiązać ją do budy. Dziś już chodzi luźno i sama chce widzieć wszystko.[/quote] BIedna, zapracowana Elza... Pusia chyba przede mna nigdy nie zaznała smyczy. Na początku na jej widok zaszywała się w najdalszym kącie budy. Żeby wziąć ja na spacer trzeba było wsunąć się do budy (dziecko), złapać Pusię za obroże i na siłę wyciągnąć wraz z całą zawartością budy. Z czasem, po wiele przechodzonych kilometrach, Pusia na widok branej do ręki smyczy sama wychodziła z kojca. Elza, ja wiem że ty nie masz czasu, ale błagam pospaceruj z Pusią czasem. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Elza, napisz coś... -
Ulaa, jestem z tobą. Ratuj Dziadzia , pomogę ci. Weź go do siebie jak najszybciej bo on ma mało czasu. Hotelik to nie miejsce dla niego. Popytam tu u mnie, Szanse znikome ale może jakiś cud się zdarzy. Jest decyzja na Czapi, więc przywoźcie ją do mnie . Damy radę! To Dziadzio sprawił że Czapi dostała szansę...
-
[quote name='Ulaa']Czapi ma wątek, ale nawet na dogo niemal nikt się nie nie zainteresował :-( http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106923 oczywiście, że szukamy domu - ale bez sterylki nikt nie chce, a nie ma gdzie dać po sterylce. Agata byłabyś wybiawieniem!!!!! Wiecie że ja jestem we Włocławku? To dosyć daleko. Ja nie mam możliwości transportu.
-
To jest bardzo wiele!! Może mogłaby tam iść nasza biedna Czapi, która od ponad pół roku sterczy na łańcuchu bez budy :placz: i nie ma nawet możliwości zrobić jej sterylkę :shake: Boże, bez budy i na łańcuchu.. Ma wątek? jAK DOWIEZIECIE TO BIORĘ, warunek: szukacie jej domu.
-
Przykro mi że mogłam zaoferować tylko to.:shake:
-
[quote name='matamata']Agata dałabyś radę go wziąc na dożywocie u Ciebie? Ja szczerze mówiąc wątpie w to, że znajdzie się chetny na jego adopcję. Chociaż cuda się zdarzają. Kojec to chyba nie jest najgorsze co go w życiu może spotkać, bo w jego stanie i tak każdy ruch sprawia mu ból. Ważne, żeby miał stałego Ludzia koło siebie. Ciągłe zmiany i przewożenie z miejsca na miejsce to dla niego dodatkowy stres. To moje zdanie. Dziewczyny, ja mieszkam w bloku, mam- 2 psy. Wynajmuję razem z TOZ nieduży kojec na peryferiach, taki na wszelki wypadek. Teraz to remontujemy po wyjeżdzie Pusi, robimy zadaszenie, ocieplamy budy. Ja muszę tam dojechać żeby wyprowadzić psa na spacer. Blisko jest las więc nie ma problemu. Ae to rozwiązanie na krótko, 2, 3 miesiące to góra. Chętnie wziełabym dziadzia na dożywocie gdybym miała dom. Niestety mieszkamy w niedużym mieszkaniu w 4 i jeszcze dwa kundle moje osobiste. Mogę zaoferować tylko ten kojec i to na jakiś czas. Domu Dziadzi musielibyście szukać wy, bo u mnie żadne metody, a wykorzystałam wszystko, nie przyniosły skutku. o Wyglądało to tak zimą, teraz jest ładniej bo zielono, ale wersal to nie jest.
-
Ktoś będzie dziadzia odwiedzał? Dobrze tam będzie miał? Żal mi Dziadzia... Wziełabym go do kojca po Pusi, ale tam też nie ma Wersalu. Cały dzień pies jest sam, kojec nieduży, tyle że jedzonka wbrud i spacer po lesie codziennie. No i szanse na dom na naszym terenie mizerne. Wywiozłam do Elzy moją młodą i ładną Pusię bo przez 3 mioesiące nie znalazłam nikogo logicznego. Decydujcie.
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Ja nie mam mam kwestii "czy", tylko kwestia "ile".:lol: Pzdr.[/quote] Jestescie kochane wszystkie. Pan Krzysiu, kierowca który mnie wiózł do Elzy, po naszym przywitaniu wywnioskował, że ja znam Elzę 100 lat , albo że to moja bliska rodzina. A my się widziałyśmy pierwszy raz! Jesteście mi bardzo bliskie. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Elza, napisz coś od czasu do czasu. Pusia lubi spacery, bardzo lubi, w kojcu może trzymać kupę nawet parę dni. Zwróć na to uwagę. I pogłaszcz ją ode mnie, ona lubi za uszami. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Dzięki za PW. Jutro, na spokojnie przeliczę finanse i zrobię przelew. Pzdr.[/quote] Asiu, spokojnie, tylko jesli będziesz naprawdę mogła. Pusia jest na szczęście zdrowa, potrzebna jjej tylko sterylka i szczepienie na wściekliznę.