-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Pusia przypomina się od samego rana. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Ludzie którzy wzięli Lusię maja już 2 psy. Zresztą ten dom też zostawia wiele do życzenia, musi być pod nadzorem. Mimo ogłoszeń gdzie się da cisza, nikt nie dzwoni kompletnie. A ja jeszcze nie mam samochodu i nie mogę nawet jeździć do tej bidy. Ehh... -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Emilia, ja mam 2 psy w małym mieszkaniu, pracuję i mam małe dziecko, do tego rodzina nie zgadza się na trzeciego psa. Muszę liczyć się z ich zdaniem, bo pod moją nieobecnośc ktoś musi się psami zajmować- spacery itd. Gdybym mogła wziąć Pusię na tymczas to już by u mnie była. -
Lucek vel Misiek zostaje u mamy na stałe. Łódź
Agata69 replied to Szyszka's topic in Już w nowym domu
Fajnie, ze tak się skończyło. A nie trzeba było od razu..... -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Ona potrzebuje być z człowiekiem cały czas, czyli w domu. Z kimś kto rozumie problem i umię z takim psem pracować. Tu u mnie ma spacer 2 razy dziennie i jedzenie. I jest coraz gorzej. Tu hotel nie załatwi sprawy. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=5]kto mi pomoże rozwiązać problem z pusią?[/SIZE][/B] -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Ona sie zachowuje jak nienormalna. Nie podejmuje żadnej współpracy. Każdy mój ruch budzi w niej paniczny styrach. To był normalny, fajny pies jak była z siostrą. Teraz katastrofa. Ten pies nie nadaje sie do adopcji. JA NIE MOGĘ WZIĄĆ TRZECIEGO PSA!!!!! I tak już jestem na cenzurowanym. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, z PUsią jest coraz gorzej. Boi się mnie, cała się trzęsie. Nie je, nie pije. Czarna rozpacz. A domku jak ,.nie było tak nie ma. Zresztą to musi być osoba która będzie rozumiała problem i będzie pracowała z Pusią. Skąd taka wziąć skoro tutaj NIKT nie chce przyjąć psa, tylko jakieś doły społeczne się zgłaszają. Nie wiem co ja mam robić. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj zadzwoniła pani, która chce Pusie od zaraz. Usłyszała ogłoszenie w radio. POjechałam. DZiewczyna w ciąży, nie pracuje, na rękach ślady po sznytach. W domu syf. Maiła już psy, owczarek zdechł a astek został uśpiony bo był agresywny. W domu kotka z małym, na pytanie dlaczego jest jeden zapadła cisza, a potem stwierdziła że zdechły. Pusię chce bardzo, choćby dzisiaj. Jestem załamana. To miasto jest beznadziejne. Ta psina naprawdę nie ma do kogo iść. Ja muszę wyjechać. NIe wiem co ja jeszcze mogę zrobić. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Chciałabym, kurcze, już nie mogę. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Bardzo, bardzo, SZajbus. DZisiaj byłam w lokalnym radio, pusia będzie ogłoszona. Zobaczymy co z tego będzie. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='szajbus']gdzie przebywa Pusia ( miejscowowśc województwo) jest mi to potrzebne do ogłoszeń.[/quote] Pusia przebywa we Włocławku, woj. kujawsko-pomorskie, w miarę możliwości dowiozę jeśli dom będzie OK. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dzięki Selenga. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie jak Pusia post 542 jest podobna do mojej Myszy post 544 -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia']Zrobię dziś allegro.[/quote] Kasiu wstrzymaj się, bo chyba robi już Selenga. Agata -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Przy okazji: moja Mysza przed gigantem. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/166/b341vq1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=217&i=b341vq1.jpg][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/166/b341vq1.c13db4ed66.jpg[/IMG][/URL] -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/9579/b349hj0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=117&i=b349hj0.jpg"][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/9579/b349hj0.5c081a99d5.jpg[/IMG][/URL] -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
POPROSIŁAM o ogłoszenia Szajbusa. Teraz ktoś musi zrobić allegro. -
[quote name='Dorothy']czy ona w okolicach Chrzanowa jest? szukam tymczasu dla niej ale musze wiedziec czy moze byc agresywna dla ludzi, dzieci, zapytajcie chlopa czy kiedy kogo ugryzla, i do innych zwierzat. Atakowanej kury nie widze nie wyswietla mi zdjec ale sadzac po zlosliwych komentarzach to bujda z ta kura:shake:[/quote] Zdjęcia "zagryzanej" kury to był jedyny moment na tym wątku kiedy się uśmiechnęłam. Za komentarze Oskar!