Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. Ulaa, możesz dać zdjęcia wszystkich piesków pod twoją opieką? Nie jestem w temacie.
  2. Ulaa, dla suni to kwestia czasu. Czas, czas, czas... Wszystko będzie dobrze tylko potrzeba wiele cierpliwości.
  3. Ludzie którzy wzięli Lusię maja już 2 psy. Zresztą ten dom też zostawia wiele do życzenia, musi być pod nadzorem. Mimo ogłoszeń gdzie się da cisza, nikt nie dzwoni kompletnie. A ja jeszcze nie mam samochodu i nie mogę nawet jeździć do tej bidy. Ehh...
  4. Sunia cuidna. Mam podobną, TEŻ PRODUKT WSI POLSKIEJ:mad:. Ulaa kocham cię.
  5. Emilia, ja mam 2 psy w małym mieszkaniu, pracuję i mam małe dziecko, do tego rodzina nie zgadza się na trzeciego psa. Muszę liczyć się z ich zdaniem, bo pod moją nieobecnośc ktoś musi się psami zajmować- spacery itd. Gdybym mogła wziąć Pusię na tymczas to już by u mnie była.
  6. Fajnie, ze tak się skończyło. A nie trzeba było od razu.....
  7. Ona potrzebuje być z człowiekiem cały czas, czyli w domu. Z kimś kto rozumie problem i umię z takim psem pracować. Tu u mnie ma spacer 2 razy dziennie i jedzenie. I jest coraz gorzej. Tu hotel nie załatwi sprawy.
  8. [B][SIZE=5]kto mi pomoże rozwiązać problem z pusią?[/SIZE][/B]
  9. Ona sie zachowuje jak nienormalna. Nie podejmuje żadnej współpracy. Każdy mój ruch budzi w niej paniczny styrach. To był normalny, fajny pies jak była z siostrą. Teraz katastrofa. Ten pies nie nadaje sie do adopcji. JA NIE MOGĘ WZIĄĆ TRZECIEGO PSA!!!!! I tak już jestem na cenzurowanym.
  10. Słuchajcie, z PUsią jest coraz gorzej. Boi się mnie, cała się trzęsie. Nie je, nie pije. Czarna rozpacz. A domku jak ,.nie było tak nie ma. Zresztą to musi być osoba która będzie rozumiała problem i będzie pracowała z Pusią. Skąd taka wziąć skoro tutaj NIKT nie chce przyjąć psa, tylko jakieś doły społeczne się zgłaszają. Nie wiem co ja mam robić.
  11. Dzisiaj zadzwoniła pani, która chce Pusie od zaraz. Usłyszała ogłoszenie w radio. POjechałam. DZiewczyna w ciąży, nie pracuje, na rękach ślady po sznytach. W domu syf. Maiła już psy, owczarek zdechł a astek został uśpiony bo był agresywny. W domu kotka z małym, na pytanie dlaczego jest jeden zapadła cisza, a potem stwierdziła że zdechły. Pusię chce bardzo, choćby dzisiaj. Jestem załamana. To miasto jest beznadziejne. Ta psina naprawdę nie ma do kogo iść. Ja muszę wyjechać. NIe wiem co ja jeszcze mogę zrobić.
  12. Bardzo, bardzo, SZajbus. DZisiaj byłam w lokalnym radio, pusia będzie ogłoszona. Zobaczymy co z tego będzie.
  13. [quote name='szajbus']gdzie przebywa Pusia ( miejscowowśc województwo) jest mi to potrzebne do ogłoszeń.[/quote] Pusia przebywa we Włocławku, woj. kujawsko-pomorskie, w miarę możliwości dowiozę jeśli dom będzie OK.
  14. Mam chętną panią na Jankesa. Domek z ogrodem, pani bardzo sensowna, ma dzieci. czy mogę dowiedzieć się szczegółów na temat charakteru psa oraz warunków adopcji?
  15. Zobaczcie jak Pusia post 542 jest podobna do mojej Myszy post 544
  16. [quote name='Kasia']Zrobię dziś allegro.[/quote] Kasiu wstrzymaj się, bo chyba robi już Selenga. Agata
  17. Przy okazji: moja Mysza przed gigantem. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/166/b341vq1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=217&i=b341vq1.jpg][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/166/b341vq1.c13db4ed66.jpg[/IMG][/URL]
  18. Podnoszę. Ile jeszcze takich psów po wiochach....
  19. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/9579/b349hj0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=117&i=b349hj0.jpg"][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/9579/b349hj0.5c081a99d5.jpg[/IMG][/URL]
  20. POPROSIŁAM o ogłoszenia Szajbusa. Teraz ktoś musi zrobić allegro.
  21. [quote name='Dorothy']czy ona w okolicach Chrzanowa jest? szukam tymczasu dla niej ale musze wiedziec czy moze byc agresywna dla ludzi, dzieci, zapytajcie chlopa czy kiedy kogo ugryzla, i do innych zwierzat. Atakowanej kury nie widze nie wyswietla mi zdjec ale sadzac po zlosliwych komentarzach to bujda z ta kura:shake:[/quote] Zdjęcia "zagryzanej" kury to był jedyny moment na tym wątku kiedy się uśmiechnęłam. Za komentarze Oskar!
×
×
  • Create New...