Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. [quote name='ElzaMilicz']Mój transport jest aktualny. Mam dwie możliwości. Jeśli nie pojedzie Bartek (ciągle ma wyłączony tel.), to Tomek zabierze sunię z Krakowa, jutro będę wiedziała, którego dnia dokładnie. Ale przy tej drugiej opcji do Zgierza będziesz musiała dojechać. Nie gorączkuj się :lol:, nie warto. Oczywiście chłopaki przewożą suńkę gratis. ;)[/quote] Wiem że nie warto. Mam za dużo zmartwień ostatnio, nawet dzieciakom sie obrywa przez to. Do tej pory nie miałam problemów przynajmniej z kasą. Ale ten czas sie skończył.
  2. [quote name='ElzaMilicz'][B]Agata[/B], [B]Kluska4[/B] na transportowym pisała, że jedzie Katowice- Sopot. To może podrzuciłaby Ci suńkę prawie na miejsce ?[/quote] Napisałam do niej. Czy twój transport zawiódł?
  3. Poprosiłam Selengę o Allegro. [B][SIZE=3]Kto zrobi inne ogłoszenia?[/SIZE][/B]
  4. :p[quote name='Ania W']Agato a dlaczego allegro ma być wstrzymane? Szkoda psa! Jego trzeba jak najszybciej ogłaszać...a materiał jest bo zdjęcia cudne! Niestety adopcje poprzez dogomanię nie są aż tak częste jak byśmy mogli sobie tego życzyć... Ogłaszać, ogłaszać i jeszcze raz ogłaszać! :)[/quote] Dobrze , poproszę o ogłoszenia. Wszystkie możliwe.
  5. [quote name='mysza 1']Chciałabym, ale nie wiem, czy dam radę - podliczę zadeklarowane wplaty na Krzyczki i kilka innych psów, bazarki i napiszę czy dam radę, raczej wątpię:shake: Elza jest niesamowita, to fakt:loveu:[/quote] Mysza, daj spokój, nie musisz sie tłumaczyć. Fajnie że jesteś z nami.
  6. śliczny jest, i kochany taki...
  7. Mam nadzieję, że domek będzie pod waszą kontrolą. Ona musi mieć jak królowa angielska.
  8. [quote name='IKA & SONIA']Czekam w takim razie na info komu mam przelać pieniążki z bazarku. [SIZE=1]Słodka Marysia:lol: to twoja pociecha Agata 69? Rośnie Mały dogomaniak![/SIZE] [SIZE=1]A Baryś ślicznie się smieje, widać, że chłopak zadowolony!!!:loveu: [/SIZE][/quote] Taak, to moja najmłodsza i najlepsza wolontariuszka. całuje wszystkie psiska na ulicy. Ciekawe skąd te geny?:diabloti:
  9. [quote name='Ada-jeje']Agata, wiec sprawa za sterylke, szczepienia zalatwiona, wetka wystawi fakture na nasza org. tabletki na odrobaczenie oraz 10 kg. karmy wyslemy razem z sunia a my ja tylko odpchlimy w dniu zabrania, pozostaje tylko dograc koszty za paliwo, w tym przypadku nie moze byc na fakture bo dopiero dogrywamy ta sprawe (uchwala zarzadu) ktorej jeszcze nie ma.:shake:[/quote] OK, jeśli będzie potrzeba zbiorę pieniążki na paliwo na moje konto. Na razie czekam na odpowiedź Elzy. Być może wcale nie będa potrzebne. Czy sunia jest jeszcze w tym syfie?
  10. [B][SIZE=3]Czy ktoś chciałby jeszcze wspomóc Pusię finansowo?[/SIZE][/B]
  11. Dla przypomnienia: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/8564/b257cx6.jpg[/IMG][/URL] Ta buda i krowi łańcuch to było całe życie Pusi. [B]Elza, kocham cię.[/B] No trochę jej się zmienił wyraz twarzy. [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5332/p6280178eu5.jpg[/IMG]
  12. [quote name='bumerang']Baryś przypomnij sie z rana:loveu:[/quote] Witaj, Asiu. Rok temu spotkałyśmy się przy okazji adopcji Atosa, Amana i Cyganka. Dwaj ostatni mają się dobrze podobno, są kochani, Atos został uśpiony na początku roku:shake:. A jak tam twój podopieczny Kompas i jego stado?
  13. Wczoraj na spacerze Baryś zaczepił 3 panie w średnim wieku. Oparł się łapami o uda jednej z nic. Panie były zachwycone, że ten pie tak pieknie się uśmiecha. No i oczywiście ogon poszedł w ruch. Panie niestety wszytkie zapsione i zakocone. Życzyły nam szczęścia na odchodne. W kojcu, zamknięty Baryś piszczy biedny, chce do ludzi.
  14. Myślę, że istnieje realna szansa, że sunia przyjedzie do mnie bezposrednio do Włocławka, więc odpadna koszty na paliwo.
  15. Ada-jeje, za sterylkę lecznica wystawi wam normalnie fakturę na waszą organizację. Jeżeli będzie konieczne przywiezienie suni z łodzi , to mogę wziąć paliwo też na fakturę. Innych wydatków nie będzie raczej. Karmę weźmiemy jeśli wam zbywa, jeśli nie to damy radę. Nie chcę zbierać pieniędzy, bo zbierałam już na Pusię i jako osoba prywatna mogę mieć kłoppoty.
  16. Baryś nie ma przerażającej, smutnej historii, a przynajmniej nie jest nam ona znana. Dlatego taka cisza na wątku, nikt nim sie nie interesuje. Jakby nie wystarczajaco tragiczne było to, że taka cudowna istota nie ma swojego człowieka i kawałeczka własnego kąta. Ale ja sie nie poddam, Baryś bedzie miał życie na jakie zasługuje.
  17. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/1750/02fa7.jpg[/IMG][/URL] Ten przystojniak czeka już w kojcu i grzeje budę, a ta dziewczynka chętnie pochodzi z sunia po lesie. [B]Baryś i Maria, czyli komitet powitalny w pełnym składzie.[/B]
  18. Żeby było jasne: nawet jak nie zbierzemy tyle pieniędzy ile trzeba, i tak biorę sunię i zrobie co w mojej mocy. Pieniądze to rzecz nabyta. Dzisiaj nie ma , jutro będzie.
  19. [quote name='Ulaa']o rany, to będą kolejne koszty :razz: Agata jak je szacujesz?[/quote] Ulaa, jeżeli będę musiała jechać do łodzi to muszę zrobić zbiórkę na paliwo. Z kosztów to jeszcze: sterylka - myślę że uda mi sie wynegocjować 150 zł, i ew. leczenie przed sterylką bo nie wiadomo w jakim ona jest stanie zdrowotnym. Trzeba będzie ją odchlić, odrobaczyć. Mam nadzieję, że nie jest poważnie chora.. Żywienie biorę na siebie. Myślę, że warto by ze 300zł zebrać, dlatego prosiłam już o zmianę tytułu i prośbę o wsparcie finansowe. Przepraszam, ale u mnie z Kasą ciężko. Nie martw się Ulaa, jakoś będzie. Od poniedziałku remontujemy kojec, naprawiamy budy, robimy zadaszenie, przyjadą nowe palety dla piesków. mamy już zapas kocy. Do czwartku będzie Wersal. Już sie cieszę na nowego pieska. Ja sie w każdym kolejnym zako****e....
  20. Być może będę musiała pojechać po małą do Łodzi, dobrze że mam wakacje. czekamy na nia niecierpliwie
  21. [quote name='ElzaMilicz'][B]Puśka[/B] bawi się doskonale. Kopie w ogródku, co tylko może roznosi po całej posesji ( worek z ziemią do kwiatów, wiklinowe doniczki itp ) i... kradnie dzieciom pluszaki. :) Przychodzi już pod drzwi na piętrze.[/quote] Dziękuję ci Elza. Nawet nie wiesz jak jestem ci wdzięczna.
  22. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/1158/dsc3504ly2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=155&i=dsc3504ly2.jpg][IMG]
×
×
  • Create New...