-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Ares adoptowany , trzymamy kciuki za powodzenie!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia']Wyróżniona aukcja Aresa: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=393780549[/URL][/B] Trzymam kciuki aby przyniosła mu nowy dom! :lol:[/quote] Dziękiję. Warto by porobić mu jeszcze ogłoseznia, ale nie wiem kto to robi. -
Ares adoptowany , trzymamy kciuki za powodzenie!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz']To śradniaczek ? Ile ma w kłębie ?[/quote] Średniak, piękny średniak. Elza, szukaj mu domu, przyjadę na kawę i chleb z serem;). -
Zapraszam na wątek mix husky w wielkiej potrzebie: http://www.dogomania.pl/forum/showth...4#post10418644
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek mix husky w wielkiej potrzebie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10418644#post10418644[/URL] -
Ares adoptowany , trzymamy kciuki za powodzenie!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia']Agatko oczywiscie zrobie allegro ale co mam w nim napisac? Prawdę jaka jest tu czyli że pies u zbieracza a my szukamy domu i go zabierzemy? :roll: Wieczorem będzie aukcja.[/quote] Nie, że pies szuka domu i tyle. Skupmy sie na tym że jest ładny i miły. mam nadzieję, że mix Husky kogoś przyciągnie. Zdjęcia średnie, ale trudno mi jechać do tej meliny jeszcze raz z fotografem. -
Ares adoptowany , trzymamy kciuki za powodzenie!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Podniosę, bo nikt sie nie interesuje a psa szkoda. Ten pijak, jak sie przed chwilą dowiedziałam, będzie miał sprawę za szczecie psami, więc i Ares pewnie skończy marnie. -
[B][COLOR=red]Aktualizacja 18.09.08[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Ares okazał sie w wiekszej części husky niż ON. Nie szczeka, kocha ludzi i... kopie doły.[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Pan który go adoptował chce go uspić!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=red]POMOCY!!!!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=red]W ogłaszaniu, w szukaniu DT i DS![/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Jestem załamana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] Wczoraj byłam u pewnego pana, który mocno gustuje w tanich ale skutecznych trunkach, i który co chwilę ma nowego psa. Ten człowiek chodzi z wózkiem, zbiera złom i przyokazji psy. A że w gruncie rzeczy to dobry człowiek, psy go kochają i chodzą za nim. Niestety w większości przypadków kończy sie ta psia przyjażń schroniskiem, pod kołami samochodu albo byle jakim sprzedaniem za pół litra wódki. Tym razem facet ma psa niezwykłej urody, młodego, aż go szkoda na tą szopę. Ares to mix Onka i Husky, ma niecałe dwa lata, nie jest zaniedbany. Jeszcze!! Myślę , że jest łagodny, łasił się do nas i lizał po rękach, a widział nas pierwszy raz. Słucha komend, przychodzi wołany. Jak go nie wyadoptujemy w najbliższym czasie, skończy jak rzesza pozostałych, czyli marnie. Foty nie oddają jego urody, ale zobaczcie Aresa. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img368.imageshack.us/img368/9001/b009ow1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/7407/b005ud5.jpg[/IMG][/URL] [U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/5139/b012iu5.jpg[/IMG][/URL][/U] [U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/851/b015zs9.jpg[/IMG][/URL][/U] [U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img368.imageshack.us/img368/8879/b017ca9.jpg[/IMG][/URL][/U] [U][URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=368&i=b017ca9.jpg"][IMG]http://img368.imageshack.us/img368/8879/b017ca9.fe1d4ab333.jpg[/IMG][/URL][/U] [U][B][SIZE=5]Pomóżcie Aresowi!![/SIZE][/B][/U]
-
[quote name='Kasia']Agatko to wyróżniona aukcja Barego: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=393214738[/URL][/B] Jeśli mam cos zmienić to pisz. Jeśli masz lepszy tytuł to też pisz bo nie miałam pomysłu jaki dać...:roll: Podaj mi jeszcze raz namiary na Ciebie bo niechcący usunęłam PW...;)[/quote] Kasia, allegro piękne!!!! mój telefon: 509 727 921 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Straszne dzięki!!!
-
[quote name='Frotka'][B][SIZE=4][COLOR=red]Bardzo dziękuję Agacie69[/COLOR][/SIZE][/B], że tak błyskawicznie odpowiedziała na prośbę o pomoc i od razu rozpoczęła poszukiwania. Pies pojawia się i znika. Krąży w pobliżu jednego baru i podchodzi do ludzi którzy tam pracują. Agata obiecała wybadać jak wysoka musiałaby być nagroda, żeby ktoś w tego baru go złapał. Na psa czeka już dom. Trzeba go "tylko" :cool3: złapać i przewieźć w okolice Katowic. [U]Jeśli macie informacje o transporce Włocławek - południe Polski wpisujcie prosze na tym wątku[/U]. Gdyby znalazł się transport to możnaby myśleć o odpowiednim zwiększeniu nagrody tak, żeby ktoś z baru miał motywację, żeby psa natychmiast złapać.[/quote] Jest transport do Katowić w poniedziałek 07.07 a pies nadal na wolności. Jest wyznaczona nagroda 100zł. na razie podjął się roboty pewien facet;), ale dzisiaj łapał go 3 godziny bez rezultatu. Czekamy.
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Elza, kiedy planujesz zrobić Pusi sterylkę?