Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Sara ma się całkiem nieźle. Jedyny minus to to, że Sara notorycznie wyciąga koce ze swojego posłania, to jest dosyć uciążliwe. Poza tym sunia czuje się świetnie, jest radosna i otwarta na ludzi i inne psiaki. Idealna do adopcji.
  2. Gabryś ma się nieźle, niestety znowu walczymy z zapaleniem okołoodbytowych, mimo regularnego czyszczenia zdarza mu się to dosyć często. Poza tym bez zmian, to radosny psiaczek, otwarty na ludzi uwielbiający dzieci. Naprawdę nie rozumiem dlaczego on nie ma swojego domu, przecież bardziej kłopotliwe psiaki znajdują domki. NIe wiem czy ja już tutaj wklejałam te zdjęcia czy nie, w razie czego zobaczycie je jeszcze raz :smile:
  3. Nawet nie wiesz Alexandro20 jak ja się cieszę, że Pucek na Was trafił. :Rose: :Rose: :Rose:
  4. Sara ma się bardzo dobrze. Jest radosna i chętna do współpracy. Będzie świetną towarzyszką dla jakiegoś dziecka ponieważ świetnie się nimi dogaduje. Nie ma w niej cienia agresji, chociaż patrząc na jej zabawy z innymi psami można mieć inne wrażeie ale to tylko pozory.
  5. O matko, bardzo mi przykro. Śpij spokojnie Toluniu.
  6. agucha007 jeśli możesz to do najbliższej wpłaty za pobyt Gabrysia dolicz za tabletki na serce, bo mu sie już kończą.
  7. Wczorajszy Bajo, bardzo dziękuję Monice za to, że przyjechała i udało się tyle pięknych zdjęć zrobić. Moje ulubione zdjęcie, nie można się nie uśmiechnąć jak się na nie patrzy
  8. Udało się coś znaleźć dla Toli. Wiem, że w hoteliku u Zuzi (chyba) mają się otwierać nowe boksy ogrzewane może tam ją przenieść. Ta zima mnie przeraża.
  9. Najnowsze zdjęcia Ayo, nie obcinam go bo czekam na Monikę. Psychicznie czuje się coraz lepiej, niestety jest troszkę szczekliwy i nie jest takim słodkim aniołkiem jak się początkowo wydawało.
  10. [attachment=4166:20140916_135900.jpg] [attachment=4167:20140920_170516.jpg] [attachment=4168:20140924_162117.jpg] [attachment=4169:IMG_5151.JPG] [attachment=4170:IMG_5152.JPG]
  11. Spróbuję wkleić jakieś zdjęcie [attachment=4161:20140820_145818.jpg][attachment=4161:20140820_145818.jpg][attachment=4162:20140820_145942.jpg][attachment=4163:20140912_183954.jpg][attachment=4164:20140916_135528.jpg][attachment=4165:20140916_135532.jpg]
  12. Dotarły pieniądze za sterylkę, bardzo dziękuję. Ma być faktura, paragon czy wystarczy na kartce z pieczątką weta napisane ile za sterylkę? Sara ma się świetnie wróciła do formy, mam jakieś nowe zdjęcia ale nie równają się tym od Malwaszki :niewiem:
  13. Powinna się odnaleźć w bloku, zostawiona sama trochę poszczekuje ale dosyć szybko się uspokaja. Nie niszczy, zachowuje czystość jedyne co to ta jej nieśmiałość w nowych sytuacjach. Ale to nie jest zbyt uciążliwe i powinno minąć.
  14. Sara już po sterylce, oczywiście były szczeniaczki. Przez to operacja była trochę bardziej skomplikowana. Sara czuje się dobrze zjadła lekką kolację i mam nadzieję, że teraz już dobrze śpi. Koszt zabiegu 200zł.
  15. Faktycznie dajmy już spokój, pewnych rzeczy się nie przeskoczy i już, trzeba się cieszyć tym co nam jeszcze dano. A z aktualnych spraw to proszę wymyślić imię dla nowej, bo będziecie miały psa o imieniu Miśka:evil_lol:
  16. Jeszcze Silverek to staruszek, też z nim gorzej, najwięcej ma problemów ze schodami coraz więcej zajmuje mu wdrapnie się na górę do domu.
×
×
  • Create New...