ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Sznaucerek mini - czarny diamencik z kulawą łapką w PDT - MA DOM :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
On jest bardzo posłuszny, szczególnie jak mam coś dobrego w ręce :-) -
Ło matko :-) To ja tez czekam na szczegóły.
- 102 replies
-
- do adopcji
- doberman
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Słuchajcie, bardzo proszę o spokój. Jeśli chodzi o nagrodę to wyznaczył ją Wilczurek, to są jego pieniądze i zrobi z nimi co będzie chciał. Jeśli będzie miał życzenie to wykupi ogłoszenia z informacją o nagrodzie i już. Widocznie na razie uznał, że to nie jest konieczne i wszystko na temat. Być może ma więcej informacji niż my tutaj na wątku. Z tego co wiem sprawa na razie utknęła w martwym punkcie, ale nie znaczy to, że nic nie jest robione w tej sprawie. -
Teraz to Vera ma czipa, bo jej został założony przeze mnie. Wet rutynowo sprawdza zawsze przed założeniem czy jest tam już coś, więc pewnie i ją sprawdził i czipa innego nie miała. Z drugiej strony ona miała bardzo "charakterystycznie" obcięte uszy, jakby nożem, nie wiem.
- 102 replies
-
- do adopcji
- doberman
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Sznaucerek mini - czarny diamencik z kulawą łapką w PDT - MA DOM :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A ja mam łóżkowe zdjęcia Bafiego :-) [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/774/2243913c3fe49a1c.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/774/2243913c3fe49a1c.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/774/d0a686eb61af7815.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/774/d0a686eb61af7815.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/774/49e280503118d169.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/774/49e280503118d169.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']Ulka-Ty sama nie rozwiazesz tego problemu.To trzeba byc niespelna rozumu ,zeby likwidowac schroniska bez dania alternatywnego miejsca dla tych 50 psow i to we wiekszosci duzych.nalezy pisac petycje, zeby zamknieto nie przyjmowano nowych psow ,adoptowano i wtedy kiedy nie bedzie zadnego psa schronisko zlikwidowac.Dziwie sie ,tym bezglowym osobom ,ze zamiast budowac ,nowoczesnie male schroniska zamykaja ,albo modernizowac.A co z psami?Kto ich bedzie bronil? wizytowka spoleczenstwa ,jest stosunek do zwierzat,a jaki jest to na kazdym kroku widzimy i slyszymy.bardzo smutne.[/QUOTE] Ja osobiście nie mam siły walczyć, dwa lata straciłam na chodzenie po burmistrzach, prezesach i innych takich, mamiono nas obietnicami, pokazywano plany nowego schroniska itp a nic się nie zmieniło. Teraz powstała fundacja i niech sobie radzi ja nie mam siły. Co do Pegy to zabrałam ja do mieszkania, wykąpałam, trochę początkowo się bała ale po chwili sie uspokoiła i kąpiel można było dokończyć spokojnie. Pegusia wraca do domu bardzo chętnie. Aparat ją ciągle peszy ale jest zdecydowanie lepiej. [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/774/cc4714525e5e0902.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/774/cc4714525e5e0902.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/774/846f58031dccf712.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/774/846f58031dccf712.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/774/b39317eb2f981cbd.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/774/b39317eb2f981cbd.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/774/d68c03975eba20c7.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/774/d68c03975eba20c7.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/774/da836534caff323b.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/774/da836534caff323b.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/774/fb9c03b67c31f76a.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/774/fb9c03b67c31f76a.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/774/2bbc080b60332328.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/774/2bbc080b60332328.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
Psy z tego wątku bardzo potrzebują pomocy, byłby ktos chętny do zrobienia im ogłoszeń? A może znacie jakiś fajny tani bazarek z ogłoszeniami? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222576-49-ps%C3%B3w-z-likwidowanego-schroniska-w-Myszkowie-prosi-o-pomoc!!!"]http://www.dogomania.pl/threads/222576-49-ps%C3%B3w-z-likwidowanego-schroniska-w-Myszkowie-prosi-o-pomoc!!![/URL]
-
Psy z tego wątku bardzo potrzebują ogłoszeń, może byłby ktoś chętny do pomocy? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222576-49-ps%C3%B3w-z-likwidowanego-schroniska-w-Myszkowie-prosi-o-pomoc!!!"]http://www.dogomania.pl/threads/222576-49-ps%C3%B3w-z-likwidowanego-schroniska-w-Myszkowie-prosi-o-pomoc!!![/URL]
-
Bardzo proszę o odwiedzenie tego wątku, tam nie potrzeba pieniędzy, tam trzeba ogłaszać psiaki. Proszę pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222576-49-ps%C3%B3w-z-likwidowanego-schroniska-w-Myszkowie-prosi-o-pomoc!!!"]http://www.dogomania.pl/threads/222576-49-ps%C3%B3w-z-likwidowanego-schroniska-w-Myszkowie-prosi-o-pomoc!!![/URL]
-
Sznaucerek mini - czarny diamencik z kulawą łapką w PDT - MA DOM :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę o odwiedzenie tego wątku, tam nie potrzeba pieniędzy, tam trzeba ogłaszać psiaki. Proszę pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222576-49-ps%C3%B3w-z-likwidowanego-schroniska-w-Myszkowie-prosi-o-pomoc!!!"]http://www.dogomania.pl/threads/222576-49-ps%C3%B3w-z-likwidowanego-schroniska-w-Myszkowie-prosi-o-pomoc!!![/URL] -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Tutaj potrzeba pilnej pomocy, nie pieniędzy, ale głównie ogłoszeń, może ktoś by chciał pomóc? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222576-49-ps%C3%B3w-z-likwidowanego-schroniska-w-Myszkowie-prosi-o-pomoc!!!"]http://www.dogomania.pl/threads/222576-49-ps%C3%B3w-z-likwidowanego-schroniska-w-Myszkowie-prosi-o-pomoc!!![/URL] -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja zapraszam na nowy wątek, psów z Myszkowa. Schronisko zlikwidowane, psy tam przebywają bo nie ma co z nimi zrobić, potrzebna każda pomoc, a najbardziej ogłoszenia. Pomóżcie. http://www.dogomania.pl/threads/222576-49-ps%C3%B3w-z-likwidowanego-schroniska-w-Myszkowie-prosi-o-pomoc!!! -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny dużo tutaj nas pomóżcie. To sytuacja patowa. Nie mam pomysłu jak ją rozwiązać. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222576-49-ps%C3%B3w-z-likwidowanego-schroniska-w-Myszkowie-prosi-o-pomoc!!!"]http://www.dogomania.pl/threads/222576-49-ps%C3%B3w-z-likwidowanego-schroniska-w-Myszkowie-prosi-o-pomoc!!![/URL] -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jeśli chodzi o Peegy jest coraz to lepiej, zawsze miałam wrażenie, że to najsmutniejszy pies pod słońcem, a teraz gdy mnie rano wita to najbardziej radosny pies, czasami mam wrażenie, że jej się ogon urwie tak nim macha. No i te skoki dzikie, to zachęcanie do zabawy po prostu inny pies. -
Witam. To do mnie ma trafić Bizon na PDT. Czy możecie chociaż w przybliżeniu powiedzieć kiedy miałby pies trafić do mnie? Czy Bizon reaguje na swoje imię? Bo jeśli nie to może warto mu zmienić imię bo to jednak mi się z jakąś maszyną rolniczą kojarzy :-)
-
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chodzi o nagrodę, którą wyznaczył Wilczurek najpierw było to 50 tys a potem 100 tys. -
Sznaucerek mini - czarny diamencik z kulawą łapką w PDT - MA DOM :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Raczej nie. Zresztą jak on biegnie albo idzie to nawet nie widać, że utyka, natomiast jak stoi to podkurcza tę łapkę i wtedy widać, że z nią coś nie tak. -
Sznaucerek mini - czarny diamencik z kulawą łapką w PDT - MA DOM :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Może te zdjęcia pomogą mu znaleźć dom? [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/748/df44dc8425020646.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/748/df44dc8425020646.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/748/8959244af3232668.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/748/8959244af3232668.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/748/8dfb36d561a28491.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/748/8dfb36d561a28491.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/748/61c2e3f6a14d278c.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/748/61c2e3f6a14d278c.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/748/f6cae6eeba7d9d33.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/748/f6cae6eeba7d9d33.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Wpłata ze stycznia oczywiście doszła, tylko zapomniałam o tym na wątku napisać. U nas jakby cieplej dzisiaj tylko -15, przez ostatnie noce bywało ponad -20. Ale jak to ktoś powiedział "byle do wiosny" teraz jest już bliżej niż dalej. Szafranek to jedyny pies, któremu nie przeszkadza ta zima. wszyscy moi tymczasowicze na spacerkach biegają na trzech łapach co jakiś czas podnosząc do góry inną aby je troszkę ogrzać, tylko Szafranek zawsze na czterech, a nawet potrafi się w śniegu wytarzać, dziwak jakiś czy co??? :-) -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja osobiście uważam, że wpisy zachęcające do odwiedzenia wątków innych psiaków to nie zbrodnia. I jeśli w ten sposób wątek Ody pomoże choć jednemu psiakowi to warto go tutaj zamieszczać. Dodatkowo takie wpisy nie dają zapomnieć o tym wątku i tragedii jaka spotkała Odę. Niestety nie mam o czym pisać bo jak na razie sprawa stoi w miejscu, fundacja cały czas współpracuje z policją, co jakiś czas pojawiają się nowe tropy, niestety prowadzą one do nikąd.