Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. [quote name='danka4u1']Cuuudna Meggi czeka na przednocne odwiedziny. A może juz w psim pokoju u cioteczki Uli psiaki śpią? Kiedy[I] kładziesz do snu [/I]swoich podopiecznych? Z kim teraz Meggi dzieli łoże?[/QUOTE] OOOO psi pokój dawno śpi, ostatni spacer jest około 21. Megan bardziej kumpluje się z Horką ale szału nie ma.
  2. Przyznam się szczerze, że ten tydzień mam taki, że nie dam rady podjechać na szczepienie, zrobię to na pewno w przyszłym tygodniu. Ale musicie mi wybaczyć, bo czasami tak się zdarza, że wszystko się kumuluje w jednym czasie. W sprawie czipa miałam dzwonić, wet prawdopodobnie wpisał go w jakąś bazę danych ale ja myślałam, żeby ten czip był zarejestrowany w jak największej liczbie baz danych, chyba, że tak się nie da.
  3. Megan ma się nieźle po pierwszym dniu gdzie widać było, że kogoś jej brakuje znowu jest tą radosną sunieczką. Zauważyłam, że jakby bardziej się mnie pilnuje tzn potrafi chodzić za mną krok w krok z nosem przy nodze. Jest dobrze :-)
  4. Nooo jak ma takie życie to też bym się czuła u siebie :-) Ale chociaż jedno malusieńkie zdjątko mogli by wysłać. O wszystko dopytam po niedzieli.
  5. Gorąco. Zdzisio dzisiaj sporo pospacerował, nawet łapki w rzeczce zmoczył ale nie bardzo miał ochotę na jakieś większe kąpiele :-) Ogólnie dzień minął leniwie ale o to chyba chodzi.
  6. Teraz jest lepiej bo przy próbie założenia warczy, przedtem się po prostu rzucał. Ale ja nie mam odwagi posunąć się krok dalej, a doszłam do muru, nie wiem tak sobie myślę że może mu jest potrzebna zmiana opiekuna, na kogoś kto ma duże doświadczenie z takimi psami. W normalnych kontaktach to jest przeuroczy pies, kochany, wierny, oddany ale jak się mu coś nie podoba to potrafi capnąć i nie jest to tylko straszenie. Już sama nie wiem co o tym myśleć i jak mu pomóc.
  7. Margaret nie ma sensu kłócić się o 10 zł :-), Ty dołożysz do transportu Megan, jak już znajdzie swój dom.
  8. Wszystko już zapłaciłam. Po Peggy zostało 150 zł. 20 złotych zapłaciłam za szczepienie przeciwko wściekliźnie i 40 zł za czip. Pozostało 90 zł, dołożyłam od siebie 10 zł i dałam 100zł państwu na transport (tak było ustalone na wątku) więc rozliczenia finansowe za Peggy mamy zamknięte. W przyszłym tygodniu muszę zaszczepic Megan przeciwko wściekliźnie, można by ją też zaczipować przy okazji, co o tym myślicie?
  9. Nie da rady, nie pozwoli sobie założyć kagańca, ani obroży, ani szelek. Próbowałam wszelkimi znanymi sposobami. On już nawet jadł z kagańca ale założyć sobie nie dał.:shake:
  10. Teoretycznie można by przystrzyc, jednak nie mam nikogo na tyle odważnego aby to zrobił. Szafranek jest do swojego futra baaaardzo przywiązany.
  11. U nas wszystko dobrze. W sobotę do swojego nowego domku pojechała Peggy, która mieszkała u mnie ponad rok i nareszcie ktoś ją odkrył i pokochał. Mam nadzieję, że Szafranek również trafi na swojego człowieka. Dzisiaj było strasznie gorąco, Szafranek musi się bardzo męczyć w tym swoim futrze, ale sobie radzi, kopie dołki i w nich się układa i odpoczywa w cieniu. Zrobił się bardzo zabawowy, nie jest juz taki spięty jak na początku. Inne psy mogą już obok niego przechodzić jak obgryza swój patyczek, nie atakuje ich jak to robił na początku. jest poprawa ale to nadal trudny pies, chociaz ma wygląd aniołka i już kilka osób mało co się nie dało nabrać na te jego słodkie minki.Jutro postaram sie powkejac jakies nowe zdjęcia to zobaczycie jaki jest śliczniutki.
  12. [quote name='margaret']Biedna Ula :placz: jak mamy Cię utulić w żalu?[/QUOTE] Zdjęcia z nowego domu Peggy i świadomość, że jest jej tam jak w niebie :-)
  13. Damy radę. Ja cały czas szukam Peggy wzrokiem i za każdym razem serce mi staje jak jej nie mogę zlokalizować, a potem moment i przypominam sobie, że przecież ona już pojechała.
  14. Zauważyła, ale teraz przyczepiła się do niej Horka i razem się prowadzają. Czasami tylko podchodzi do mnie a potem biegnie do furtki, jakby chciała tam też sprawdzić czy nie ma tam jej przyjaciółki.
  15. Tam gdzie pierwotnie miała trafić Peggy jest pies, tutaj do towarzystwa ma tylko królika.
  16. Klementyna [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/70202a8878885e0f.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/70202a8878885e0f.jpg[/IMG][/URL]
  17. Najnowsze zdjęcia Sonii [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/fba10281aa63b138.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/fba10281aa63b138.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/e69b4507a86f0a60.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/e69b4507a86f0a60.jpg[/IMG][/URL]
  18. Najnowsze zdjęcia Zdzisia http://www.fotosik.pl" target="_blank"></a>"]http:// http://www.fotosik.pl" target="_blank"></a>"]http:// http://www.fotosik.pl" target="_blank"></a>"]http://
  19. Megan, już po wyjeździe Peggy [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/e4c14871495978b6.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/e4c14871495978b6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/7a5fd973a2087d58.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/7a5fd973a2087d58.jpg[/IMG][/URL]
  20. Suri [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/7a51993090914d62.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/7a51993090914d62.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/17433d4bc1edc161.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/17433d4bc1edc161.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/f593349edd844f4d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/f593349edd844f4d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/0c118724901375f2.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/0c118724901375f2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/63b5fb3c25a04793.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/63b5fb3c25a04793.jpg[/IMG][/URL]
  21. Świerze foteczki :-) Trufla [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/bd5590e7424aa8b2.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/bd5590e7424aa8b2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/febf9fef0555276b.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/febf9fef0555276b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/a34a7dc7e89dde2b.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1712/a34a7dc7e89dde2b.jpg[/IMG][/URL]
  22. Pojechali. Było lepiej niz myślałam, po początkowym strachu Peggy jadła smaczki i ładnie chodziła na smyczy. Wskakiwała tez przednimi łapkami na kolanka zarówno pani jak i pana. Bardzo ładnie nawiązywała kontakt w trakcie chodzenia na smyczy. Myślę, że będzie dobrze.
  23. Jeszcze nie dojechali, nadal czekamy. Zaczynam się denerwować.
  24. Pegi już wykąpana i wypachniona, czeka na jutrzejszy dzień. Jeszcze nie wie, że jutro może być TEN dzień.
  25. Peggy już zaszczepiona i zaczipowana. Teraz powiedzcie mi czy jest ktoś chętny aby zgłosić numer czipa do dostępnych baz danych, a może niech juz to zrobią nowi właściciele? Zapłaciłam 40 zł za czip i 20 zł za wściekliznę.
×
×
  • Create New...