ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
I jeszcze te [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/0706e4137a13d08f.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/0706e4137a13d08f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/1ad41e38935888ad.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/1ad41e38935888ad.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/70ce7e49bb2fa211.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/70ce7e49bb2fa211.jpg[/IMG][/URL] -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
To jeszcze raz: [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/58f7823abc34a357.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/58f7823abc34a357.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/b3ff985d1ed1ae94.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/b3ff985d1ed1ae94.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/736411e658d2edcf.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/736411e658d2edcf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/0098455a60cdc326.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/0098455a60cdc326.jpg[/IMG][/URL] -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Istny armagedon -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Ula wstawisz jeszcze raz te fotki????[/QUOTE] Tak oczywiście, tylko dopiero wieczorem, chyba, że znowu znikną:mad: -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
I gdzie te wszystkie zdjęcia???? Dlaczego zniknęły? Wie ktoś coś na ten temat? Cały tydzień zniknął :placz: -
Bari ma się nieźle, drepcze sobie wytrwale a jak nie drepcze to śpi. Zrobił sie bardziej kontaktowy tzn wie kto daje jedzenie:lol: Sam też wraca do psiego pokoju gdy mu sie znudzi łażenie. Największy problem jest z tylnymi łapami, rano czasami musze mu pomóc sie podnieść. Trzeba teżmu kupić nowy arthrofleks bo już się kończy, chyba, że ktos ma inny pomyśł na wspomożenie jego stawów?
-
Strasznie się cieszę, że coś się dla niej znalazło. Od wczoraj nie potrafię przestać o niej myśleć. Jej potrzeba trochę czasu na oswojenie i pewnie będzie się wspaniale dogadywała z innymi psami ale w jej wypadku pomoże tylko czas, czas, czas i oczywiście zmiana miejsca pobytu. Trzymam kciuki aby wszystko się udało.
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
U nas nie może się zdecydować, w ciągu dnia miałam przynajmniej trzy pory roku. -
Dziękujemy za wieści, Pucek jak zwykle słodziutki.
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
A ja melduję, że pieniądze dotarły, serdecznie dziękuję. Panny czują się wyśmienicie, niestety pogoda nam nie dopisuje czekamy na prawdziwą wiosnę. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[quote name='sybillas']Może i przystojniak, ale charakterny! Tacy nie mają wzięcia.[/QUOTE] A ja tam wierzę, że on ma tam gdzieś swojego "ludzia" tylko się jeszcze o sobie nie dowiedzieli. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Gdybym nie widziała na własne oczy też bym nie wierzyła. Teraz to strach ludziom pomóc. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
U dziewczyn wszysto Ok, wczoraj byłam z jedną moich podopiecznych na rezonansie we Wrocławiu i nie jest najlepiej. Co do "ludzi" to wczoraj byłam świadkiem właśnie we "Wrocławiu" jak do dziewczyny, która czekała przed kliniką podszedł nieznajomy chłopak i poprosił ją aby potrzymała jego psa, bo on musi wrócić po książeczkę zdrowia do samochodu, dziewczyna spełniła jego prośbę a on po prostu zwiał i zostawił psa, więc mnie juz nic nie zdziwi. ostatni dzwoniła pani o adopcję Szafranka, psiaka, który nie lubi przebywać w domu ma bardzo silne poczucie własności i egzekwuje je zębami, a ona go chciała adoptować do bloku i dwójki malutkich dzieci, bo on taki ładny i na pewno sie przyzwyczai. -
Wszystko w jak najlepszym porządku. Zrobił sie trochę szczekliwy. jedna z moich podopiecznych dostała cieczki i Zdzisio ją wytrwale adoruje, w ogóle nie biorąc pod uwagę faktu, że jest wykastrowany :-)
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Gdy rano sie witają to jest wielka radość. Ale potem biegają już każda w swoijej sprawie, ale zdarzają się chwile, że biegaja razem. Mam wrażenie, że teraz Megan bardziej zabiega o Peegy, przedtem było odwrotnie. Mogą bez siebie żyć, oczywiście najlepiej by było aby jednak były razem ale to trzeba by było cudu. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
U dwupaku wiosna. Dzisiaj prawie cały dzień spędziliśmy na dworze ja sprzątałam i prałam a one i reszta psiaków albo mi przeszkadzała albo wylegiwała się na słoneczku -
CAPRI - ofiara bandziora spod Chynowa -POMOC POTRZEBNA
ULKA12 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja. Ja już mam dosyć tego co się dzieje wokół. Nie będę więcej pisać bo normalnymi słowami nie można opisać tego co czuję. -
Co do kotów to będzie mi trudno ją sprawdzić ponieważ nie posiadam, ale może u Karmelci będzie taka możliwość? Sunia jedzie jutro. A co do charakteru to małe ADHD, przypuszczam, że się jeszcze rozkręci, juz próbuje mi warkolic na psy jak jej się wydaje, że jest szansa na coś dobrego do zjedzenia, ale jest bardzo posłuszna.