Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. I jeszcze te [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/0706e4137a13d08f.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/0706e4137a13d08f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/1ad41e38935888ad.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/1ad41e38935888ad.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/70ce7e49bb2fa211.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/70ce7e49bb2fa211.jpg[/IMG][/URL]
  2. To jeszcze raz: [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/58f7823abc34a357.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/58f7823abc34a357.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/b3ff985d1ed1ae94.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/b3ff985d1ed1ae94.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/736411e658d2edcf.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/736411e658d2edcf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/0098455a60cdc326.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/0098455a60cdc326.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='malawaszka']Ula wstawisz jeszcze raz te fotki????[/QUOTE] Tak oczywiście, tylko dopiero wieczorem, chyba, że znowu znikną:mad:
  4. I gdzie te wszystkie zdjęcia???? Dlaczego zniknęły? Wie ktoś coś na ten temat? Cały tydzień zniknął :placz:
  5. Bari ma się nieźle, drepcze sobie wytrwale a jak nie drepcze to śpi. Zrobił sie bardziej kontaktowy tzn wie kto daje jedzenie:lol: Sam też wraca do psiego pokoju gdy mu sie znudzi łażenie. Największy problem jest z tylnymi łapami, rano czasami musze mu pomóc sie podnieść. Trzeba teżmu kupić nowy arthrofleks bo już się kończy, chyba, że ktos ma inny pomyśł na wspomożenie jego stawów?
  6. Strasznie się cieszę, że coś się dla niej znalazło. Od wczoraj nie potrafię przestać o niej myśleć. Jej potrzeba trochę czasu na oswojenie i pewnie będzie się wspaniale dogadywała z innymi psami ale w jej wypadku pomoże tylko czas, czas, czas i oczywiście zmiana miejsca pobytu. Trzymam kciuki aby wszystko się udało.
  7. Tak jak pisze Soko ona musi nauczyć się schodzić na komendę, u mnie też tego próbowała w stosunku do innych psów ale nie można jej na to pozwolić.
  8. U nas nie może się zdecydować, w ciągu dnia miałam przynajmniej trzy pory roku.
  9. To Mrówka jeszcze u Ciebie, Dżordż to rozumiem ale ta kruszynka???
  10. Za to Sonia wie, aż za bardzo czego chce. dzisiaj stwierdziła, że nie wychodzi na dwór przy takiej pogodzie. Wyjrzała tylko za drzwi i odwrót do domu, musiałam ja gonić i na rękach wynosić, tak to sobie spryciula wymyśliła.
  11. Dziękujemy za wieści, Pucek jak zwykle słodziutki.
  12. A ja melduję, że pieniądze dotarły, serdecznie dziękuję. Panny czują się wyśmienicie, niestety pogoda nam nie dopisuje czekamy na prawdziwą wiosnę.
  13. na moich podopiecznych warczała juz w drugim dniu pobytu jak się za bardzo do mnie zbliżyły. Chodziła krok w krok i była posłuszna. Ona bardzo potrzbuję swojego człowieka i pragnie kogoś pokochać, więc pewnie już Cię zaakceptowała na 100%.
  14. [quote name='sybillas']Może i przystojniak, ale charakterny! Tacy nie mają wzięcia.[/QUOTE] A ja tam wierzę, że on ma tam gdzieś swojego "ludzia" tylko się jeszcze o sobie nie dowiedzieli.
  15. Gdybym nie widziała na własne oczy też bym nie wierzyła. Teraz to strach ludziom pomóc.
  16. U dziewczyn wszysto Ok, wczoraj byłam z jedną moich podopiecznych na rezonansie we Wrocławiu i nie jest najlepiej. Co do "ludzi" to wczoraj byłam świadkiem właśnie we "Wrocławiu" jak do dziewczyny, która czekała przed kliniką podszedł nieznajomy chłopak i poprosił ją aby potrzymała jego psa, bo on musi wrócić po książeczkę zdrowia do samochodu, dziewczyna spełniła jego prośbę a on po prostu zwiał i zostawił psa, więc mnie juz nic nie zdziwi. ostatni dzwoniła pani o adopcję Szafranka, psiaka, który nie lubi przebywać w domu ma bardzo silne poczucie własności i egzekwuje je zębami, a ona go chciała adoptować do bloku i dwójki malutkich dzieci, bo on taki ładny i na pewno sie przyzwyczai.
  17. Wszystko w jak najlepszym porządku. Zrobił sie trochę szczekliwy. jedna z moich podopiecznych dostała cieczki i Zdzisio ją wytrwale adoruje, w ogóle nie biorąc pod uwagę faktu, że jest wykastrowany :-)
  18. Dla Bariego dotarły 4 opakowania geriadogu, będzie miał chłopak zapasik. Serdecznie dziękuję
  19. Sunia w południe pojechała do karmelci, to cudowna sunia było mi żal ją oddawać. Mam nadzieję, że szybko znajdzie domek bo na niego zasługuje.
  20. Gdy rano sie witają to jest wielka radość. Ale potem biegają już każda w swoijej sprawie, ale zdarzają się chwile, że biegaja razem. Mam wrażenie, że teraz Megan bardziej zabiega o Peegy, przedtem było odwrotnie. Mogą bez siebie żyć, oczywiście najlepiej by było aby jednak były razem ale to trzeba by było cudu.
  21. U dwupaku wiosna. Dzisiaj prawie cały dzień spędziliśmy na dworze ja sprzątałam i prałam a one i reszta psiaków albo mi przeszkadzała albo wylegiwała się na słoneczku
  22. Jestem i ja. Ja już mam dosyć tego co się dzieje wokół. Nie będę więcej pisać bo normalnymi słowami nie można opisać tego co czuję.
  23. Co do kotów to będzie mi trudno ją sprawdzić ponieważ nie posiadam, ale może u Karmelci będzie taka możliwość? Sunia jedzie jutro. A co do charakteru to małe ADHD, przypuszczam, że się jeszcze rozkręci, juz próbuje mi warkolic na psy jak jej się wydaje, że jest szansa na coś dobrego do zjedzenia, ale jest bardzo posłuszna.
×
×
  • Create New...