ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ale Rybnik wcale nie jest tak daleko od nas. Zawsze można sobie zrobić wycieczkę na Jurę i przy okazji nas odwiedzić. Co do finansów na obcięcie to nic nie potrzeba, ponieważ obetnę Peggy z pomocą Malawaszki u mnie. A jeśli chodzi komuś aby je obciąć u o psiego fryzjera, to mam na to stosowny papier :-) -
Ania wyczyść skrzynkę:-) Zdzisio ma się nieźle. Dzisiaj byliśmy na dłuuugim spacerze. Wyczesywałam go również, w planach jest kąpiel, ale to może niech się jeszcze bardziej ociepli.Zdjęcia mam ale dzisiaj nie mam już zupełnie siły ich zgrywać.
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
A ja z zupełnie innej beczki. Obcinamy Peggy? Zdjęcia z długim włosem mamy i ikt jej nie chce może jak ją zrobimy "na sznaucera" znajdzie się ktos chętny. Ja bym była za tym bardziej, że to nic nie kosztuje. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
A jak jest z tym allegro? Można tam ogłaszać czy nie? -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Dzsiaj mija rok odkąd Szafranek jest u mnie, to naprawdę za długo. Dlaczego nikt go nie chce? -
Wklejam najnowsze zdjęcia tej złodziejki himalaistki :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1611/bf4accaf9d131afc.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1611/bf4accaf9d131afc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1611/bdfaab245b6e32d1.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1611/bdfaab245b6e32d1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1611/a6300129865fbd7b.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1611/a6300129865fbd7b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/700c7b5e747b10d8.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/700c7b5e747b10d8.jpg[/IMG][/URL]
-
obie sunie są jak najbardziej adopcyjne. Trufla bardzo nastawiona na człowieka, czasami nawet zaborcza, odgania ode mnie inne psy, nawet swoją domniemana córkę. Suri bardziej wyciszona i zdystansowana na początku może być nieufna ale bardzo szybko sie przekonuje do ludzi. Obie suczki dogadują się z innymi psami, Suri lepiej niż Trufla. Zachowują czystość, jak na razie nie niszczą nic w pomieszczeniu. Raczej są cicho ale jak słyszą mój głos za drzwiami to szczekają. Suri ma naprawdę przeraźliwy szczek :-). Ja osobiście uważam, że na dobre im wyjdzie osobna adopcja. Najlepiej aby były jedynaczkami, jest to ważne szczególnie w przypadku Trufli bo jest zazdrosna i próbuje ustawiać inne psy. Jak trafi na taki sam egzemplarz jak ona może być nieciekawie. To na razie tyle obserwacji. Jednym słowem ogłaszać, ogłaszać, ogłaszać :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/10791fe172ba72fc.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/10791fe172ba72fc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/ee104b60eb2becd1.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/ee104b60eb2becd1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/3db36e7cc45041f6.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/3db36e7cc45041f6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/826051dfcf65d455.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/826051dfcf65d455.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/340e848460d80dde.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/340e848460d80dde.jpg[/IMG][/URL]
-
Zdzisław, juz całkowicie zadomowiony. Uwielbia wylegiwać się na fotelu, stróż z niego marny ale dużo nadrabia wyglądem :-) Trzeba go ogłaszać bo to absolutnie adopcyjny psiak, który zasługuje na swój własny prywatny raj.
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jestem pod wrażeniem szybkości działania Skarbnika :-) Pieniądze na szczepienie P&M już na moim koncie. Dziękuję. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Właśnie odkryłam, że Peggy i Meggi wychodzą 19 maja szczepienia przeciwko chorobom wirusowym. Myślę, że trzeba je zaszczepić znowu. Co prawda to dorosłe psy i można by je szczepić co dwa lata, ale przebywają w miejscu gdzie jest dosyć duża rotacja psów i nie zawsze można w 100% powiedzieć historię psa. Ja bym nie ryzykowała, zresztą swoje prywatne psy też szczepię co roku bo to wychodzi zdecydowanie taniej niż ewentualne późniejsze leczenie. Koszt szczepionki to 100 zł za obie. -
U nas ostatnio smutne dni z powodu odejścia Barika, ale życie trwa dalej. Wiosenny Zdzisio. [video=youtube;IQHpxC3h7os]http://www.youtube.com/watch?v=IQHpxC3h7os&feature=youtu.be[/video]
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
U nas ostatnio smutne dni. Ale życie trwa dalej. Dzisiejsze pasienie krówek :-) Dla spostrzegawczych ok 15, 16 sekundy nagrania Peggy posyła wszystkim uśmiech :-) [video=youtube;-7pDql9WCyU]http://www.youtube.com/watch?v=-7pDql9WCyU&feature=youtu.be[/video] -
Niestety dzisiaj jest jeszcze gorzej. Wczoraj mówiłyśmy z Ania, że damy mu jeszcze szansę, moze tydzień. Dzisiaj nie widzę tych szans. Barki zaczął bardzo ciężko oddychać, nie ma w ogóle odruchu połykania, nie pił dziś nic, kupiłam mu convalescent taki do mieszania z wodą, zrobiłam mu bardzo rzadki, podałam strzykawką i nie przełknął. Wczoraj jeszcze samodzielnie stał, dzisiaj posadzony sie przewraca jak szmaciana laleczka, myślę, że nie ma na co czekać, ale tak jak mówiłam Ani ostateczna decyzja nie należy do mnie.
-
Ale kluska się z niej zrobiła :-)