Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Ale Rybnik wcale nie jest tak daleko od nas. Zawsze można sobie zrobić wycieczkę na Jurę i przy okazji nas odwiedzić. Co do finansów na obcięcie to nic nie potrzeba, ponieważ obetnę Peggy z pomocą Malawaszki u mnie. A jeśli chodzi komuś aby je obciąć u o psiego fryzjera, to mam na to stosowny papier :-)
  2. Ania wyczyść skrzynkę:-) Zdzisio ma się nieźle. Dzisiaj byliśmy na dłuuugim spacerze. Wyczesywałam go również, w planach jest kąpiel, ale to może niech się jeszcze bardziej ociepli.Zdjęcia mam ale dzisiaj nie mam już zupełnie siły ich zgrywać.
  3. A ja z zupełnie innej beczki. Obcinamy Peggy? Zdjęcia z długim włosem mamy i ikt jej nie chce może jak ją zrobimy "na sznaucera" znajdzie się ktos chętny. Ja bym była za tym bardziej, że to nic nie kosztuje.
  4. A jak jest z tym allegro? Można tam ogłaszać czy nie?
  5. Dzsiaj mija rok odkąd Szafranek jest u mnie, to naprawdę za długo. Dlaczego nikt go nie chce?
  6. tak mi się wcisnęło :-) to będę zakraplać
  7. cAŁY CZAS ŁZAWI ALE JAKIEJŚ WIELKIEJ TRAGEDII NIE MA. JEŻLI CHCESZ MOGĘ JEJ DIKORTINVETEM. ZAKRAPLAĆ, BO MAM
  8. Wklejam najnowsze zdjęcia tej złodziejki himalaistki :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1611/bf4accaf9d131afc.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1611/bf4accaf9d131afc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1611/bdfaab245b6e32d1.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1611/bdfaab245b6e32d1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1611/a6300129865fbd7b.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1611/a6300129865fbd7b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/700c7b5e747b10d8.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/700c7b5e747b10d8.jpg[/IMG][/URL]
  9. obie sunie są jak najbardziej adopcyjne. Trufla bardzo nastawiona na człowieka, czasami nawet zaborcza, odgania ode mnie inne psy, nawet swoją domniemana córkę. Suri bardziej wyciszona i zdystansowana na początku może być nieufna ale bardzo szybko sie przekonuje do ludzi. Obie suczki dogadują się z innymi psami, Suri lepiej niż Trufla. Zachowują czystość, jak na razie nie niszczą nic w pomieszczeniu. Raczej są cicho ale jak słyszą mój głos za drzwiami to szczekają. Suri ma naprawdę przeraźliwy szczek :-). Ja osobiście uważam, że na dobre im wyjdzie osobna adopcja. Najlepiej aby były jedynaczkami, jest to ważne szczególnie w przypadku Trufli bo jest zazdrosna i próbuje ustawiać inne psy. Jak trafi na taki sam egzemplarz jak ona może być nieciekawie. To na razie tyle obserwacji. Jednym słowem ogłaszać, ogłaszać, ogłaszać :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/10791fe172ba72fc.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/10791fe172ba72fc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/ee104b60eb2becd1.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/ee104b60eb2becd1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/3db36e7cc45041f6.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/3db36e7cc45041f6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/826051dfcf65d455.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/826051dfcf65d455.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/340e848460d80dde.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1612/340e848460d80dde.jpg[/IMG][/URL]
  10. Zdzisław, juz całkowicie zadomowiony. Uwielbia wylegiwać się na fotelu, stróż z niego marny ale dużo nadrabia wyglądem :-) Trzeba go ogłaszać bo to absolutnie adopcyjny psiak, który zasługuje na swój własny prywatny raj.
  11. Tylko trzeba ją będzie strzyc mniejszym ostrzem no i brodę zgolić, nie wiem czy to przeżyjesz :-)
  12. Widzisz Malawaszaka ty tylko, ona jest chuda, chuda, chuda a ona ma po prostu "charcią sylwetkę" bardzo mi się podoba ten eufemizm użyty przez Wilczy Zew
  13. nO WŁAŚNIE. mY TuTAJ SObie z Sonią siedzimy, chciałyśmy pooglądać i nic.
  14. Jestem pod wrażeniem szybkości działania Skarbnika :-) Pieniądze na szczepienie P&M już na moim koncie. Dziękuję.
  15. Właśnie odkryłam, że Peggy i Meggi wychodzą 19 maja szczepienia przeciwko chorobom wirusowym. Myślę, że trzeba je zaszczepić znowu. Co prawda to dorosłe psy i można by je szczepić co dwa lata, ale przebywają w miejscu gdzie jest dosyć duża rotacja psów i nie zawsze można w 100% powiedzieć historię psa. Ja bym nie ryzykowała, zresztą swoje prywatne psy też szczepię co roku bo to wychodzi zdecydowanie taniej niż ewentualne późniejsze leczenie. Koszt szczepionki to 100 zł za obie.
  16. Saraisa opróżnij skrzynkę ponieważ mam do Ciebie pytanie :-)
  17. U nas ostatnio smutne dni z powodu odejścia Barika, ale życie trwa dalej. Wiosenny Zdzisio. [video=youtube;IQHpxC3h7os]http://www.youtube.com/watch?v=IQHpxC3h7os&feature=youtu.be[/video]
  18. U nas ostatnio smutne dni. Ale życie trwa dalej. Dzisiejsze pasienie krówek :-) Dla spostrzegawczych ok 15, 16 sekundy nagrania Peggy posyła wszystkim uśmiech :-) [video=youtube;-7pDql9WCyU]http://www.youtube.com/watch?v=-7pDql9WCyU&feature=youtu.be[/video]
  19. Barik nie żyje odszedł bez pomocy weta, po prostu usnął. Mam nadzieję, że tam gdzie jest już go nic nie boli. :-(
  20. Niestety dzisiaj jest jeszcze gorzej. Wczoraj mówiłyśmy z Ania, że damy mu jeszcze szansę, moze tydzień. Dzisiaj nie widzę tych szans. Barki zaczął bardzo ciężko oddychać, nie ma w ogóle odruchu połykania, nie pił dziś nic, kupiłam mu convalescent taki do mieszania z wodą, zrobiłam mu bardzo rzadki, podałam strzykawką i nie przełknął. Wczoraj jeszcze samodzielnie stał, dzisiaj posadzony sie przewraca jak szmaciana laleczka, myślę, że nie ma na co czekać, ale tak jak mówiłam Ani ostateczna decyzja nie należy do mnie.
  21. Niestety nadal nie ma poprawy. U Barika była dzisiaj Ania, ale niech sama opisze wrażenia.
  22. Ale kluska się z niej zrobiła :-)
  23. [QUOTE=ania >;19069768]byłoby super. pociąg przyjeżdża dokładnie 15.33 do myszkowa. będziemy w kontakcie tel.[/QUOTE] W takim razie czekam na telefon.
  24. Wieczorem znowu Barik gorzej chodził, a właściwie wcale nie chodził. Pewnie przestał działać steryd, który podałam mu rano. Pocieszające jest to, że Barik zjadł pół puszki convalescenta, moze to i mało ale zawsze coś.
  25. Niestety nie, kupiłam mu puszki convalescent RC ale nie chciał. Jednak lepiej chodzi, zaczął też pić. Dzisiaj dostał kolejny zastrzyk ale jakiejś spektakularnej poprawy nie widzę.
×
×
  • Create New...