Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Miałam nadzieję, że tak będzie przebiegać ta wizyta. Megan poznała mnie, strasznie się ucieszyła, ale jak wychodziłam to położyła się i jakby mówiła, :Nie wiem jak Ty ale ja tutaj zostaje" Zresztą widać na zdjęciach na kogo się patrzy. Mam wrażenie, że trochę przytyła, bardzo chętnie bawi się z Szagim, razem chodzą na spacery, pani jest nią zachwycona. Pytałam również jak Megan zachowuje się wobec mężczyzn bo w poprzednim domu był z tym podobno problem, pani powiedziała, że nie zauważyła nic takiego a jej dorosłego już syna, który ją czasem odwiedza wręcz uwielbia. Jednym słowem SIELANKA :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/2cb82caf00a2d6f5.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/2cb82caf00a2d6f5.jpg[/IMG][/URL] A tak ją zostawiłam [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/1d8bb886caa5d908.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/1d8bb886caa5d908.jpg[/IMG][/URL]
  2. To najpierw nacieszcie swoje oczęta [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/9b115de9193e6617.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/9b115de9193e6617.jpg[/IMG][/URL] Kawałek Szagiego i Megan :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/81a5473bdb9e18f5.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/81a5473bdb9e18f5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/dc83671198edde1a.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/dc83671198edde1a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/c66d4ea739e2f934.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/c66d4ea739e2f934.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/5f0085abf6dabfad.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/5f0085abf6dabfad.jpg[/IMG][/URL]
  3. A ja byłam u KOGOŚ dzisiaj w odwiedzinach i mam zdjęcia...
  4. Dziewczyny zmieniły miejsce pobytu, teraz zamieszkały w większym kojcu i wygląda to tak: [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2094/87cadfe2e8c10e37.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2094/87cadfe2e8c10e37.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2094/893be792c861490c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2094/893be792c861490c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2094/40c772ea285b5f1c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2094/40c772ea285b5f1c.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='sybisia']Widać, że dziewczyna szczupleje, a pysio ma prześliczne. Jeszcze włosków przybędzie i będzie sznupa jak trzeba :loveu:[/QUOTE] Na potwierdzenie tego faktu: [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2094/080e6ab3d9a2da78.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2094/080e6ab3d9a2da78.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='malawaszka']widziałyście Zolkę? zajęła miejsce Peggi w Obornikach - niemal identyczna: [URL]http://toz.obornikionline.pl/psy-do-adopcji/1629-Zolka/[/URL][/QUOTE] Tylko charakter ma łatwiejszy :-)
  7. Rekonwalescentka wróciła już do formy i bryka jakby nigdy nic, nie ukrywam, że tęsknię za dniem sterylki kiedy Tamira była taka grzeczniutka :-)
  8. Wpłata za pobyt Zdzisia dotarła, dziękuję serdecznie :-) Pogońcie Anię, żeby wstawiła zdjęcia Zdzisia :-)
  9. Zjadła trochę kolacji, jeszcze troszkę otumaniona ale daje radę. Nie bardzo jej się podoba kołnierz.
  10. Sara już w nowym domku, zamieszkała w Częstochowie. Pojechała wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana. Bejotka jeszcze raz dziękuję za ogłoszenia i będę miała do Ciebie jeszcze dwie prośby, dzisiaj znalazłam dwa psiaki, które są u mnie na BDT z tym, że je muszę jeszcze poobserwować co to za typki i wykastrować
  11. Tak doszła jutro przekażę dane do faktury.
  12. Nie Szakra tylko Tamira :-) To ta większa ciemniejsza :-) Tamirka waży już 26 kg i wcale nie wygląda grubo, myślę, że 30 kg było byw sam raz jak na nią, to naprawdę piękny pies. Myślę, że można już ją spokojnie ogłaszać. Dom z ogrodem byłby idealny, ona uwielbia człowieka i dobrze by było aby miała z nim jak największy kontakt.
  13. Wizyta się odbyła, spacer był, zdjęcia były tylko Ania musi je wkleić.
  14. Spóźnione ale szczere sto lat dla Pucka w takim wspaniałym domku, a dla opiekunów duuuużo cierpliwości :tort::BIG:
  15. Czy komuś wiadomo czy dzisiejsza wizyta u Zdzisia aktualna? Nie mogę się skontaktować z Anią, nie odbiera telefonu. Ja po południu muszę zawieźć suczkę do nowego domku i nie wiem jak sobie czas zaplanować.
  16. Leoś swój urok ma, ale trzeba troszkę poczekać aby się oswoił. On jest dla koneserów :-)
  17. jA WŁAŚNIE W TEJ SPRAWIE, CZY JUTRZEJSZA WIZYTA AKTUALNA?
  18. [quote name='Bejotka']Sory, że tak się dopytuję, ale czy Ci ludzie wypatrzyli Sarę w ogłoszeniu?[/QUOTE] Oczywiście, że z ogłoszenia, dziękuję za nie serdecznie :-)
  19. Ach, sama nie wiem. Mam coraz większy problem z oddawaniem psów:oops:. Ludzie są młodzi, Sara by miała ich tylko dla siebie a dla niej to ważne. Zobaczymy czy się zdecydują.
  20. Nic nowego. CXzy ja już tutaj dziękowałam za przesłanie arthrofleksu? Jeśli nie to w imieniu swoim oraz Zdzisia dziękujemy. Czekamy na wizytę 2 sierpnia i nie możemy już się doczekać.
  21. Czy ma ktoś numer konta Anji2210? Dziewczyny z tego wątku chcą przekazać część pieniędzy na sunie ale nie mamy numeru konta. Pisałam juz do niej na pw ale nie odpowiada. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/139168-Dwupak-Meggi-i-Peggi-znalaz%C5%82y-dom!!!?p=19449608#post19449608"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/139168-Dwupak-Meggi-i-Peggi-znalaz%C5%82y-dom!!!?p=19449608#post19449608[/URL]
  22. W czwartek przyjadą dziewczyny w odwiedziny do Zdzisia, poproszę je o zrobienie profesjonalnych zdjęć.
  23. Dla Sary kroi się domek, na razie nie mówię głośno, żeby nie zapeszać. Bo to jeszcze nie dograne na 100% ale jest światełko w tunelu :-)
  24. To życzę dalszych stu lat, niezapomnianych wrażeń :BIG:. A Opiekunom Leonka cierpliwości :-)
  25. [quote name='Olena84']Dobrze, rozumiem, ze zgoda na te 150zl byla juz dawno;)[/QUOTE] Sama nie wiem czy zgoda była, taka ogólna, ja pytałam już dawno. To w takim razie czekam na oficjalną zgodę lub nie :-)
×
×
  • Create New...