ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Miałam nadzieję, że tak będzie przebiegać ta wizyta. Megan poznała mnie, strasznie się ucieszyła, ale jak wychodziłam to położyła się i jakby mówiła, :Nie wiem jak Ty ale ja tutaj zostaje" Zresztą widać na zdjęciach na kogo się patrzy. Mam wrażenie, że trochę przytyła, bardzo chętnie bawi się z Szagim, razem chodzą na spacery, pani jest nią zachwycona. Pytałam również jak Megan zachowuje się wobec mężczyzn bo w poprzednim domu był z tym podobno problem, pani powiedziała, że nie zauważyła nic takiego a jej dorosłego już syna, który ją czasem odwiedza wręcz uwielbia. Jednym słowem SIELANKA :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/2cb82caf00a2d6f5.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/2cb82caf00a2d6f5.jpg[/IMG][/URL] A tak ją zostawiłam [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/1d8bb886caa5d908.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/1d8bb886caa5d908.jpg[/IMG][/URL] -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
To najpierw nacieszcie swoje oczęta [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/9b115de9193e6617.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/9b115de9193e6617.jpg[/IMG][/URL] Kawałek Szagiego i Megan :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/81a5473bdb9e18f5.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/81a5473bdb9e18f5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/dc83671198edde1a.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/dc83671198edde1a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/c66d4ea739e2f934.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/c66d4ea739e2f934.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/5f0085abf6dabfad.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/5f0085abf6dabfad.jpg[/IMG][/URL] -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
A ja byłam u KOGOŚ dzisiaj w odwiedzinach i mam zdjęcia... -
Dziewczyny zmieniły miejsce pobytu, teraz zamieszkały w większym kojcu i wygląda to tak: [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2094/87cadfe2e8c10e37.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2094/87cadfe2e8c10e37.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2094/893be792c861490c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2094/893be792c861490c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2094/40c772ea285b5f1c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2094/40c772ea285b5f1c.jpg[/IMG][/URL]
-
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sybisia']Widać, że dziewczyna szczupleje, a pysio ma prześliczne. Jeszcze włosków przybędzie i będzie sznupa jak trzeba :loveu:[/QUOTE] Na potwierdzenie tego faktu: [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2094/080e6ab3d9a2da78.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2094/080e6ab3d9a2da78.jpg[/IMG][/URL] -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']widziałyście Zolkę? zajęła miejsce Peggi w Obornikach - niemal identyczna: [URL]http://toz.obornikionline.pl/psy-do-adopcji/1629-Zolka/[/URL][/QUOTE] Tylko charakter ma łatwiejszy :-) -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Wpłata za pobyt Zdzisia dotarła, dziękuję serdecznie :-) Pogońcie Anię, żeby wstawiła zdjęcia Zdzisia :-) -
Sara już w nowym domku, zamieszkała w Częstochowie. Pojechała wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana. Bejotka jeszcze raz dziękuję za ogłoszenia i będę miała do Ciebie jeszcze dwie prośby, dzisiaj znalazłam dwa psiaki, które są u mnie na BDT z tym, że je muszę jeszcze poobserwować co to za typki i wykastrować
-
Nie Szakra tylko Tamira :-) To ta większa ciemniejsza :-) Tamirka waży już 26 kg i wcale nie wygląda grubo, myślę, że 30 kg było byw sam raz jak na nią, to naprawdę piękny pies. Myślę, że można już ją spokojnie ogłaszać. Dom z ogrodem byłby idealny, ona uwielbia człowieka i dobrze by było aby miała z nim jak największy kontakt.
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Wizyta się odbyła, spacer był, zdjęcia były tylko Ania musi je wkleić. -
Spóźnione ale szczere sto lat dla Pucka w takim wspaniałym domku, a dla opiekunów duuuużo cierpliwości :tort::BIG:
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Czy komuś wiadomo czy dzisiejsza wizyta u Zdzisia aktualna? Nie mogę się skontaktować z Anią, nie odbiera telefonu. Ja po południu muszę zawieźć suczkę do nowego domku i nie wiem jak sobie czas zaplanować. -
Leoś - sznaucer mini ze schroniska w Sosnowcu MA DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Leoś swój urok ma, ale trzeba troszkę poczekać aby się oswoił. On jest dla koneserów :-) -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
jA WŁAŚNIE W TEJ SPRAWIE, CZY JUTRZEJSZA WIZYTA AKTUALNA? -
[quote name='Bejotka']Sory, że tak się dopytuję, ale czy Ci ludzie wypatrzyli Sarę w ogłoszeniu?[/QUOTE] Oczywiście, że z ogłoszenia, dziękuję za nie serdecznie :-)
-
Ach, sama nie wiem. Mam coraz większy problem z oddawaniem psów:oops:. Ludzie są młodzi, Sara by miała ich tylko dla siebie a dla niej to ważne. Zobaczymy czy się zdecydują.
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Nic nowego. CXzy ja już tutaj dziękowałam za przesłanie arthrofleksu? Jeśli nie to w imieniu swoim oraz Zdzisia dziękujemy. Czekamy na wizytę 2 sierpnia i nie możemy już się doczekać. -
Czy ma ktoś numer konta Anji2210? Dziewczyny z tego wątku chcą przekazać część pieniędzy na sunie ale nie mamy numeru konta. Pisałam juz do niej na pw ale nie odpowiada. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/139168-Dwupak-Meggi-i-Peggi-znalaz%C5%82y-dom!!!?p=19449608#post19449608"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/139168-Dwupak-Meggi-i-Peggi-znalaz%C5%82y-dom!!!?p=19449608#post19449608[/URL]
-
Dla Sary kroi się domek, na razie nie mówię głośno, żeby nie zapeszać. Bo to jeszcze nie dograne na 100% ale jest światełko w tunelu :-)
-
To życzę dalszych stu lat, niezapomnianych wrażeń :BIG:. A Opiekunom Leonka cierpliwości :-)
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Dobrze, rozumiem, ze zgoda na te 150zl byla juz dawno;)[/QUOTE] Sama nie wiem czy zgoda była, taka ogólna, ja pytałam już dawno. To w takim razie czekam na oficjalną zgodę lub nie :-)