Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Może trzeba zaprosić więcej osób na wątek? Jeśli znajdziecie jakiś fajny bazarek ogłoszeniowy to ja im zasponsoruje ogłoszenia. A tutaj coś przyjemniejszego. Dobiła nam nowa koleżanka dobermanka mini. Tamira się nie bawi, natomiast dla wariatki Szakry taka koleżanka to raj, cały czas się gonią i bawią. Walki psów :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3287/d46e6a06696b1b8c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3287/d46e6a06696b1b8c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3287/8e77fc9190d6ed2c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3287/8e77fc9190d6ed2c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3287/34c9e21bf6f6dd9c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3287/34c9e21bf6f6dd9c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3287/49537eca1eb8ab35.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3287/49537eca1eb8ab35.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3287/ab8f5a0c3ce803c3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3287/ab8f5a0c3ce803c3.jpg[/IMG][/URL]
  2. Patrząc na finanse jakimi dysponują Tamira i Szakra aż głupio mi to pisać, ale cóż, nie mam innego wyjścia. Minął kolejny miesiąc czy mogę spodziewać się jakiejś wpłaty za pobyt dziewczyn. Bardzo przepraszam, że się upominam ale ja te psy muszę utrzymać. Ich dług mnie po prostu przeraża, żeby chociaż jedna znalazła dom pewnie byłoby dużo łatwiej. Bardzo przepraszam, że się upominam ale nie mam wyjścia.
  3. Tak tylko gdzie ta przesyłka jest???? Z miłych informacji, do Zdzisia dotarła przesyłka od pani Bożeny z kubraczkiem, Zdzisio wygląda w nim super, niedługo wstawię zdjęcia przystojniaka :-)
  4. Jedyne co dla mnie ostatnio przyszło z krakvetu to taka maleńka puszka animody, taka jak oni tam gratis dodają, ale myślałam, że to w ramach przeprosić za poprzednie zamówienie, na które czekałam miesiąc. Teraz to nie wiem, zresztą nawet się dziwiłam, że im sie opłacało towar za 3 złote wysyłali kurierem, ale to chyba nie to???
  5. Nie nic nie doszło, a u mnie zawsze ktoś jest w domu. A kiedy została wysłana?
  6. Śliczna, a jak charakterek? Wiesz coś?
  7. [quote name='agucha007']Ula dzięki za zdjęcia!!!!! Gabi widzę w kubraczku! Śliczny! Ale faktycznie ma zawsze pyszczek smutnawy, taki chyba jego urok :) Coś potrzebujesz jeszcze dla Gabrysia? jeszcze raz dzięki za relacje :D[/QUOTE] Kubraczek pożyczony od sznaucerów, jakoś się zapodział i został a teraz jest jak znalazł :-) Mam nadzieję, że sznaucerki sie nie obrażą :-) Co do potrzeb Gabrysia nie mamy żadnych, poza jedną czy mogłabyś za wizytę u weta przelać już teraz? Jutro kolejny zastrzyk i jeszcze jeden za dwa dni i jedziemy do kontroli gruczołów i ich czyszczenia. Ale będzie panika, aż się boję :-)
  8. [quote name='Anja2201']Czyli docelowo nie powinny być większe niż te 40 kg ?[/QUOTE] Niby nie, ale jak się ktoś postara to zawsze może je utuczyć, ale to już inna historia. One teraz są w sam raz nie za chude ale też nie za grube.
  9. [quote name='malawaszka']:crazyeye:to jest to małe chude co latem było takie łyse?????[/QUOTE] Tak to ona :-) NIe Zosia nie ma wątku na dogo zawsze brakuje mi czasu aby jej go założyć.
  10. Obok Gabrysia siedzi Zosia, również szuka domu, niestety to starsza suczka i pewnie będzie problem. Pan umarł a sunia na bruk, trzy lata była trzymana na krowim łańcuchu a spała w dziurze, którą sobie sama wygrzebała. Miała uczulenie na pchły więc prawie całkiem wyłysiała, taka trafiła do mnie. Gabryś ma zawsze taki żebraczy wyraz pyszczka,ten pies nawet jak macha ogonem i się cieszy ma taki smutny wyraz twarzy.
  11. Nie ma pojęcia ale pewnie około 30 kg każda.
  12. [quote name='Poker'] Czy on ma założoną obrożę?[/QUOTE] Tak nareszcie ma, ale ja nie odważę się jej zdjąć i ponownie założyć, ona jest raczej tak luźno założona, żeby się przyzwyczajał.
  13. Dzisiejszy spacerek [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/64e925d51b1a509c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/64e925d51b1a509c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/e842c68b507e8957.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/e842c68b507e8957.jpg[/IMG][/URL] Co tam tak pachnie??? [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/d15747756f364799.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/d15747756f364799.jpg[/IMG][/URL]
  14. Tamira I Szakra nadal bezdomne:shake: Dobrze chociaż, że one nie są świadome tego faktu. Gdzie ten domek???? [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/5963d23a508e7664.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/5963d23a508e7664.jpg[/IMG][/URL] Lecę pędzę!!!! [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/c1d8430c48d99653.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/c1d8430c48d99653.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/14ec62c9fc54b1e6.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/14ec62c9fc54b1e6.jpg[/IMG][/URL]
  15. I jeszcze [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/df57cc8c6b52ebf4.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/df57cc8c6b52ebf4.jpg[/IMG][/URL] Tylko na mnie uważajcie, ja jestem delikatny!!!!! [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/bf6dc06acf97a1a4.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/bf6dc06acf97a1a4.jpg[/IMG][/URL] Ochroniarz [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/5e86c9dac4594519.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/5e86c9dac4594519.jpg[/IMG][/URL]
  16. Jesteśmy już po zastrzyku. Gabryś darł się jak opętany, jakbym mu co najmniej nogę chciała urwać. ale zastrzyk dostał :-). Ja nie wiem jak on w schronisku przetrwał, śpi tylko na poduszce, do jedzenia musi dostawać karmę sensitiv bo inaczej dostaje biegunki. Najmniejszy uraz powoduje ogromny pisk i obrazę majestatu. Na dworze marznie jak żaden inny pies, nie wiem jak on miałby wytrzymać w schronisku. To taki księciunio :-) Z koleżanką Zosią [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/2dab2968e4bddfec.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/2dab2968e4bddfec.jpg[/IMG][/URL] A tutaj na dzisiejszym spacerku [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/046122c2f82e06ee.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/046122c2f82e06ee.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/5f9dca4877cce9d0.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/5f9dca4877cce9d0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/e15084ecd4884df8.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3246/e15084ecd4884df8.jpg[/IMG][/URL]
  17. W czwartek przyszła przesyłka z jednym opakowaniem kreonu dla Zdzisia od pani Bożeny z Zabrza. Pani obiecała jeszcze podesłać kubraczek dla niego. Bardzo dziękuje w imieniu swoim i Zdzisia. Karma jeszcze nie doszła czy ktoś ma kontakt z krakvetem? Ja ostatnio zamówiłam tam karmę sensitiv a dostałam dla szczeniaków, nie wiem co sie z tym sklepem dzieje.
  18. Gabryś to panikarz dlatego bardzo się zdziwiłam, że tak grzecznie dał sobie zrobić zastrzyki. Zobaczymy w niedzielę, jak ja mu będę dawać czy też taki grzeczny będzie.
  19. Wróciliśmy. Gabryś ma zainfekowany jeden gruczoł dostał dwa zastrzyk, jeden z betamoksu a drugi ze sterydu, nie pamiętam nazwy :oops: Dostałam na drogę jeszcze trzy zastrzyki betamoksu mam podawać co drugi dzień. A sam gruczoł mam mu smarować detromecyną, którą też dostałam. Za wszystko zapłaciłam 40 zł. Jak mu już podam wszystkie zastrzyki mam się znowu zgłosić i wtedy te gruczoły będą oczyszczone. Gabryś zniósł wszystko bardzo dobrze, nawet nie zauważył, że dostał zastrzyki. Mam nadzieję, że szybko mu przejdzie.
  20. Mam problem z Gabrysiem. Ma zapalenie jednego z gruczołów okołoodbytowych. Jutro podjedzie do nas wet i go obejrzy. Mam nadzieję, że szybko go wyleczę.
  21. [quote name='AnkaG']Wasiu no aleś się podsumowała ... Serce masz za to wieeelkie :) No i biust :) A ja znowu schudłam i wszyscy się mnie pytają jak ja to robię. Stara baba i 36 rozmiar nosi :P A ja nic nie robię. Ze sportów to najlepiej kanapa i książka.[/QUOTE] Nie ma sprawiedliwości na świecie, wkurzyłam się:diabloti:
  22. A kto to jest Hania? Funia? Pani Magda mówiła, że dla Szafranka najlepiej by było żeby trafił do jakiegoś tymczasu gdzie nie ma innych psów ewentualnie jeden spokojny i ugodowy. Ale znaleźć taki tymczas w dodatku żeby znał się na "takich" psach raczej chyba niemożliwe.
  23. W zeszłym tygodniu pisałam do pani Magdy (behiawiorystki) w sprawie hotelikowania Szafranka, niestety do tej pory nie odpisała mi. Nie wiem czy ona nadal go chce zabrać, niepokoi mnie ta cisza i ciągłe odwlekanie. Może Wy znacie jakiegoś dobrego behiawioryste, który by się podjął zadania resocjalizacji Szafranka?
  24. Chyba nie zauważyła, że nie ma Suri. Dalej jest radosna i wszędobylska, dalej próbuje terroryzować Horkę :-)
  25. Tylko jak będziecie te adresówki przyczepiać to trzeba potem smycz do innej obroży podpinać, bo jak psiak się wywinie z obroży to potem zostaniecie ze smyczą i obrożą z adresówką. U mnie psy jak idą na spacer mają zakładane dodatkowe obroże albo są prowadzone na szelkach. Trzymam kciuki oby się znalazł.
×
×
  • Create New...