Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. W naszym schronisku około dwa tygodnie temu pojawił się przepiękny bernardyn, pies został znaleziony przez straż miejską. Ma około 4-5 lat. Do ludzi bardzo łagodny do psów raczej nie. Przygarnie ktoś biedaka? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/112/e95a7f8af48466e3.jpg[/IMG][/URL]
  2. I jak tam Bajeczka sie miewa?
  3. Czekamy, czekamy:lol: Myzianie dla Figuni:loveu:
  4. A to chodzi o dowiezienie do Jastrzębia Zdrój?
  5. A może mu poszukać domu za granicą?
  6. Wspaniale jest widzieć jak psy po przejściach rozkwitają:loveu:
  7. Wczoraj to był jakiś szczęśliwy dzień na dogomani tyle psiaków znalazło swoje domki:cunao:
  8. Wcale się nie cieszę, bo jeszcze bym zapeszyła.:eviltong: Czy ja też mogę prosić wzór umowy adopcyjnej? Próbowałam pobrać ją ze stron dogomani ale tam jakieś zabezpieczenia czy cuś?:oops:
  9. Dzisiaj szczęśliwy dzień to juz druga bida, która znalazła dom :cunao::cunao:
  10. Wreszcie:cunao::cunao::cunao:Będą dalsze informacje z nowego domku?
  11. Może ktoś dzwonił prosto do schroniska? Jakieś nowe informacje?
  12. [quote name='Anuka1']A t Trzeba widzieć jak dwie mięsożerne paskudy Maxhienio i Maxtinuch w...ają czerwoną kapuchę, żeby uznać, że w tym świecie wszystko jest możliwe. Tylko u nas, tylko teraz przekwalifikwywanie mięsożerców na kapuchożerców. Polecamy.[/quote] Anuka1 to może ktoś Ci te psy zamienił i zostawił króliki lub co gorzej kozy:evil_lol:
  13. Figa szuka domu.
  14. Aaaa, teraz skojarzyłam, wszystko przez te emocje, ale wcale Ci się nie dziwię:lol:
  15. Kciuki będę trzymała na pewno, tylko co ty tutaj chciałaś napisać?:evil_lol:[quote name='Tosia2']bo stawka jest wysika-cudowny, stały domek... . :multi:[/quote]
  16. Iwop o jakim pechu ty mówisz? Pomyśl gdzie dzisiaj byłaby Figa gdyby nie Ty. Dla Figi dom na pewno już jest tylko na razie nie wiadomo gdzie:shake:
  17. I koniecznie zdjęcia panny:lol:
  18. No proszę, życie z takim psem to po prostu bajka:lol:
  19. Straszna zmiana. A co z tym dobkiem z Krzyczek?
  20. Zdjęcia wkrótce mają być:lol:
  21. Klaudus, wiem, że byłaś/jesteś chora ale czy niema nikogo kto by zrobił zdjęcia z nowego domku Szili, albo chociaż napisał kilka słów jak się miewa?
  22. Czym tak karmią na tym tymczasie, że takie przystojniachy wyrastają?:crazyeye::lol:
×
×
  • Create New...