ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Mała dochodzi do siebie. Nawet łakomie patrzyła na jedzenie ale na razie ma post. Wymiotowała ale taka wodą więc to chyba normalne. Na razie jest bardzo spokojna nie chce się wylizywać tylko śpi. A i w mieszkaniu mam tropiki:lol: bo suni było bardzo zimno. A tak wyglądała tuz po powrocie od lekarza [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images32.fotosik.pl/89/b8c29f0a286d54b5.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/89/b8c29f0a286d54b5.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images31.fotosik.pl/89/00a24fb99abbb50e.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/89/00a24fb99abbb50e.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
No to cierpliwie czekamy:lol:
-
Nikt do suni tyle czasu nie zaglądał. Kciuków nie trzymał:placz: A ona taka biedna. Jest już po sterylizacji, ale ciągle bardzo słabiutka. Na razie leży spokojnie ale widać, że sobie miejsca nie może znaleźć. Weterynarz powiedział, że to musi być młody pies bo zęby ma w doskonały stanie a to u pekińczyka podobno żadkość. To teraz na całego można szukać domu. Im szybciej tym lepiej.
-
No to jedziemy. Proszę trzymać kciuki aby wszystko było dobrze.
-
Jest tu ktoś kto mógłby Bajce zrobić allegro? Ja niestety nie potrafię:oops: Wiadomo już coś o kosztach pobytu Bajki na SGGW?
-
Sunia ma dzisiaj załatwioną sterylkę na koszt schroniska z którego została zabrana:multi: Więc kłopot z pseudohodofcami będzie z głowy. Myślę, że jak najszybciej powinna znaleźć dom ona się bardzo przywiązuje. Wczoraj pisałam, że noc spokojna dzisiaj już nie:evil_lol: Sunia płakała w klatce więc musiałam ją wypuścić aby sobie chodziła po pokoju no i był spacer o 4 nad ranem:crazyeye:. Teraz oczywiście śpi. Jak ją zobaczyłam to podejrzewałam, że ona ma w sobie coś z kota, teraz jestem pewna:evil_lol: W dzień śpi a w nocy buszuje. Czy mógłby ktoś zrobić jej ładne allegro z wyraźnym zaznaczeniem, ze suka po sterylizacji? Oczywiście wydam ją jak się już wszystko wygoi, chyba, że weźmie ją Klaudus to mogę dać natychmiast bo mam wrażenie, że ona zna się na tych psach:evil_lol:
-
To jeszcze tylko wirtualny spacerek :painting::painting::painting: i idziemy spać:lol:
-
Mam pytanie czy wszystkie pekińczyki tak długo śpią. Bo ta co jest u mnie rano była na spacerku potem trochę potruchtała i myk na wersalkę i śpi, potem znowu dłuższy spacerek, papu, zabawa w obgryzanie paluszków:evil_lol: i śpi. Czasem tylko leży i patrzy a za chwilę znów sen. To jest normalne? Druga sprawa jak się czyści tym psom sierść wokół oczu?
-
Jakie świetne wiadomości:lol: Już się martwiłam, że to jakieś raczysko albo inny pierun. Teraz tylko trzeba szybko domek znaleźć. Są na to jakieś widoki? Może allegro?
-
[quote name='Ania W'] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5581/bajka5mt7.jpg[/IMG] [/quote] Z takimi oczami Bajeczka powinna szybko znaleźć domek:lol:
-
Na moich kolanach siedzi sunka i postanowiłyśmy sie przypomnieć. Bo bardzo pragniemy aby ten pieszczoszek szybko znalazł domek. Sunia wtarabaniła się dzisiaj na łóżko i widać było, że zna to miejsce:evil_lol: Byliśmy na dłuższym spacerku w ogródku i wyszło na to, że to mały uparciuszek, który lubi chodzić na smyczy ale tylko wtedy gdy idziemy tam gdzie Ona chce:cool3:. Ogólnie fajny pies, do bloków idealny, najlepiej aby była jedynaczką:lol: Teraz sobie pojadła i śpi na moich kolanach a ja się zastanawiam jak ja mam wstać:razz:
-
Sunia jest bezproblemowa. Załatwia się na dworze. Nie skomli jak ją zostawić samą. W klatce czuje się bezpiecznie. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images32.fotosik.pl/88/ffd6d1ab3beeeff9.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/88/ffd6d1ab3beeeff9.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images23.fotosik.pl/130/e9817f78db786e24.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/130/e9817f78db786e24.jpg[/IMG][/URL][/URL] Jedyny problem to inne psy. Nie wiem jak by się zachowywała wśród psów równych sobie ale moje potffory ją przerażają. Chociaż Norton próbował się trochę zaprzyjaźnić ale ona nie nie chce szczeka, ucieka trzęsie się, boi się poruszać różnie daję jej na razie spokój po co ją stresować bez potrzeby. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/88/9830b8ae2711c747.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/88/9830b8ae2711c747.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
Co u Bajki? Miała robione jakieś badania?
-
I co z tym schroniskiem. Są może nowe zdjęcia jak to wszystko wygląda zimą?
-
Ja nie mam się czym pochwalić, mam tyko dwa psy:evil_lol: Pozostaje mi tylko podziwiać koleżanki;)
-
To trzeba jej chociaż starość dobrą zapewnić. Szukamy domu.
-
Ja nie wiem czy krzywica. W życiu widziałam ze trzy pekińczyki i to z daleka:oops: To się jakoś leczy? Sunia jest słodka. Ma ktoś propozycję na imię dla niej?
-
Też mi się wydaje, że to koneserka jedzenia:cool3: Fakt Hilsa nie próbowałam jej dawać:oops: Teraz tylko szybko dobry domek znaleźć. Dużo miłości, myziania, czułości i wypięknieje panna:loveu:
-
Wieczorny spacerek:painting::painting::painting::painting::painting:
-
Wieczorny spacerek:lol::painting::painting::painting:
-
W domu mówią, że skończę jak Wioletta Willas:diabloti: Ale ogólnie zakochani. Podobno sunka ma bardzo mądre oczy, wie co się do niej mów:evil_lol: to były cytaty z mojej rodzinki. W kąpieli to pies anioł. Byłam przygotowana na wojnę, wyskakiwanie z wanny, gryzienie itp. a tutaj sielanka. Psinka stała pięknie dała sobie wyciąć ogromne g... przyklejone do tyłka, obciąć dredy zwisające za uszami. Jakby przejaśniała:crazyeye:. Teraz śpi w klatce jak zabita i tylko czasem posapuje. Straszna z niej słodzinka. Ktoś kto ja weźmie będzie miał pociechę. A tutaj zdjęcia: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/87/412e57beb4305758.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/87/412e57beb4305758.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images33.fotosik.pl/87/04e1252fdc9b912b.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/87/04e1252fdc9b912b.jpg[/IMG][/URL][/URL] A jak ona tam wlazła to nie wiem:crazyeye: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images32.fotosik.pl/87/ff8e945adffa0ffa.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/87/ff8e945adffa0ffa.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images32.fotosik.pl/87/fbe959c12f904ac1.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/87/fbe959c12f904ac1.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
No gdzie te domki? A tutaj dalszy ciąg fotorelacji: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/87/cc50f65d35d55988.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/130/8b77010a71ad8efa.jpg[/IMG][/URL] A teraz idziemy kąpać sunie bo straszny śmierdziuszek z niej:lol:
-
Całuśna Bajka szuka domu. Psy mnie zawsze zadziwiały tym, że pomimo tylu krzywd jakie zaznały od człowieka ciągle mu ufają.
-
Suczka jest już u mnie:lol: Niestety sprawa jest [B]PILNA[/B] bo moje psy jej nie tolerują, rzucają się na klatkę itp. dom wariatów, muszę je izolować a to nie jest proste. Już wiem, że to suczka. Jej wcześniejsze zachowanie było wynikiem stresu bo w domu to kochany psiak co prawda czasem zawarczy jak jestem zbyt natrętna ale już nie gryzie. Do Klaudii mówiłam, że to młoda suka ale teraz jak się jej lepiej przyjrzałam nie jestem tego pewna:oops: Suczka bardzo kontaktowa, włazi na kanapę, wygląda przez okno typowy pieszczoch. A teraz trochę zdjęć. To z jazdy samochodem. Włazi na półkę za tylnymi siedzeniami i leży:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/ht%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images25.fotosik.pl/129/a6da9b446e3bbb50.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5Dtp://"]ht[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/a6da9b446e3bbb50.jpg[/IMG][/URL]tp://[/URL] A tutaj pierwsze minuty u mnie w domu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images29.fotosik.pl/130/ecc2b75ee3f74ae8.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/130/ecc2b75ee3f74ae8.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images31.fotosik.pl/87/234a3ae164a55610.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/234a3ae164a55610.jpg[/IMG][/URL][/URL] A tak pies mieszka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images30.fotosik.pl/131/202b76695e363b91.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/131/202b76695e363b91.jpg[/IMG][/URL][/URL] Za chwilę wstawię resztę zdjęć. Chyba, że już się ktoś zakochał? Oczywiście sunia zostanie wydana odpowiedzialnej osobie, po sprawdzeniu domku i podpisaniu umowy adopcyjnej gdzie na pewno będzie punkt o sterylizacji.
-
Bajka ? No faktycznie mieć takie psisko w domu to bajka:lol: Dziewczyny nie widziały pekińczyka bo umówione byłyśmy w samej Częstochowie.