ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
[quote name='oti']:angryy::angryy::angryy:Brak mi słów...ile cierpienia muszą znieść te suki :angryy::angryy::angryy: A wystarczyło by żeby się tylko komuś tyłek chciało podnieść i sprawdzić !![/quote] Oti i właśnie o to chodzi, że nikomu się nie chce tyłka ruszyć, kawkę wypić, papieroska wypalić przecież w tym czasie można:angryy:
-
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
ULKA12 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Kiedyś był na bazarku, ale tylko straszak więc chyba by Ci się nie przydał:diabloti: -
W końcu znalazłam moją Milkę Tutaj w schronisku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images25.fotosik.pl/126/042e42381ef264d2.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/126/042e42381ef264d2.jpg[/IMG][/URL][/URL] tylko takie znalazłam. A tutaj już u mnie w domu z nowym kolegą Nortonem; [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images32.fotosik.pl/240/27800f3d4679a5f9.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/240/27800f3d4679a5f9.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images32.fotosik.pl/240/839c3eea1d1fe842.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/240/839c3eea1d1fe842.jpg[/IMG][/URL][/URL] Nie mogłam się oprzeć:lol: A tutaj z psem mordercą, tylko który to jest ten morderca?:diabloti:
-
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Oj mam kilka propozycji. To zależy czy wolisz takie małe szczeniaczki, psy dorosłe małe i duże. Mamy kilka suczek niewielkiego wzrostu już po sterylce. Mamy tez wspaniałego pieska do zwierząt wspaniały ale człowieka zna tylko z tego, że go biją, i nie da się nawet dotknąć mamy maleńką sunię w wieku ok. 6 miesięcy urodzoną w schronisku, jej bracia i siostry nie przeżyli a ona nie umie szczekać tylko skomli. wbrew temu jaki los ją spotkał uwielbia ludzi i inne zwierzęta. Myslę, że szybko znajdzie dom ale trzeba ją nauczyć czystości a ja naprawdę nie mam jej jak wziąść. Jest maleńka suczka, która je tylko wtedy gdy jej daję jeść z ręki bo inne psy jej nie pozwalają. Gdybyś chciała jakiemuś pomóc to daj znać na pw prześlę zdjęcia. Do Krakowa nie jest tak daleko i nawet mogła bym Ci je przywieźć. Obiecuję też pomoc w szukaniu domu. -
Biedna Fionka. Może to nic poważnego. Trzymam kciuki za małą. Ja swoim potffforom na kleszcze podaje fiprex ale nigdy nie było żadnych skutków ubocznych. Gdyby to były tylko wymioty to bym powiedziała, że to może zatrucie ale te guzy???? A ma powiększone węzły chłonne? Wczoraj byłam u weta z psem ze schroniska też miał guza na boku tak jak są żebra i wet powiedziała, że to nic takiego to mogło powstać po zakłuciu jakiś stan zapalny i powinno się samo wchłonąć. Ale to wet schroniskowy i ja mu za bardzo nie wierzę. Coś takiego mogło podobno powstać po zastrzykach, które były dawane w to miejsce.
-
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj niedziela, może ktoś zadzwoni? W niedzielę ludzie mają więcej czasu to może ktoś je wypatrzy? -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Jagienka nie masz już Tazi to może Ci się nudzi??????:razz: Może chcesz jakieś zwierzątko do socjalizacji???:lol: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Kto da im dom? -
Macie już to forum? Chętnie się przyłączę. Działam w schronisku jako wolontariusz i tam większość to kundelki, choć ze smutkiem muszę przyznać, że psy z papierami też się zdarzają:shake: Ale jestem przekonana, że gdyby dostępne były psy wyłącznie rasowe tłok w schroniskach byłby mniejszy Szczęśliwa posiadaczka kundelków:loveu: Ps Oczywiście wysterylizowanych
-
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Jak mam znaleźć im dom jeśli tutaj nikt nie zagląda:shake: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Byłam w schronisku ale było tyle pracy, że nawet nie miałam czasu wyprowadzić suniek:-( A one tak czekały, czuję się podle, że je zawiodłam. Proszę pomóżcie mi znaleźć dla nich dom. -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
A to takie piękne psy. Dzisiaj jadę do schronu. Z nimi podobno coraz gorzej schudły. Ta długowłosa podobno bardzo apatyczna nie chce wychodzić z budy:shake: Nie wiem co mam robić. -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Gdzie są te domki????????????????????????????? -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Może dzisiaj je ktoś zauważy -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Do góry. Może je ktoś wypatrzy? -
Ło matko ale cudnie:loveu:
-
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Znowu nic:-( -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Przypominamy się -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Ciągle szukamy. A z allegro zero odzewu. Mam nadzieję, że podczas tej przerwy ludzie będą mieli więcej czasu i może ktoś ją wypatrzy:shake: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Przypominamy się -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
I znowu się przypominamy -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
ULKA12 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Oj Gacusiowa narażasz się:diabloti: -
Ale natręci, tak się o wizyty upominają:diabloti: