ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Dziewczyny z Zamościa trzymajcie się i nie zniechęcajcie się. Tym psom trzeba pomóc i już.
-
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
ULKA12 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
No i gdzie te zdjęcia:placz: -
ByŁa ŻywĄ PochodniĄ-maŁa Sunia Z Torunia znalazła domek!!!!!!!!
ULKA12 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Tragedia. Gatunek ludzki sięgnął bruku:shake: -
Ja to mam wrażenie, że niektóre schroniska traktują wolontariuszy jako darmową siłę roboczą:angryy: Dopóki sprzątają, wyprowadzają psy a czasem nawet karmę przyniosą to jest fajnie ale gdy tylko zaczną zwracać uwagę na nieprawidłowości to wynocha:angryy: Czasami czuję się jak Don Kichot i mam tego coraz bardziej dość:shake:
-
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
ULKA12 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Gacusiowa rozkręcasz się:diabloti: Bardzo przyjemnie się czyta te Wasze przygody. A jak koty przyzwyczaiły się. Co to jest ten dy...coś tam do wyczesywania podszerstka? -
Straszne to wszystko, a o układach małomiasteczkowych to książki można pisać:angryy:
-
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Luka już w nowym domu i naprawdę bym się bardzo cieszyła, gdyby nie świadomość faktu jak skończyła Lamia:shake: Dom Luki jest w Oświęcimiu, państwo przyjechali specjalnie po nia tyle kilometrów.:lol: Luka będzie spała w mieszkaniu w bloku natomiast całe dnie będzie spędzać na działce z domkiem razem ze swoim nowym panem (pan jest na wcześniejszej emeryturze) i remontuje nowy nabytek rodziny. Pani jest wspaniała przeczytała sporo książek dr Sumińskiej i ma zamiar wcielać w życie jej porady:lol: Bardzo interesowała się co trzeba dawać jeść co jest najlepsze itp. Widać, że bardzo przejęta nową rolą:lol: Jedyne obawy wzbudzał stosunek do kotów Luki bo tego nie byłam wstanie sprawdzić:oops: ale miałam nadzieję, że z jej charakterem nie będzie problemów. w mieszkaniu państwa mieszka 11 letni:crazyeye: koci lokator i pani się trochę obawiała jak on zniesie nową lokatorkę. Juz wiem, że wszystko wspaniale. Luka zainteresowała się kotem ale nie nachalnie, powąchała przyjęła do wiadomości, że jest i zostawiła w spokoju:multi: Kot się trochę spuszył ale też bez przesady, będzie dobrze:loveu: Gdy ją przyprowadziłam ze schroniska na swoje podwórko (bo nasze schronisko jest czynne do 14:mad:) moja psica Sonia po prostu dostała szału, ale to wariatka:evil_lol: Luka nawet jej nie raczyła obdarzyć spojrzeniem po prostu ją minęła jak rozwrzeszczanego bachora :diabloti: Wszystko byłoby wspaniale gdyby nie wydarzenia z poprzednich dni i śmierć Lamii.:-( P.S. Pani obiecała mi, że jak tylko nauczy się obsługiwać aparat cyfrowy to będzie mi przesyłać zdjęcia.:loveu: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny bardzo dziękuję za pomoc. Luka najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj pojedzie do nowego domu w Oświęcimiu:lol: Chyba, że znowu się coś wydarzy:shake: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Trzeba zdjąć ogłoszenia Lamii.:shake: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Najgorsze jest to, że właśnie dzisiaj zadzwoniła pani, która chciała ją adoptować. Popłakała się gdy powiedziałam jej, że Lamii już nie ma, zresztą ryczałyśmy obie:placz:. Po jakimś czasie znowu zadzwoniła i zapytała czy nie ma jeszcze jakiegoś innego potrzebującego psa powiedziałam jej o Luce, wysłałam zdjęcia może coś z tego będzie. Kobieta ujęła mnie swym zachowaniem mam nadzieję, że chociaż Luka znajdzie szczęście. Wszystko rozstrzygnie się jutro. Może Lamia po śmierci pomoże swojej koleżance z niewoli:shake: Mam nadzieję, że Lamia jest szczęśliwa:-( Za Tęczowym mostem, żaden palant Cię nie skrzywdzi. Nie jestem mściwa ale temu byłemu "właścicielowi" Lamii, który ja oddał życzę jak najgorzej. I wiem, że zło, które jej wyrządził wróci do niego:-( -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Tego się najbardziej obawiałam:placz: [B][SIZE=6]Lamia nie żyje.[/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/215/cbd313d0163c16d0.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/215/cbd313d0163c16d0.jpg[/IMG][/URL][/URL] Nie mam siły aby o tym pisać co, jak, dlaczego, bo nie wiem. Umarła samotna, niechciana i to jest najgorsze. Mam ogromne poczucie winy:-( Naprawdę zastanawiam się czy to wszystko ma sens... Luka ciągle szuka domu jak długo jeszcze wytrzyma? -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
One Chcą Mieć Swój Dom:-( -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Dlaczego tutaj nikt nie zagląda?:shake: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Przypominam o psiakach -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
ULKA12 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Popieram Jagienkę gdzie zdjęcia:mad::lol: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
[quote name='jagienka42']ja biore psiaki ktore moga spac na kanapie w domu najlepiej na podusi i pod kolderka wlasnie takie duze i kochane jak te owczarki tyle ze one by sie meczyly bo maja za grube futro stad propozycja ostrzyzenia:diabloti:[/quote] Jagienka ja dzisiaj bardzo wcześnie wstałam a brak snu bardzo odbija się na moim intelekcie:oops: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła pani i pytała się o Lukę:lol: Wysłałam jej zdjęcia, może się zdecyduje. -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
[quote name='jagienka42']ja mam gdyby je oszczyc na łyso to by zmarzły i chciały spać na kanapie:diabloti:[/quote] ???????????????????????? nie rozumiem:oops: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Ma ktoś jakiś pomysł? -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Przypominam o suniach -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Jeśli szukasz kogoś kto Cię pokocha całym sercem, kto pocieszy wtedy gdy będziesz miał wszystkiego dosyć. Kogoś do kogo będziesz mogła się przytulić w ciężkich chwilach. I kogoś kto Cię nigdy nie zdradzi adoptuj którąś z nich [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images30.fotosik.pl/198/11d089c3d6d637b3.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/198/11d089c3d6d637b3.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/215/cbd313d0163c16d0.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/215/cbd313d0163c16d0.jpg[/IMG][/URL][/URL] Pomóż im -
[quote name='truskawa144'][LEFT]U nas w schronisku nie ma takiej możliwości. Jeśli trafia do nas suka w widocznej ciąży jest od początku umieszczana osobno i to nie w boksie tylko w budynku szpitala. Jeśli ciąża jest niewidoczna i nie podejrzewamy,ze suka w ogóle jest w ciąży to trafia do boksu aż do momentu kiedy ciąże zaczyna być widać,wtedy trafia do szpitala. Suka jest z małymi w szpitalu dokąd nie osiągną samodzielności (przeważnie nawet dłużej) wtedy maluchy trafiają do nowych domów a suka do boksu jeśli dla niej nie znajdzie się dom. "Wesoło" macie Florido:angryy: [/LEFT] [/quote] Pozazdrościć. To są już normalne schroniska????