Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Florida bardzo dziękuję za allegro:lol: Wczoraj nawet nie wchodziłam na dogo, brak czasu.:shake:
  2. Jest tutaj ktoś kto może mu zrobić fajne allegro?
  3. Bo on to taki kameleon, zależy jak słońce zaświeci, czasami mi też wydaje się, że jest czekoladowy a czasami, że czarny:evil_lol:
  4. Ten wspaniały pies może czeka na Ciebie. Więcej zdjęć na pierwszej stronie. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/224/410e7d0f9185dd42.jpg[/IMG][/URL]
  5. Mam nadzieję, że uda mi się dzisiaj wstawić nowe zdjęcia labka.
  6. A możesz podać link, tam trzeba być zalogowanym?
  7. takie piękne widoki kto mi tam przeszkadza? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images30.fotosik.pl/224/f8e75e463df4cd01.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/224/f8e75e463df4cd01.jpg[/IMG][/URL][/URL] I moim zdaniem najładniejsze zdjęcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images24.fotosik.pl/224/fe30ce04bc9c63ec.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/224/fe30ce04bc9c63ec.jpg[/IMG][/URL][/URL] Korzystając z okazji zapytam też tutaj, nie znacie kogoś kto szuka psa w typie labradora? Tutaj jego wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111684[/url]
  8. Pani napisała mi piękny list. Wiem, że Luka jest tam kochana. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images33.fotosik.pl/274/64a48e0c320223b3.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/274/64a48e0c320223b3.jpg[/IMG][/URL][/URL] Co to tam takiego czarnego siedzi? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images23.fotosik.pl/223/4d88f4100a8db3e9.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/223/4d88f4100a8db3e9.jpg[/IMG][/URL][/URL] Może się zaprzyjaźnimy? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images33.fotosik.pl/274/b0578bf817a87f70.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/274/b0578bf817a87f70.jpg[/IMG][/URL][/URL] Jak nie to nie! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/273/94e6806288d90387.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/273/94e6806288d90387.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  9. Powiem szczerze, że jak na razie to on ma niewiele ogłoszeń, cały tydzień mnie nie było a teraz muszę wszystko nadrabiać. No i ciągle czekam na ładne zdjęcia. a jestem przekonana, ze allegro by mu pomogło.:shake:
  10. Jak na razie cisza. Był jeden pan go oglądać ale stwierdził, że myślał, że on jest mniejszy.:cool3:
  11. Mam nowe zdjęcia Luki niestety nie mam siły aby je wstawić. Psinka jest jeszcze piękniejsza:loveu:
  12. Ostatni raz podbijam Hektorka bo padam na nos ze zmęczenia:lol:
  13. Można powiedzieć, że ja cały tydzień chodzę do szkoły:diabloti: czasem również w sobotę i niedzielę:cool3: bardzo nad tym ubolewam:evil_lol:
  14. Postaram się o więcej:lol: Nie byłam w sobotę w schronisku bo pojechałam do szkoły ale może zdobędę jakieś nowe zdjęcia.
  15. Ten łańcuch to mniejsze zło, on jest nauczony czystości i nie załatwiał się w boksie.
  16. To schronisko go zaczipowało. Takie cuda się zdarzają.:lol:
×
×
  • Create New...