ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Wreszcie wróciłam. 4 dni z 25 dzieciakami to dla mnie za dużo, jestem na to za stara:diabloti: Przy okazji podrzucam labka. Aguś dziękuję:lol: -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Nikt nawet tu nie zagląda. Ja niestety jutro wyjeżdżam i nie będę miała dostępu do internetu do piątku, dlatego proszę może by ktoś chociaż o nim przypominał aby nie spadł na samo dno? -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Nikt go jeszcze nie zauważył:shake: -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Nikt nie szuka wspaniałego psa????:shake: -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Nowe zdjęcia Hektora [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/274/3c70d737e662c459.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/274/313841acfc5d4c1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/224/410e7d0f9185dd42.jpg[/IMG][/URL] -
Kolejny prawie rasowy pies w schronisku. Hektor bo tak go nazywamy jest u nas około miesiąca. To wspaniały, przesympatyczny psiak w typie labradora. Ma około 2-3 lat. Uwielbia spacery świetnie dogaduje się z suczkami niestety z psami niekoniecznie, jest zazdrosny o głaskanie i o uwagę. W tej chwili jest na łańcuchu bo w boksach mógłby być pogryziony. On musi być na dworze również dlatego, że nie chce załatwiać się w boksach a oczywiście pracownikom schroniska nie przyjdzie nawet do głowy aby go wyprowadzać. Pies jest zaszczepiony gdyby był pewny domek może zostać wykastrowany ale po tym zabiegu musi trafić do domku bo tutaj nikt się nim nie zajmie. Pies jest również odrobaczony i ma czipa. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/219/6c68f66dadc7fb19.jpg[/IMG][/URL]
-
Choroby się nie wybiera to ona nas znajduje. Ta kobieta nie ma rodziny? Przeciez ona znowy zacznie kolekcjonować psy. Schizofremię się leczy.
-
Dzisiaj trafiłam na ten wątek i jestem w szoku:crazyeye: Po raz kolejny dogomaniak, który był uważany za człowieka zaufanego i oddanego okazuje się, że takim nie jest:shake: Gdy zaczynałam swoją przygodę z dogomanią(niedawno) zachwyciło mnie, że tutaj można na sobie polegać, Fona przysłała mi książki zanim za nie zapłaciłam, Pajunia pomogła mi znaleźć dom dla Axy, Oktawia6 wyszukała dom dla pekinki z naszego schroniska, ktoś założył allegro i wiele innych pomocnych dłoni do mnie się wyciągnęło gdy potrzebowałam pomocy w szukaniu domów i to wszystko za darmo tylko po to aby ratować psy. A teraz? :shake:Sama nie wiem co się dzieje. Zrozumiałabym gdyby takie przekręty robili ludzie nowi na dogo, przypadkowi, którzy nastawieni są na zysk. Czym to jest spowodowane, naprawdę nie rozumiem:shake: Wszystkiego najlepszego dla Kongi i jej maluszków teraz musi być tylko lepiej bo gorzej już było:lol::loveu:
-
Ja swojego Miszę pochowałam w ogródku i posadziłam w tym miejscu kwitnący krzew. Nigdy nie oddałabym swojego psa do utylizacji.
-
[quote name='florida_blue']Madziu :loveu: do TOZ-u?? :megagrin::megagrin::megagrin: pan prezes nasz chyba by umarł ze śmiechu :roflt:przecież nasze schronisko jest prowadzone właśnie przez TOZ...[/quote] I to jest dla mnie niezrozumiałe. Jak instytucja powołana do ochrony zwierząt może je krzywdzić?:crazyeye:
-
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
ULKA12 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Ale potffforny potfffór:loveu: -
Bardzo prosimy.
-
Bo kierownik to taka forma życia pierwotnego (przepraszam formy życia pierwotne za to porównanie) szybko uczy sie tylko tego co pozwoli mu przeżyć, poza tym jest oporny na wiedzę:diabloti:
-
Kierownik szybko się uczy:angryy::mad:
-
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
ULKA12 replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Napisze tak gdyby na mnie ktoś nasłał SM lub nawet Policję, że nie zajmuję się swoimi psami to pewnie zaprosiłabym ich do domu i po prostu pokazała w jakich warunkach mieszkają psy. Pewnie byłabym wściekła bo mój dom nie jest oazą czystości a tutaj obcy ludzie po kontach się rozglądają. Byłabym wkurzona na ludzi którzy mi nasłali takich gości ale i pewnie lekko rozbawiona ponieważ nikt mi nic nie może zarzucić, no chyba tylko to, że powinnam swoje psy trochę odchudzić:diabloti: ale nad tym pracuję. Może zrobiłabym awanturę tym życzliwym albo i nie, sama nie wiem czy by mi się chciało. Ale jednego jestem pewna NIGDY, NIGDY nie oddałabym żadnego z moich psów tam skąd je zabrałam. I to wszystko w tym temacie. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży a zwierzęta nie będą cierpieć przez Was -
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
ULKA12 replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Też przeczytałam. Po prostu strach się bać:shake: Teraz to już nikomu nie można ufać:shake: -
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
ULKA12 replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Nie rozumiem. Przeczytałam cały watek i nie znalazłam nic co by mogło spowodować taką decyzję. Dlaczego?? -
Przedstawiam Wam Bajkę kolejną sunię z naszego schroniska, która została cudem uratowana. Po szybkiej akcji dziewczyn z Emira sunie udało przewieźć do stolicy gdzie znalazła nowy wspaniały dom. Bajka w schronisku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/253/34413bf14dee18d0.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/253/34413bf14dee18d0.jpg[/IMG][/URL][/URL] A tutaj w nowym domu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images33.fotosik.pl/254/c58c9b6a1dad9f4b.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/254/c58c9b6a1dad9f4b.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images25.fotosik.pl/212/d7f1061efacd5f63.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/212/d7f1061efacd5f63.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
A ja znalazłam jeszcze takie zdjęcie z czasów schroniska:shake: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/253/34413bf14dee18d0.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/253/34413bf14dee18d0.jpg[/IMG][/URL][/URL] Mogę wstawić Bajkę do metamorfoz???? Niech inni zobaczą ile można zdziałać miłością:lol:
-
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
[quote name='ksena']Witam.Czy chodzi o Lamię ze Zgierza?![/quote] Nie To inna sunia ale o tym samym imieniu -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
ULKA12 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Bo nieszczęścia chodzą parami. Trzeba szukać pozytywów, Tobie nic się nie stało, Tazi cała, samochód sobie wyremontujesz lub kupisz nowy, poznasz nowych ludzi w trakcie odzyskiwania prawa jazdy, zwiedzisz trochę kraju naszego pięknego i takie tam:diabloti: