Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. [quote name='Kajusza']tego sie obawiałam, bo jednak to kawał filcu na pysku leży, a Wega nosic go będzie też codziennie, i nieraz w nim będzie biegała luzem, to musi byc wygodny, nie obcierac i nie parzyć w mordkę :-) . Teraz mam metalowy z Dingo, i ogólnie jest dobry, ale na krótkie wyjści, bo nie otworzy pyska na całą szerokość. Musze teraz tylko wymiar wybrać. A ile kosztuje przesyłka w sklepie I P O bo nigdzie nie doszukałam sie, i nie wem gdzie taniej wyjdzie - u nich czy w pełnej misce?[/QUOTE] na ipo 10 albo 11 zl :)
  2. [quote name='Kajusza'] A ja mam pytanie dla uzytkowników kagańców Chopo - tych z tą wkładką filcową (to jest chyba typ PRO) czy ten model jest odpowiedni dla psa na upały? czy ten materiał nie będzie np. odparzał psu pyska?? Zapowiada się, że moja Wega będzie przez dłuższy czas skazana chodzić w kagańcu i szukam jakiegoś odpowiedniego dla niej na różne warunki pogodowe. i drugie pytanie: czy Chopo od Maszera bardzo różni się jakościowo?[/QUOTE] kupilam wersje pro dobre pol roku temu ale uzywamy kaganca codzinnie, i w sumie nie polecam :roll: wolalam zwykla wersje, tzn polecam na zime ,jesien i jak nie nosi codzinnie , bo nasz nie dosc ze po nie calym miesiacu nie byl juz wcale bialy ;) lapie mnostwo siersci i troche wyciera pysk , mysle ze w lato bd mocniej grzac niestety , obcielam z jedenej strony to wystajace biale a z drugiej planuje niedlugo wyciac . i moze wtedy bd faktycznie lepiej mysle ze jakby zrobili tylko ten szerszy skorzany pasek bez tego wystajacego filcu bylo by lepiej
  3. my nie mamy raczej problemow z glaskaniem , wiekszasc ludzi nas omija , czesto slysze teksty "jak on sie na mnie/nas patrzy , napewno zaraz sie rzuci " "zobacz jaki wzrok , widac ze agresywny " to ich skutecznie zatrzymuje przed glasakniem z czego sie bardzo ciesze :lol: zdarzaja sie jedynie male dzieci ktore chca ja poglaskac, co dziwne dorosli bardzo rzadko , moze z 2 razy sie zdarzylo nie wiem co ona ma w tych oczach ale komentarze tego typu sa dosc czeste . a ostani tekst mojego wujka "gdybym Cie nie znal to bym sie nawet wystraszyl " :lol:
  4. [quote name='Okamia'] A tak w ogóle polecam [B]Gops[/B] jako super sprzedawcę :evil_lol: Gdyby to było allegore dostała by superpozytyw. Obroża w idealnym stanie :loveu:, super kontakt i superszybka przesyłka ;)[/QUOTE] ta obroza ma jeszcze stare okucia, ale mysle ze tez sa wytrzymale i dobre . teraz sa troche inne dzieki za pozytywa :evil_lol:
  5. [quote name='kasia_1982']pisalam do PM ile by kosztowała wysylka do UK - no i mi odpisali - 70zl. Czyli kaganiec wyniesie mnie ok 120 zl ;( kurde, troche to drogo - na razie szukam w innych miejscach... Szkoda ze zooplus go nie ma ;([/QUOTE] a nie lepiej zeby ktos w polsce wam kupil na pm i wyslal? przeciez paczka do was to kwestia 15zl , wiec jakies 10-15 do kogos w polsce , 30 razem kolo
  6. [quote name='Okamia']zdjęć jest masa :P tylko nie chce mi się ich obrabiać i wstawiać :P za dłuuuuuuuuuuuuugo to trwa jak sie w rawach pracuje xD A banerek niech sobie żyje :P[/QUOTE] :mad: zmiejszaj zmiejszaj :lol: a bannerek to nieaktualny :eviltong:
  7. chyba czas zmienic bannerek :diabloti: przejzalam cala galerie :lol: czekam na nowe zdjecia!
  8. ale Proska teraz groznie wyglada! :lol: Kelly tez bardzo ladnie w rozu :razz:
  9. [quote name='zaba14']u mnie dokładnie to samo... nie wiem co te psy mają z zjadaniem resztek zabawek? :o[/QUOTE] tez nie wiem ale bardzo latwa taka glupota doprowadzic do tragedi eh [quote name='vege*']moja na szczęście nie zjada waty z zabawek ;)[/QUOTE] ;) [quote name='Amber']Ja tego Konga kupiłam już używanego, dlatego tak tanio ;). To jest XL, 13 cm. Stan jak na fotce, widoczne ślady zębów, ale nic nie urwane itp. Jak chcesz to możemy dogadać szczegóły na PW. A może miałabyś jakąś większą obrożę na wymianę, 45 cm wzwyż? :cool3: [/QUOTE] poszlo pw :lol:
  10. piekna Aza alpinistka! :)
  11. widac ze sie cieszyl z tej wody ! skoro sie "taplal" to plywanie to kwestia czasu pewnie :lol:
  12. [quote name='Koreksonowa']Samsungi Avila mają taką opcję, że naciśnięcie jakiegoś guzika z boku bodaj dwa razy powoduje że za pare sekund telefon zaczyna dzwonić "brak numeru" a w słuchawce cisza. Zanim udało mi się znaleźć cokolwiek o tym w necie mój chłopak był przekonany że ma nawiedzony telefon lub cichą wielbicielkę:D[/QUOTE] tak!! tez bylam przekonana ze ktos mnie straszy albo cos, az wkoncu kolezanka mnie oswiecila, a smiala sie ze mnie kilka dni :lol:
  13. u mnie kazdy zaciskowy rogz zaciskal i wracal na swoje miejsce bez problemow wiec polecam jedyny zacisk ktory sie nie luzuje jaki mialam to manmat;)
  14. [quote name='vege*']Nuka to tylko wybebesza maskotki, najpierw je oślepia, potem pozbywa się nosa, a na koniec jest wybebeszanie :evil_lol: ale gumowe zabawki i do tego jeszcze jeśli piszczą to dla niej świętość i wie, ze nie wolno popsuć, tylko chodzi z tym i memła ciągle :lol:[/QUOTE] no akurat jak moja dorwala w pol zezartego pluszaka to tez sie nakrecila problem w tym zej est glupol i zaczela jesc wate ze srodka nie wiem ile zajdla ale dobra garsc jej z ryja wyjelam i od tamtej pory jak widze jakas uszkodzona zabawke ktora mozemiec taki srodek,wywalam
  15. [quote name='NightQueen']Moli notorycznie morduje zabawki, wszelkiego kalibru, bez względu na materiał z czego są zrobione :mad: obrożę z kolcami to kupiłam bo chciałam się dowartościować :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: to tak jak ja prawie ze [quote name='zaba14']u nas zabawki to też wszystkie na chwile, ale czerwonego konga mamy długo i nic się z nim nie dzieje, nie interweniuje , pies ma go 24h na dobe :) torszke uszczerbneła u góry ten cypelek ale nic poza tym a mamla go i mamla... :O[/QUOTE] no ta gore latwiej uszkodzic zauwazylam to wlasnie :roll: [quote name='Migori']Ja ci mogę polecić tą: [URL]http://animalia.pl/produkt,21502,Trixie_Pi%C5%82ka_lateks_.html[/URL] Moja ma czerwoną. Fiksacja na jej punkcie totalna. Ja ją kopię, rzucam, ciągnę i trzyma nadal. Też wykonana z lateksu.[/QUOTE] szkoda ze nie ma pomaranczowej bo moze bym zaryzykowala :lol: [quote name='vege*']A u mnie właśnie, nie ważne jaką kupię zabawkę to zawsze długo wytrzymuje, bo Nuka strasznie szanuje swoje rzeczy :lol: świnki lateksowe też są u mnie hitem, miałam dwie takie po 15 zł i jedna wytrzymała kilka miesięcy (wujek Nuce popsuł, bo się z nią przeciągał i po ok 5 min przeciągania pękła na pół), druga też wytrzymała kilka mies. i sama się popsuła ze starości i od memłania, teraz ma następną świnkę, która chrumkała jak prawdziwa świnia, no ale piszczałkę niechcący ja popsułam :evil_lol: Muszę Nuce kupić taką jeżową piłkę, może taka jej się spodoba i się zainteresuje czymś co będę mogła wziąć na spacer, a nie tylko z badylami chodzę po łąkach :evil_lol:[/QUOTE] to fajnie ze tak szybko nie niszczy . mozesz jej duzo kupowac a mi to bylo szkoda wydawac 30zl na cos co po 5min bd zepsute
  16. [quote name='NightQueen']u mnie też świnie lateksowe dość długo (jak na M.) wytrzymują, bo normalnie zabawka która piszczy jest rozbrojona w 3 minuty :mad: Konga oryginalnego nie miałam, ale mam tego podrobionego z trixie bodajże, on też ma mega grubą gumę, ale M. go już uszkodziła :diabloti: ale tak to jest przy joreczkach :evil_lol:[/QUOTE] nooo u mnie Baster zawsze wszystko niszczyl szybko ,Miska za szczeniaka( zeby jej wychodzily jeszcze jak do mnie przyszla) tylko , po jakims czasie nie chciala sie juz wogole bawic zabawkami i bardzo dlugo szukalam czegos co ja zainteresuje , padlo na pomaranczowe jezowe pilki :lol: i teraz bawi sie tylko nimi , nadal zadnej innej zabawki nie chce . bo Moli to pitt bull przeciez ma obroze z kolcami ! :diabloti:
  17. [quote name='Agnes']Dzisiaj rozmawialam z babka o tych wytrzymalych kongach:evil_lol: jej pies, labrador jechal w samochodzie z takim kongiem i bardzo szybko sie zaczal do niego dobierac;) to tak jak z kongiem wubba tez mega wytrzymaly, teoretycznie:diabloti:[/QUOTE] no dlatego trzeba zawsze psa obserwowac i interweniowac jakby co :lol: ja tez kilka razy musialam zabierac konga bo widzialam ze zaraz bd po nim , przeciez skoro nie da sie wyjac zarcia duza dziura to tzreba powiekszyc ta mala i wtedy sie da zjesc :diabloti: [quote name='Marta_Ares'][URL]http://img703.imageshack.us/img703/5174/dsc09875y.jpg[/URL] misia pudzian :diabloti: :diabloti:[/QUOTE] :razz: na tych zdjeciach chociaz widac ze wklada w to jakas sile :lol: opony juz nie czula po prostej [quote name='Amber']Ja kupuje do zabawy dla Jariego takie lateksowe świnki ;). Też się dłuuugo trzymają, ok. miesiąca nawet. Teraz są już w strzępach, ale wcześniej jamniki miały jedną świnię 2 lata (co prawda też nie interesowały się nią zbytnio ;) ) . Szkoda tylko, że nie są nieco tańsze ;). Konga też mamy tego czarnego XL chyba, ale jest tak twardy, że Jari stwierdził, że to żadna zabawa jak się nie psuje i leży gdzieś w kącie, ja zapominam o nim i nie spełnia swojej funkcji. Dobrze, że go jakiś super-okazyjnie kupiłam na Allegro (za 30 zeta chyba) to mi nie żal specjalnie ;).[/QUOTE] no moja nie spojzy nawet na zabawke ktora nie jest pomaranczowa i nie przypomina pilki :roll: ja naprawde mialam i swinki , kaczki , i krokodyle lateskowe placilam naprawde duzo kasy i po 35zl a ona nie chciala sie tym bawic :roll: wsio zalatwil Baster :diabloti: on kochal i kocha nadal kazda zabawke :lol: co do konga to moze chcesz go sprzedac ? :razz: ja bym chciala kupic wiekszego wlasnie , a jak nie jest w jakims najgorszym stanie to mozemy sie dogadac :lol:
  18. [quote name='Migori']a próbowałaś lateksowych zabawek ? Nimi można sie nawet przeciągać. U nas sie sprawdzają. Masz oryginalnego konga? On jest mega mega wytrzymały.[/QUOTE] tak wlasnie moje 2 kolczaste poprzednie pilki byly lateksowe, cholernie drogie ponad 20zl jedna ale za to wytrzymala jedna ponad rok ! miala juz tyle dziur ze musialam wywalic bo do niczego innego niz przeciaganie sie nie nadawala juz wlasnie porobila Miska w niej dzuiry podczas szarpania . jezyka teraz oszczedzam. bylam w tym zologu co je kupilam ale juz ich nie mieli to byla firma jakas nieznana nobby czy jakos tak chyba , bd w necie szukac albo zamowie w zologu ale wiadomo jak kupie taka za 20kilka zl to tylko jedna, a jezykow moge i 4 i ta sama cena wyjdzie ;) po sezonie plywackim zainwestuje w taka drozsza lateksowa wlasnie jak mialam , bo szkoda by bylo jakby Misce sie odwidzialo i nie chciala plynac po taka drozsza . a konga mam oryginalnego , jest wytrzymaly jak sie psa pilnuje i w odpowiednim momencie zabiera :lol: wytrzymal juz naprawde duzo ale zawsze musze patrzec bo wystarczy ze zacznie gryzc druga strone ta wezsza i bd po kongu
  19. [quote name='Endher'][B]Asia&Luna[/B], byłam święcie przekonana, że Kleo to kelpik a teraz doczytałam na forum, że jest w typie :crazyeye: :evil_lol: bardzo ładnie jej w tych rogzach ! :) [/QUOTE] ja tez sie dalam nabrac! przyznam ze szukalysmy na poczatku nawet tatuazu czy nie ma bo to az nieprawdopodbne bylo :lol: sucz w mm jeszcze zle wyregulowanym , tzn ciezko go wyregulwoac bo jak zmiejsze to bd mi ps dusila niestety trzeba "odblokowac" go reka potem, a nie ma dodatkowego kolka zeby uzywac jej jako zywklej obrozy to jest minus tego modelu mm [URL=http://img855.imageshack.us/i/dsc00046w.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2052/dsc00046w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img856.imageshack.us/i/dsc09907.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/9337/dsc09907.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. [quote name='dOgLoV'] Dziekuje bardzo :lol: Kurcze juz usunełam wszystko ze skrzynki i nadal zapchana ?? hmmm Kaganiec jest z firmy dingo " Owczarek średni " , miałam juz skórkowy kaganiec ale musze przyznać że ten jest o niebo lepszy ;) Dzisiaj "na mieście" zaczepiło mnie trzech kolesi z małym labkiem na smyczy i poprosili o pomoc na szczepienie piesków , nie wiem ile było w tym prawdy ale dałam im jakieś 5 pln i dostałam pocztóweczkę :lol: [/QUOTE] ja wlasnie ogladalam dingo i byly takie "liche" ale to moze kwestia pordukcji ten Twoj pewnie nowszy to i lepszy . a na kartce nie ma nazwy fundacji, strony internetowej ? czy czegos? bo to troche smierdzi oszustwem wedug mnie ;)
  21. oo to ja chyba jednak pomysle o dobermanie jak nie szczekaja z byle powodu :evil_lol: u mnie to jest straszne, Baster moglby ujadac caly dzien , suka tez reaguje jak ktos za glosno idzie po klatce, puka , albo slyszy psy za oknem z tym ze ona szczeknie ostrzegawczo 2 razy i jest spokoj , Baster jak zacznie to nie wie kiedy skonczyc , co innego jak mamy gosci , suka nie lubi nikogo w naszym domu niestety i to jest wielki problem "znam" tzn mijam na spacerze 3 dobermany co jakis czas , niestety 2 to wielkie agresory zawsze na smyczach , a 3 to staruszek i on jest bardzo spokojny , nie znalam go jak byl mlodszy ale teraz to bardzo fajny pies , nie ma w sobie zadnej agresji za to jamniki :diabloti: nie wiem czemu ale nigdy nie poznalam normalnego jamnika :roll: widocznie te psy tak ciezko wychowac ze ludzie sobie nie radza :lol: suke mam ponad 2 lata a jestem pewna ze przez ten czas conajmiej 10 razy zaatakowal ja jamnik i to nie ten sam :razz::lol: , raz moja suka byla w kagancu , jamnik (mial moze z 5kg chyba miniatura ) podlecial zlapal ja za ucho i nie chial puscic! dopiero jak go szturchnelam noga w jajka ja puscil , dobry sposob jak pies nie chce puscic polecam ;)
  22. [quote name='vege*']mały [URL]http://allegro.pl/jez-gumowy-hilton-jezyk-piszczacy-000016p-i1559825596.html[/URL] duży [URL]http://allegro.pl/duzy-jez-gumowy-hilton-jezyk-piszczacy-000005o-i1559825630.html[/URL] :evil_lol:[/QUOTE] ten drugi to chyba ten moj wlasnie :lol: szkoda ze taki drogi! to zwykla gumowa zabawka ja za naszego dalam 8zl . i musze znalezc pomaranczowe takie max 8zl bo chce kupic z 4 ;) [quote name='Amber']I ludzie się na to nabierają? :evil_lol:[/QUOTE] jak ktos ma malego pieska z malutkimi zabkami i szczekami to pewnie to wytrzymuja :lol: ja wiem ze jakbym suce dala takiego jeza do zabawy w domu to by byla kwestia kilku minut :roll: ale np. czasem daje jej pogryzc/porzuc/pomamlac konga czerwonego i co dziwne on jest dosc wytrzymaly , oprocz sladow zebow jest caly do tej pory a to juz z pol roku bd jak go mamy, tzn jak widze ze juz zaczyna swoja sztuczke w "odgryze cypelek u gory" to zabieram bo to pewne by pogryzla clakiem ( a dostaje go max raz w tyg) [quote name='dOgLoV']Witamy :lol: świetna galeryjka i świetne psiaki :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] dzieki :lol:
  23. [quote name='Kasi i Lena']tu właścicielka wyżej wymienionego ala spaniela;) Ślicznie Misi w tym rogzu.[/QUOTE] wiem wiem czyj to byl spanielasty ;) jestem wasza cicha fanka na fb :lol: danke [quote name='Migori']Oj tam od razu maniaczka :evil_lol: Racja, przebija cie chyba tylko BBeta. :eviltong:[/QUOTE] nie tylko :razz: [quote name='NightQueen']ee tam, nie tylko BBeta, duo osób ma naście obroży dla psów i tu je pokazywało :p[/QUOTE] no! ja nie mam tak duzo , duzo oddaje/sprzedaje i trzymam sie liczby max 15 :eviltong:
  24. [quote name='Migori'] Skoro dałam za przykład widać zdjęcie rzuciło mi się w oczy, ostatnio mało kto kupuje lupiny, bo ceny skoczyły w górę, więc logicznym jest że i mało zdjęć sie pojawia. Boshh nie ma to jak wszędzie wietrzyć podstęp. Coś jak Hodgins - Teoria spiskowa to jego drugie imię. :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] maniaczka kosci :diabloti::eviltong: swoja droga nie mam duzo obroz mysle ze kolo 12 gdzie niektorzy maja po 30 :lol::eviltong: [quote name='Marchewkowy']Super w nim wygląda ;) może na wakacje pomyślimy, szkoda że jest tylko z klamrą :([/QUOTE] dzieki , klamra jest bardzo mocna , polecam
  25. [quote name='Migori']Drażliwa ;) To forum - wyraziłam opinię.[/QUOTE] tylko lubisz uzywac mojego psa jako przykladu . nie zauwazylam zebys pisala o jakims innym kiedykolwiek . nie jestem drazliwa ale nikt inny tego nie robi wiec jest to dla mnie dziwne
×
×
  • Create New...