Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. świetnie jej w tych blaszkach ! co do krów lepiej zapinaj ją na smycz , jak dostanie z kopyta to może być po psie.
  2. [quote name='HelloKally']Gops, kiedy dojdą twoje z los ferros?[/QUOTE] nie mam pojęcia , to się dłuży bo taśma była z bazarku więc bazarek musiał się skończyć wszyscy zapłacić, wysłać taśmę do loss ferros , no i ona musi to zrobić , więc pewnie w następnym tygodniu dopiero będą , tylko że mnie wtedy w domu nie będzie więc zdjęcia dam w połowie sierpnia jak wróce ;)
  3. [quote name='Naklejka']Jaki typ wiem, ale nie wiem jaki kolor :roll: bo chciałabym z wzorkiem, czy jakieś kolorowe, no żeby jednolite nie były :lol:[/QUOTE] pomarańczowe albo zielone 4cm z ozdobną tasiemką od DogStyle może ? tylko to pewnie duuużo tasiemki by było trzeba :evil_lol:
  4. a nam się nigdy metalowe id nie wygięło ;) niektóre się wycierają jak te mosiężne, inne pękają jak plexi ale żadne nie wygięło :hmmmm:
  5. [quote name='Talia']Moje po tym czasie wygląda rewelacyjnie. Jestem bardzo zadowolona, bo mi się blacha nie wygina (miałam przypadki, że trochę zmieniała swój kształt. Moje wszystkie są w nienagannym stanie, a nie oszczędzamy ich.[/QUOTE] widocznie kwestia psa , zdjęcie mówi samo za siebie i ja nikomu tych id nie polecę ;)
  6. [quote name='Talia'] Żeby nie było OT Ktoś pisał na te mosiężne Id z allegro, że niezbyt wytrzymałe są [URL]http://allegro.pl/metalowy-identyfikator-z-grawerem-kolko-i1730466485.html[/URL] My mamy już jakieś pół roku (ok5-6szt) i trzymają się b. dobrze. Napis czytelny i co najważniejsze są z na tyle mocnego metalu, że się nie wygina (zdarzało mi się to przy poprzednich kostkach kolorowych). .[/QUOTE] proszę nawet zdęcie dawałam , nie całe pół roku użytkowania , to są najgorsze id jakie miałam te i plexi , najmniej wytrzymałe . [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/9701/dsc00705j.jpg[/IMG]
  7. jak to zazwyczaj jest teraz każdy marzy o psie z rodowodem , wybiera sobie rasę a jak przyjdzie co do czego zakocha się w jakimś psie ze schronu (znam wiele takich przypadków) ;) miałam mieć staffika już nawet pieniądze były uzbierane ale co z tego jak przyszedł taki paszczur moja suka i już została , a na rasowego psa przyjdzie jeszcze czas . swoją drogą holendry są piękne! i te pręgowane umaszczenie ehh :loveu:
  8. gops

    Barf

    a mojej suce 6 łapek na dzień wystarcza , dorzuciłam wczoraj 1 , wieczorem dałam gotowane serca (musiałam ugotować żeby drugi pies zjadł też) a ona nie ruszyła mimo że bardzo je lubi . więc była najedzona ;) oszczędność przede wszystkim :lol:
  9. [quote name='Amber'] Mnie Jari najbardziej rozwalił jak z sikającą krwią łapą i odniętą poduszką cieszył się i chciał, żebym mu patyczki rzucała... Na takim psie, niewiele co robi wrażenie, a już chyba na pewno nie kantarek czy dławik ;) [/QUOTE] moja ma chyba coś z dobermana :evil_lol: rok temu biegała z rozwaloną brwią nad okiem dobre 30min zanim po coś do mnie podbiegła i zorientowałam się ze ma dość pokaźną ranę i zaschniętą krew. przez tą Twoją galerie coraz bardziej mam ochotę na dobermana :loveu: rewelacyjnie wyglądają . a jak tam relację psio-psie? nic się nie psuję na razie? ;)
  10. [QUOTE=ania >;17328932] ładne zestawienie kolorystyczne lisków, a zielona jest super! :) masz ją na podkładzie z taśmy czy eko-skory?[/QUOTE] 2 z dołu są na taśmie plus eko , liski na 2,5cm taśmie plus eko a zielone jelonki są na 2 cm brązie i eko wizualnie sporo węższa się wydaję przez to .
  11. [quote name='Kajusza']a to moja Wega w nowej obróżce od Marty :-) [IMG]http://www.dogomania.pl/[IMG]http://i54.tinypic.com/2cdkebk.jpg[/IMG][/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/[IMG]http://i54.tinypic.com/2cdkebk.jpg[/IMG][/IMG][IMG]http://tinypic.com/r/2cdkebk/7[/IMG]i co sądzicie? mi się wydaje, że te kółko jakoś za nisko wisi (chyba lepiej by było bez tego łącznika kółko-łańcuszek)?[/QUOTE] kółko będzie niżej jak zmniejszysz obroże, ale według mnie jest ok . bardzo jej ładnie ;)
  12. moja ma radochę jak wyjmuję kaganiec , wie że to oznacza spacer bez smyczy ;) bokser w ipo nie jest zbyt elegancki :evil_lol:
  13. ja od jakiś pół roku w parku mijam bardzo sympatycznego chihuahua , pierwszy ,drugi ,trzeci raz z lekkim strachem bo tamten bez smyczy pewnie podleci i naszczeka a moja może zrobić takiemu maluchowi krzywdę nawet kagańcem, a się okazuję że pies bardzo fajnie wychowany mija nas z patykiem w mordce i nawet nie spojży . podobną sytuację mam z yorkami 2 , jednej właścicielki które zawsze spokojnie nas mijają bez smyczy i nawet nie próbują wąchać . jak się chce to się da . za to ostatnio ciągle nas napadają małe pudelki . mamy coś pecha do psów tej rasy . a zajadłe to strasznie ;) sytuacja nie chamska ale dość dziwna, po parku jezdzil pan z amstafem przy rowerze , pies na szerokiej obroży , super umięśniony, zadbany więc nie ma nic do zarzucenia , ale pan raz na jakiś czas zwalniał i pozwalał psu się wąchać z innymi, pies super łagodny , ja widząc że zwalnia sukę na smycz, a on do mnie i koleżanki mojej " on nie gryzie , mogą się powąchać " nie wiem gdzie trzeba mieć oczy, widać moja suk w kagańcu najeżona po czubek ogona i szła prawie że na "palcach " , mówię więc "ale moja gryzie" , pan spojrzał uśmiechnął się i pojechał dalej , amstaf faktycznie był przyjazny, a pan widocznie nie potrafi odczytywać mowy psów żeby kiedyś nie podszedł do jakiegoś agresora bo pewnie z przyjaznego amstafa łatwo zrobić agresora a na odwrót już trudniej .
  14. [quote name='DomixX'][URL]http://img62.imageshack.us/img62/9855/dsc01638d.jpg[/URL] Świetne ;) [B]Gops[/B] jaką szerokość ma ta ostatnia obroża?[/QUOTE] 3,5cm , sama taśma 2,5 ale z eko już 3,5
  15. gops

    Barf

    [quote name='filodendron']Mojemu 10-kilogramowemu by nie wystarczyło. Nie wiem, jakie masz te łapki, ale zważyłam taką, którą mam w lodówce i toto waży 33 gramy. Zwykle daję trzy takie jako jeden z dwóch posiłków w ciągu dnia.[/QUOTE] łapki są dość duże ale nie ważyłam , w takim razie dorzucę coś jeszcze na kolację . dzięki za odpowiedź biedny pies by dzisiaj chodził głodny gdybym nie spytała :lol:
  16. gops

    Barf

    5 kurzych łapek starczy na cały dzień przy dorosłym 17kg psie? zastanawiam się czy dać kolację a nie chce psa przekarmić .
  17. kiedyś będą :eviltong: ostatnio nie ma pogody na zdjęcia , jak wrócę w połowie sierpnia to na pewno dam foty na psie ;)
  18. wszystkie nasze tasiemkowe od DogStyle [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/dsc01638d.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9855/dsc01638d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] nowe trampki i nowa smycz [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/845/dsc01634f.jpg/"][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/4936/dsc01634f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/dsc01631q.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3613/dsc01631q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] ze wszystkich obróż z tasiemką jestem bardzo zadowolona, nie myslałam że to kiedyś napiszę :evil_lol:
  19. [quote name='NightQueen'] weź poprawkę na wiek, to że nastolatka ma 34 to nic nadzwyczajnego, mówimy o dorosłej kobiecie ;)[/QUOTE] też prawda, chociaż dziewczyna w wieku 19lat już raczej nie rośnie ani się nie zmienia.
  20. [quote name='Justa']A w rozmiarze 34 da się wyglądać zdrowo? :p To chyba najmniejszy rozmiar dostępny w większości sklepów.. ;)[/QUOTE] da się , długo nosiłam 34 i nie byłam jakoś skrajnie chuda ( mam koleżankę 19lat dziewczyna nosi właśnie rozimar 34 ma 46kg przy 158cm więc też nie jest najgorzej), kwestia proprcji , teraz mam 36 od dłuższego czasu i nie chcę już ani schudnąć ani przytyć .
  21. [quote name='NightQueen']ja w ogóle zamawiam z mniejszymi okuciami, teraz zamówiłam obroże na 2,5 cm, ale poprosiłam o okucia do 2 cm, działają, nie blokują się więc jestem zadowolona :p Estetycznie by dziwnie takie wielkie koła wyglądały, bo akurat waga nie robi dużej różnicy dla M. bo to spora baba jest :evil_lol:[/QUOTE] ja na odwrót, kupując 2cm biorę raczej na 2,5cm okucia , tym bardziej że Moli jest dość niska to też okucia lepiej miejsze wyglądają na niej .
  22. [quote name='Justa']Hehe do szczupłości mi trochę daleko, przynajmniej takiej ogólnie przyjętej :lol: :p Pamiętam, kiedyś byłam na diecie, RAZ. I tak jak nie lubię ciast, ciastek, sera żółtego to jak tylko uświadomiłam sobie, że NIE MOGĘ tak nagle mi się wszstkiego chciało :mdleje: A najlepszym sposobem na schudnięcie jest praca :)[/QUOTE] miałam identycznie, raz jak w końcu zdecydowałam się ograniczyć słodycze nie to żeby schudnąć ale ogólnie dla zdrowia , to nagle miałam ochotę nawet na takie słodycze których nigdy nie jem. najlepszym sposobem na schudnięcie według mnie to ruch , dużo ruchu , zamiast 1 kółka w parku z psem robić 4 , przyjemne z pożytecznym ;)
  23. [quote name='NightQueen']zawsze możesz zamówić z dodatkowym kołkiem. Dla mnie np. jest plusem to że jest mniej okucia bo na małym psie się to lepiej prezentuje.[/QUOTE] nie pomyślałam o tym dodatkowym kółku , faktycznie mogłam poprosić o dodatkowe, no nic następnym razem będę wiedzieć . ja wzięłam teraz obrożę bez eko więc okucia sporo mniejsze , no ale i pies większy więc mi to aż takiej różnicy nie robi bo wszystkie są bardzo wytrzymałe .
  24. [quote name='NightQueen']zamówiłaś ten sam typ zacisku co ja mam? :cool3: super jest, fajnie się luzuje[/QUOTE] tak pamiętałam że polecasz, i Marta bardzo chwaliła więc wzięłam i trampki i motylki na takim zacisku , zobaczymy , może i nam tez podpasują bardziej . na pewno minusem tego zacisku jest brak miejsca na adresówkę , w zwykłym jednak jest jedno kółko więcej i to na nim zawsze wieszam , no ale jakbym nie kupiła to bym nie wiedziała a tak to chociaż będę wiedzieć na przyszłość.
  25. [quote name='diabelkowa']Te rozowe motylki sa zajebiste![/QUOTE] mi też się podobają :lol: to moje :eviltong:
×
×
  • Create New...