Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. [quote name='Kasi i Lena']Gops, śliczny ten Dublin Dog:loveu:. [URL]http://imageshack.us/f/69/sn852500.jpg/[/URL] Tu Hunter na mojej suczy. Bardzo mi się na niej podoba.[/QUOTE] dzięki hunter też świetnie wygląda na Twojej suczce ;)
  2. miałam jeden worek festivala suka mi utyła ale karma była ok , ładnie jedzona , bez alergi . wczoraj byłam w naszym zoologu w mieście i w fajnej cenie 148zl za festivala 15kg maja josere , może mi ktoś polecić którą josere mogę kupić dla wybrednego psa? z alergią na coś (raz ma przy karmie z rybą ,raz z kurakiem więc nie ma reguły muszę ryzykować)
  3. [quote name='toyota'] Super ten dublin się prezentuje. To pewnie L- ka ? ?[/QUOTE] Mka :lol: sucz ma koło 40cm teraz w szyi i jest idealny .
  4. [quote name='Lucky.']Co tak mało ?! a Aza z Kleo jak się dogadywały ?[/QUOTE] resztę wrzucę za jakiś czas , trzeba się nimi delektować bo moje nigdy takie ładne nie wychodzą :evil_lol: Kleo się na początku Azy bała , po kilku dniach się oswoiła na tyle że nawet sama zachęcała ją do zabawy a na końcu nawet się bawiły ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/dsc6828copy.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/3552/dsc6828copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] ;)
  5. wróciłyśmy całe i zdrowe :lol: Aza z Miś dogadywały się dużo lepiej niż rok temu :crazyeye: po prostu się olewały , więc super . pogodę mieliśmy najpierw piękną a potem ciągle padało :roll: ale trochę zdjęć Agnesowa napstrykała :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/dsc6733copy.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/1738/dsc6733copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/dsc6732copy.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/1155/dsc6732copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/dsc6726copy.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3946/dsc6726copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/847/dsc6716copy.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/3078/dsc6716copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/dsc6717copy.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/7149/dsc6717copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] narazie tylko tyle :eviltong:
  6. sucz w dublin dogu , przetestowany nad jeziorem , naprawdę świetna obroża . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/dsc6733copy.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/1738/dsc6733copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  7. zaraz wyjeżdżamy na działkę , w środę dojeżdża do nas Agnes z Azą , wracamy koło 15 sierpnia z masą zdjęć :lol: trzymajcie kciuki żeby suki się nie pozabijały :lol:
  8. gops

    Barf

    ja nie jestem z tym wątkiem na bieżąco i się pogubiłam , jest dostępne barfowe jedzenie dla psa w internecie? tzn można zamówić ? i na jakiej zasadzie to jest to, jest zamrożone już? u nas w sklepach na pewno czegoś takiego nie znajdę. a nie mam ani czasu ani dobrych rzeźników żeby wrócić na barf a suce najbardziej służył .dlatego zastanawiam się czy jest dla nas jakieś wyjście żeby do tego wrócić .;)
  9. a ja znam wielkiego na oko 40kg labradora który chodzi po parku na flexi do 20kg taśmie , i smycz żyję . znam też 2 amstafy wychodzące na flexi lince do 50kg a smycze również żyją , i wątpię by chart czy dalmatyńczyk był silniejszy niż 40kg ast . ja osobiście wole linki bo smycze są lżejsze i lepiej się wyciąga/wciąga . taśmę też miałam więc mam porównanie.
  10. [B]Marta[/B] szelki świetne! ;)
  11. dopilnuję żeby Agnes wróciła z całą masą zdjęć :diabloti:
  12. rozumiem , sama mam agresywnego psa , ale to nie jest agresja lękowa , i wiem jakie sytuację potrafią się zdarzyć i wiem też że w wielu sytuacjach kaganiec jest ostatnią szansą na to żeby pies nie stanowił dla nikogo zagrożenia dlatego o nim wspomniałam , wielu ludzi posiadających agresywne psy nie ważne z jaką agresją ważne że wykazują agresywne zachowania uważają że kaganiec to wielkie zło i narażają innych , zawsze może się zdarzyć nieoczekiwana sytuacja. i co wtedy gdy pies którego kochamy kogoś poważnie ugryzie? wtedy nie ma wytłumaczenia bo on dla nas jest łagodny . dla mnie to dość istotne . a tekst naprawdę jest świetny .
  13. Wega jest bardzo ładna , podoba mi się jej szczupła sylwetka .:lol: co do tego tekstu , czy z Wegą również jest tak źle ? dla mnie w takiej sytuacji nie byłoby mowy o wyjściu z psem bez kagańca niestety .
  14. [quote name='Kasi i Lena']a jaki jest obwód obroży zmniejszonej na maksa? Nie wiem czy na moje nie byłby za wielki a uciąć się pewnie tego nie da.[/QUOTE] od 40cm , moja suka ma 38cm i jest ok więc w sumie od 38 można powiedzieć ale na metce napisane od 40cm , da się skrócić to nie jest takie grube bez problemu . ;)
  15. [quote name='Kasi i Lena']Śliczny ten hilton. One są sprzedawane w komplecie ze smyczą (zdaje się że widziałam w zoologu) czy można oddzielnie? Mam ochotę kupić tylko długość smyczy mi nie odpowiada.[/QUOTE] ja kupiłam na bazarku więc nie wiem . smycz ma koło 120-130cm .
  16. [quote name='Marchewkowy']Gops a ten hilton to jaka szerokość ;) ładny bardzo ;)[/QUOTE] mi też się poodba, za hiltonami jakoś nie przepadam ze względu na wytrzymałość ale ten wzorek jest tak ładny że się powstrzymać nie mogłam , ma 2,2cm
  17. trochę nowych rzeczy , dziś kupiłam smycz z w plecioną gumą firmy dingo . na razie nie była na spacerze więc nie wiem jak się będzie nosić ale wydaję się świetna na 100% nie ślizga się w dłoni jak pies szarpnie. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/dsc01648p.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/5589/dsc01648p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] komplet hiltona , jest tak ładny że chyba jakoś się przekonam do noszenia , w smyczy chyba wymienię jedynie karabińczyk na mocniejszy [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/84/dsc01650s.jpg/"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6903/dsc01650s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] i ezydog Mka z odzysku :lol: ezy jak zwykle świetny , bardzo mocny nie do zerwania to na pewno [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/231/dsc01655f.jpg/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9056/dsc01655f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] spód eko zielone dla [B]Kajusza[/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/580/dsc01654f.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/6584/dsc01654f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/109/dsc01651fn.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5485/dsc01651fn.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  18. u nas strzyżenie 30-60zł zależne od wielkości psa, trymowanie średniego psa 100zł (znajomy tyle płacił za wyrośniętego foksteriera) .
  19. Talia według mnie również jakaś limonkowa obroża . ;) bo w ciemnej zieleni jakoś mi się nie widzi .
  20. [quote name='Kajusza']Mam takie pytanie - czy ktoś ma może obróżkę z DogStyle z zieloną ekoskórką? Mogłabym zobaczyć fotki?[/QUOTE] ta skórka jest bardziej pistacjowa według mnie niż zielona , chyba że mają jakąś nową . mam słabe foto niestety tylko , popłudniu mogę zrobić od spodu żeby było widać [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/713/dsc01638dq.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/786/dsc01638dq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  21. [quote name='Migori']Wiesz co, nie wiem czy warto ryzykować. Moja sucz nie należy do tych co zrywa obroże, a ze smyczą Hiltona sobie poradziła.[/QUOTE] ehh to był widzę mój zakup roku , obroży nie założę samej tylko z dławikiem a smycz widzę lepiej nie ryzykować , no nic jak dojdzie to zobaczę , najwyżej się sprzeda na mniejszego psa. zależało mi na wzorku bo żadna firma takiego nie robi ta krata ala burberry .
  22. [quote name='NightQueen'] kundel bury ;) po mamie shih tzu i tacie nn :p[/QUOTE] a miałaś nadzieję że jak przeniesiesz galerie do kundelków to nie będzie pytań :evil_lol: przecież widać że to jakaś rasa :eviltong: Moli wysterylizowana? zobacz jak mogłabyś zarobić na nowej rasie shitzwest :diabloti:
  23. [quote name='NightQueen']ja mam, karabińczyk jest o dziwo dość solidny, obroża mi się już dawno zepsuła, smycz mam do dziś ;) w obroży zepsuła się klamra[/QUOTE] no obroże to wiem że kiepskie , chociaż smycz będę mogła używać bez obaw mam nadzieję :lol: najwyżej sprzedam na mniejszego psa .
  24. ma ktoś smycz hiltona? czy są podobnej "jakości " jak obroże?
  25. [quote name='Karilka']TYLKO sled i TYLKO z amortyzatorem. Łatwo psu zniszczyć kregosłup bez amortyzatora zwłaszcza.[/QUOTE] jeśli ciągnie to koniecznie sledy faktycznie, ale jeśli biegnie obok to znam nawet psy biegające w dławiku ;)
×
×
  • Create New...