-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
a ja już mam 5 m grubej liny z myślą o zlocie :lol:
-
czemu na Iwanie jest tak nisko ? bardzo ładnie wyglądają .
-
[quote name='vege*']A ty znowu nowe szelki kupiłaś? :lol:[/QUOTE] jakie tam nowe maja juz z tydzień :evil_lol: u DS odblaskowe się przydają , właśnie chciałam coś na wieczorne spacery a w sumie nie tylko na nie bo je jakoś lubię i często nosi . ze złych wiadomości to Bastek miał wczoraj 2 ataki , dziś 3 :roll: jeśli jutro się to powtórzy będzie trzeba iść do weta żeby coś dał żeby przestały go męczyć tak . ma ktoś kremowego dry beda? widziałam w promocji na allegro ale nie wiem czy jest sens bo one jasne są a Miśka syfiara i średnio mi będzie pasować do legowiska, no ale to bym jakoś przebolała .
-
nie leżą najgorzej ale powinny być troche dalej od pach moje leżą tak: [IMG]http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/20/61/60/49/2061604906[/IMG] wydaje mi się że mam idealnie od pach daleko .
-
[quote name='ladySwallow']Tylko skoro od nich wyszło w środe, to nie jest wina sklepu, tylko kuriera ;)[/QUOTE] no według mnie 3 dni na zapakowanie 2 zgrzewek puszek(wystarczy owinąć folią i wrzucić w karton jak zwykle) to stanowczo za długo , takie rzeczy robi się w 1 dzień . mam nauczkę żeby nie brać karmy z nie polskich sklepów.
-
[quote name='a_niusia'] ja uwazam, ze to jest oczywiste, ze jak masz psa na granicy, to kupujesz rozmiar wiekszy czy tam mniejszy. na tych obrozach jest napisane na jaki obwod sa.[/QUOTE] w tym rzecz że rozmiary nie są równe i M może się okazać za małe a L za duże mimo że pisze inaczej . stąd tak dużo ludzi narzeka na rozmiarówkę rogza . miałam swego czasu dużo rogzów Lek które miały byc od 34cm i tak jedna miała 34 inna 29 a jeszcze inna 31 ;) tak samo jest z innymi rozmiarami .
-
[quote name='ladySwallow']No w przypadku zooplusa to się przeliczyłaś, bo to firma niemiecka i wszystko idzie z Niemiec praktycznie - klatka kennelowa u nich zamówiona szła tydzień równo, bo z Niemiec właśnie.[/QUOTE] ale to moje chyba 6 zamówienie było i zawsze kompletowali 1 dzień , wysyłali i po 2 dniach miałam wszystko trwało max 3-4dni , gdzie w Polskich sklepach zazwyczaj to 2dni . nie wzięłam nic takiego z czym mógłby być problem z dostępnością bo wzięłam najzwyklejsze puszki animondy , powyżej 99zł darmowa wysyłka jak zawsze, nic się nie powinno zmienić . na szczęście pies może jeść gotowane i nic mu nie będzie ale gorzej jakby to było suche dla suki :roll:
-
[quote name='a_niusia'] szczerze mowiac mi to jest bez roznicy czy maksymalny i minimalny obwod sa takie same czy nie w roznych obrozach. najwazniejsze, ze pasuja.[/QUOTE] Tobie pasuje ale jak ktoś ma psa na granicy rozmiaru to ma problem bo nigdy nie wiadomo czy będzie dobry . piękne masz spaniele :evil_lol:
-
Nazwa sklepu internetowego (link): ZOOPLUS Asortyment/różnorodność/wybór: + Kontakt ze sprzedawcą: + Ceny: + Czas dostawy: - Opakowanie: + Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp): - Gratisy/promocje/ RABATY : - Zamówienie złożyłam w niedziele , spodziewałam się jak w każdym sklepie że poniedziałek max wtorek zostanie wysłane , będzie szło max 2dni jak zawsze i się przeliczyłam. Od poniedziałku do środy rana wisiało przy zamówieniu "w trakcie kompletowania" czy jakoś tak , w środę popołudniu wysłane kurierem , czwartek spodziewałam się kuriera no max piątek rano , a nie ma ani kuriera ani telefonu od niego ani awizo . to chyba ostanie moje zakupy w tym sklepie, specjalnie zamówiłam w niedziele by spokojnie doszło , jeśli dziś nie przyjedzie wieczorem to będzie pewnie dopiero w poniedziałek , i tak kończy się moje zadowolenie z zooplusa .
-
[quote name='a_niusia']poniewaz widze, ze szelki nadal na tapecie, chcialabym rozluznic atmosferke pokazujac zdjecia moich dziewczyn w tych wspanialych produktach od corse. i szczerze nie wiem jak mam sie powstrzymac, zeby nie kupic nastepnych. red summer [url]http://img607.imageshack.us/img607/7007/redsummer.jpg[/url] [url]http://img252.imageshack.us/img252/160/redsummer2.jpg[/url] kropki: [url]http://img823.imageshack.us/img823/8873/kropkih.jpg[/url] [url]http://img194.imageshack.us/img194/8734/kropki2k.jpg[/url] sorry, ze znowu, ale tym razem lepsze. kropki to jest moj faworyt. a jesli chodzi o rogza, to ja mam wszystkie obroze rogza L i wszystkie sa jednakowo dobre.[/QUOTE] młoda jest śliczna! :loveu: taka masywniejsza się wydaje , nie lubie takich szczypiorów . co do obróż rogza nie chodzi o to czy pasują na Twoje psy tylko czy są jednakowo regulowane mają taki sam min i max . to sie rzadko zdarza w nowych obrożach , stara seria była dokładniejsza .
-
[quote name='gato']Widocznie ja nie umiem wyregulować szelek bo na mojego psa wchodzą. :D [/QUOTE] albo masz większe szelki . rogz rogzowi nie równy to akurat powie prawie każdy kto kiedykolwiek miał obroże czy szelki rogza . Lki obroże od 29cm i takie tam .
-
[quote name='Migori']Witaj kobieto która nie potrafisz wyregulować szelek :eviltong: Dlaczego Miś jest bez okrycia wierzchniego ?:mad:[/QUOTE] hartujemy ją :evil_lol: a tak na prawdę to się nie trzęsie więc nie ma potrzeby .
-
[quote name='zaba14']Jak ładnie śnieg skrzypi pod butami :P[/QUOTE] ale było dość ciepło wczoraj, dziś za to znowu -14 :roll: [quote name='Tyna21']W końcu mam trochę czasu, żeby odwiedzić innych ;) bardzo fajne psiaki i ich zdjęcia![/QUOTE] dzięki :lol: [quote name='SZPiLKA23']hahaha ma swietne to ucho stojace[/QUOTE] :evil_lol: jeszcze nie znam osoby która by mi tego nie powiedziała po poznaniu Miś . [IMG]http://images37.fotosik.pl/1322/675410642bbb80a3gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/1322/bbe9c0c2e875254bgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1349/61bc31847c1dd970gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1305/d41fbf07bfb77a88gen.jpg[/IMG] kilka z dziś ;) więcej nie mam
-
[B]vpassion[/B] no co TY da się wyregulować :evil_lol: widać że w sam raz są ;) pasek górny ma 13cm to jakieś nieporozumienie ;)
-
jak widać na zdjęciach Lki były za krótkie , na dodatek mają regulacj do 74cm bo sprawdziłam gdzie według producenta ma w nie wejść dorosły doberman z klata notabene min 80cm ;) jak mi pokażesz dorosłego normalnych rozmiarów boksera/dobermana w Lkach dobrych to uwierze . te szelki maja 2cm dłuższy pasek u góry i 4 cm na dole [IMG]http://images47.fotosik.pl/1359/1e58d1b99bcf7d01gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/1317/fb791c78f9cd2a14gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1305/5df639b19b860a5egen.jpg[/IMG] i też mogłyby być dłuższe ;)
-
[quote name='kingula']gops a może przysłali Ci nie L a M na przykład? pytam i się nie mieszam, bo jak pisałam szelki to dla mnie obcy temat :)[/QUOTE] :evil_lol: nie nie , to są odkupione szelki Lki mają 2cm i blokade na zatrzasku więc L , po prostu rogz nie trzyma sie rozmiarówki jak widać ;) może czyjeś inne szelki mają i 90cm w klacie moje mają 74 i górny pasek 13cm gdzie mój pies musi mieć 15-6cm bo w takich wygląda ok . edit: zaraz pójdę na spacer wezmę aparat by zrobić foto mojego psa w innych guardach dobrze leżących i nie za małych i wstawie.
-
rogzy był y za małe i są małe koniec tematu z mojej strony, miały max 74cm w klacie , mierzyłam więc nie weszłyby na wiekszego psa bo nie da się już zwiększyć paska. ;) nie wiem czy wam tak ciężko to zrozumieć .
-
[quote name='Kasi i Lena'][B]Gops[/B] a Widziałaś szelki Trixie? Ciekawy krój [url]http://allegro.pl/trixie-szelki-podszywane-m-l-liliowy-tx-20409-i2077212257.html[/url] A tu zwykłe guardy [url]http://allegro.pl/trixie-szelki-m-l-50-75cm-25mm-purpurowy-tx-20348-i2074329741.html[/url][/QUOTE] widziałam , te pierwsze wyglądaja fajnie tylko polar :roll: moja niespodziewanie lubi sobie wleźć do wody i dlatego też sprzedaję huntery na polarze bo nie zdawały egzaminu u nas . a drugie takiego tyu gładkie miałam i sie rozregulowywały ciągle :roll: mało jest fioletowych rzeczy a to taki ładny kolor .
-
śliczna! :lol:
-
bo ezy dog w każdym rozmiarze ma małe kółka w moją i Ske i Mke ledwo wchodził karabińczyk średni a ten największy nie dawał rady ;) ale ja byłam zadowolona ogółem z nich . teraz chciałabym kupić mojej jakieś szelki koniecznie fioletowe bo pasują jej a nic ciekawego znaleźć nie mogę . może ktoś widział coś ładnego fioletowego ?
-
właśnie z ciekawości założyłam te Lki rogza na mojego max 6kg pudla i są dobre :evil_lol: szerokie i masywne ale rozmiarem dobre ;) ja już nie dyskutuje o szelkach rogzach , sprzedałam je bo BYŁY ZA MAŁE ;)
-
[quote name='Naklejka']Jakbyśmy jechali, to musiałabym mu kupić porządny kaganiec, bo teraz ma taki na odczepkę skórzany... Jestem ciekawa jakby Misia na mojego zareagowała, bo on uwielbia podbiec do psa, pozaczepiać, a potem olać. :P Jetsan byłby cały czas na lince oczywiście :D Chociaż jak ten teren dobrze ogrodzony, to chętnie robiłby za stróża :evil_lol:[/QUOTE] mamy super psiego kumpla niufka pies koło 80kg samiec , ciągle ja podrywa :lol: a ona udaje zadziorna , tu niby merda ogonem , wygłupia się a jak tamten chcę zajżec pod ogon to go za morde łapie i straszy , a tamten wielkie cielsko odskakuję i zdziwiona marysia o co chodzi ;) więc myślę że duże samce nie stanowia żadnego problemu . zresztą raczej żadne samce nie stanowią . nie gadajcie za dużo bo ja muszę już iść :evil_lol: żebym jutro nie nadrabiała nie wiadomo ile :eviltong:
-
[quote name='Vectra'] Gops , to co wstawiłaś , to 55cm Franio ma obwód w szyi :evil_lol: idę szukać jakieś miarki[/QUOTE] :evil_lol: czyli nie ma nadziei że coś się znajdzie, ja też już nie mam , same fajne rzeczy są dla yorków :roll:
-
może faktycznie źle napisałam , bo miało to być w innym sensie ;) nie lubię tylko jak psy biegają luzem bez żadnej kontorli i co rusz podchodzą , co innego jak zdarzy się to raz czy dwa danemu psu a co innego jak co chwila a właściciel ma to gdzieś , stąd wolałam napisać za w czasu . byłam juz raz na zlocie i było kilka takich psów ;) tylko wtedy mi one mi nie przeszkadzały .
-
[quote name='Vectra']takie to mamy :) sama szyje :) chodzi mi o takie fikuśne sweterki , bluzeczki , bluzy ... jak jest wybór dla jorków na ten przykład. Staffik jest mega nieproporcjonalny jeśli idzie o modę :) bo jak dobry "kubrak" na długość , to na łeb mu nie wejdzie ;) a jak dobry w klacie , to wejdą w długość dwa[/QUOTE] aa to mam tak samo ;) albo za duże albo za małe , też bym chciała bluzę dla mojej a rozmiar kończy sie na do 16kg i 45cm :roll: [URL="http://allegro.pl/bluza-marki-grande-finale-fioletowa-r-7-i2070531738.html"]http://allegro.pl/bluza-marki-grande-finale-fioletowa-r-7-i2070531738.html[/URL]