Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. Witam :cool1: [IMG]http://images20.fotosik.pl/360/2ab13449d7dbeab6.jpg[/IMG] Ej no...Jak można tak gościa urządzić..:shake: Aza, wstydź się! :evil_lol: Gonia, wszystkie foty piękne :loveu:
  2. Helloł :cool3: [quote name='Figa']A ja potrafię też kawę - wystarczy wcisnąć jeden guzik :evil_lol:[/quote] M...To mnie przerasta..:shake: :evil_lol: Piękne foty :loveu::loveu: Same boskości w tej galerii :loveu::loveu:
  3. [quote name='Magdalenkl']Foty :angryy::angryy: chyba musze wziasc sprawe w swoje rece :mad:[/quote] Nic przemocą :cool3: Tu trzeba ładnie poprosić, o, tak: Kochana Psiulo, czy łaskawie nie dałabyś jeszcze trochę fot? :cool3: :modla::modla:... ...No, dawaj foty, bo jak nie...:mad: xDD Edit: Poniedziałek? Ty chyba żartujesz... :roll:
  4. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue][B]Sylwia ma komunię[/B] :roflt: :roflt: Dobra, ja już lecę xD Papapapa :eviltong: [/COLOR][/I][/quote] Yy...[I][COLOR=royalblue]:roflt:[/COLOR][/I][COLOR=royalblue] [COLOR=Black]W tym wieku? Um...Sylwia niecywilizowana?[/COLOR][/COLOR][I][COLOR=royalblue] :evil_lol: [/COLOR][/I][I][COLOR=royalblue]:roflt:[/COLOR][/I][I][COLOR=royalblue]:roflt:[/COLOR][/I][I][COLOR=royalblue]:roflt:[/COLOR][/I][I][COLOR=royalblue]:roflt:[/COLOR][/I][I][COLOR=royalblue]:roflt: [/COLOR][/I][COLOR=Black] Paa Psiulico xDD PS Nie znoszę siedzieć w kuchni. Umiem zrobić jajecznicę (czasem spalę, ale to szczegół), naleśniki, i herbatę, no i wystarczy :cool: [/COLOR][I][COLOR=royalblue] [/COLOR][/I]
  5. Branocka Czikusie :cool3: :bye:
  6. [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/5933/czika08ym0.jpg[/IMG] Jaka zamyślona :cool3: Ciekawe, nad czym tak myśli xDD [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8029/czika11go5.jpg[/IMG] Mniam, dobranoc :-P [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/3918/czika13ld3.jpg[/IMG] Chodź no tu do mnie Słoneczko! :loveu: =* =* Kurcze, Czika, wyłaź z tego monitora XD
  7. [quote name='psiulka'][SIZE=2][I][COLOR=royalblue] potem...:loveu: Niespodzianka :evil_lol:[/COLOR][/I] [/SIZE][/quote] mam się bać? :cool3::cool3: Czika booska :loveu: Te jej oczęta :loveu: .... I oddech [SIZE=2][I][COLOR=royalblue]:evil_lol: [/COLOR][/I][COLOR=Black]xD I tak ją lubię :D[/COLOR][/SIZE] Wiem, zrobię Ci tapetę z Ćikulcem :diabloti:
  8. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Łiii Kamila :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Narazie zdjęcia się ładują,[B] zaraz dodam kilka[/B] ^^[/COLOR][/I][/quote] Czekam, czekam :cool3: Masz jakieś cool foty Aguśki ? Bo jej w obiektywie jeszcze nie widziałam :eviltong: A ta co dałaś fota, to tak z daleka, i nie widać jej piękna :loveu:
  9. Łiii!!!!!! Galeria Cziko-Dżeko-Agowców!!! :multi::multi: Super, że założylaś galerię :cool3: Uła, pierwsza jestem XDDD Więcej zdjęć proszę, przecież wiem, że masz :razz::razz:
  10. Dziędobry Szanownemu Towarzystwu :cool3:
  11. Witam Nusiaki (co za słowotwórstwo :cool3: ):loveu: Piękne foteczki z Agility, na to czekałam :cool: [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/9876/56226958ty6.jpg[/IMG] Jakie skupienie na Pańci :D
  12. Bura, kochana jesteś :loveu: Serdecznie Ci dziękuję !
  13. [quote name=':: FiGa ::']Teściową to będziesz mieć... :mad: Będzie Ci... podkradać :cool3: :grin: Czy [SIZE=5][U][B]ktoś[/B][/U][/SIZE] widzi zdjęcia? ?[/quote] eee...Jakie zdjęcia? :roll:
  14. [quote name='g_o_n_i_a']I głupawkowych ;-)[/quote] Moje zawsze takie są :lol:
  15. [quote name='Bura']Psy posrednia ALOTORIUS OLD Glory Peacemaker championy RESCATOR Weinline weteranow FUKS z Wierzchowskiej Groty suki mlodziez JEJ JAKOSC Polot NICOL Psi Eden posrednia CHANTAL Weinline MELANIE SWEET CANDY Xandrina MERCEDES Xandrina PANDA Niedzwiedzia Lapa otwarta BONIA Biguru INKA spod Dziurawca NELLY Xandrina championow ANODA Biguru Mam też foty!![/quote] Bura, serdecznie Ci dziękuję za tą stawkę! :loveu: Prosiłabym jeszcze o zdjęcia, jeśli można.. :cool3:
  16. [quote name='g_o_n_i_a']Branocka :bye:[/quote] Psich snów :cool3: :bye::bye:
  17. [quote name=':: FiGa ::']:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: No bo tak - Gonia mówi że ja ten no nie :cool3: A ja że nie ten tylko tamten, no nie :cool3: Ale serio to ten tamten ten, czaisz nie? :cool3:[/quote] Yyy :roll: Jasne, że czaję :lol: No, że to nie ten, tylko tamt......A idźcie do diabła, nie przyznaję się do Was!!!! :evil_lol::evil_lol:
  18. Goopki, no z czego Wy tak rżycie (jak się odmienia rżeć ? ) :megagrin:
  19. [quote name=':: FiGa ::']Boskie? :loveu::loveu: Naprawdę?? :loveu::loveu: Bardzo bardzo Ci dziekuję :buzi: :loveu: [Gonia :roflt: :roflt:][/quote] Mnie od zawsze Twoje foty się podobały :lol: :loveu::loveu: Nerze zresztą też :cool3:
  20. [quote name=':: FiGa ::'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2446/obraz491sd7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img390.imageshack.us/img390/2435/obraz493tb6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img390.imageshack.us/img390/8095/obraz499wd6.jpg[/IMG][/URL] Siema laski 8) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img385.imageshack.us/img385/8708/obraz500la2.jpg[/IMG][/URL][/quote] Figa, Ty chcesz, żebym się od Waszej Galerii uzależniła? :roll: Mówię, "Pa" a Ty tu takie boskie foty dajesz :shake: :loveu::loveu::loveu::loveu: Czabi tym wzrokiem wszystkie laski na Dogo poderwie :evil_lol:
  21. Wam się nudzi kobiety :evil_lol: Jak pisałam do Goni wcześniej, wypuścili Was na przepsutkę, i szalejecie :evil_lol: Muszę do nich napisać skargę :cool: Spadam, pa wariaty dwa! xD :bye:
  22. Buuu.....Spadam spać :evil_lol: Branoc :* :bye: :bye:
  23. [quote name=':: FiGa ::'] Przez długi czas nikt się w nim nie zakochał i tułał się po mieście :shake:[/quote] Ludzie w Przeworsku ( dobrze pamiętam? ) gustu nie mają :roll: Jak można taką piękność ominąć bez jakiegokolwiek zainteresowania nim...
  24. Uła, miło mi, że Wam się podobają, jak coś to się podzielcie :cool3: Muszę zainwestowaćw cyfrówkę, bo babcia ma naprawdę ładny ogródek :-P Jak znajdę jakieś narcyze jeszcze to dam :D
×
×
  • Create New...